HTC U11 - obecná diskuze

EVO 3D, Wildfire S, Incredible S, Desire S...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod thedf413 12. 2. 2018 07:41

Cenová nabídka na opravu 7200,- Kč včetně DPH.

Kód: Vybrat vše
Speaker,PANASONIC,EAM0815S02
BATTERY_LI-POLYMER,3000mAh,3.85V,ATL,ATL,406367...
Adhesive-Double Tape,Battery,Left,CHENGGUANG...
Adhesive-Double Tape,Battery,Right,CHENGGUANG...
Adhesive-Double Tape,BACK COVER,HOUSING,GINWAY...
Adhesive-Double Tape,BACK COVER,GINWAY,ADHESIVE...

Nechápu cenu ani díly - nikde neni zmíněný ten střední rám ani zadní sklo, chtějí měnit baterku, reproduktor a s tím související lepení baterie. To je z autoriovaného oficiálního servisu Regenersis. Jsem fakt nadšený z nových sklěnených konstrukcí, ten pokrok dopředu oproti kovu je znát, hlavně v cenových nabídkach na opravu poškození, kterýho si nejsem vědom, že bych způsobil.
HTC U11 Amazing Silver, Android 7.1.1
thedf413
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 12. 2. 2018 10:55

... a to se na to jako nevztahuje záruka?
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod thedf413 12. 2. 2018 11:08

Zdá se, že ne. Viz níže:

Vážený zákazníku, na základě zjištěného stavu zařízení HTC U 11 (sériové číslo: blablabla, IMEI: blablabla) nelze provést záruční opravu z důvodu poškození způsobené uživatelem, které se neslučuje se zárukou výrobce. Navrhujeme proto možnost placené opravy na základě následující
cenové nabídky.

Závada je způsobena díly uvedenými výše. Popis závady: Na zařízení byla provedena diagnostika zákazníkem popsaných závad s tímto výsledkem:
závada je způsobena mechanickým poškozením. Oprava je možná pouze placeně. V případě zamítnutí nebo promlčení cenové nabídky Vám
bude účtována doprava a diagnostika. - 308,00 Kč bez 21% DPH (373,00 Kč včetně 21% DPH)

Absolutně mě dostává jedna věc - mezi díly neni ten ohnutý rám což je přeci logicky věc kterou by na 100% měli vyměnit. Požádal jsem o upřesnění, detaily k tomu, proč mění baterku a sluchátko místo zcela očividně ohnutého rámu a přesné vyjádření toho rumunského technika (opravu samozřejmě zprostředkovává u HTC klasicky VSP Data, kteří to posílají do Regenersis Romania v Bukurešti a to české obecné vyjádření je úplně k ničemu). Mě nakonec nezbyde nic jiného, než to stejně zaplatit, protože nový telefon je dražší, ale ta cenová nabídka a popis dílů vypadá, jako kdyby patřily k jinému zařízení.

Editace:
Podle paní na informační lince HTC VPS Data není předmětem opravy mechanické poškození a důvod proč mění baterku a ne rám mi nemůžou prý říct. Takže z toho chápu, že tam pošlu funkční telefon, kde stačí vyměnit jeden díl a nalepit znova sklo a oni vymění baterku se sluchátkem a pošlou mi ho ohnutý zpátky, protože podle ní je "podstatné, aby byl funkční". Informace jako je vyjádřní technika mi prý nikdo v žádným případě neposkytne a vše řeší jiná pracvnice, na kterou není telefon a která odpoví na e-mail kdo ví kdy. Úžasná zkušenost.
Naposledy upravil opasino dne 12. 2. 2018 21:50, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku.
HTC U11 Amazing Silver, Android 7.1.1
thedf413
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Picos 13. 2. 2018 16:08

To je nejaky maglajz. Ved ty si to mal odlepene vzadu, v spodnej casti a pravdepodobna pricina poskodenia bola pouzivanie edge sense a unava materialu. Co s tym ma spolocne sluchatko a baterka ?
To ti rovno mozu zauctovat zakladnu dosku a displej.
Reaguj nacnich tak, ze si reklamoval mechanicku zavadu a ak ti neuznaju zaruku zaplatis len to, co si reklamoval. Nech zdovodnia vymenu bat. a sluchatka.
Dofrasa to akoby si isiel do autoservisu s prevalenumi dverami a chceli ti menit akumulator a vyparnik klimatizacie :shock:
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 13. 2. 2018 16:10

Možná by stálo za to, obrátit se na českou obchodní inspekci ....
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor