HTC HD2 - stále restartuje, nenabíjí

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pl4toon 20. 1. 2017 20:34

Ahoj všem. Dostal se mi do ruky zachovalý Leo s tím, že je ASI potřeba přehrát software. Chtěl bych to zkusit udělat sám (normálně bych to dal do servisu), ale nějak mi na to nestačí znalosti :hm
Návody z netu bych tak nějak ještě chápal, jsou celkem polopatický, ale můj případ je trochu komplikovanější.

Telefon je ve fázi naustálých restartů. Zapne se, chvilku svítí obrazovka s nápisem HTC, pak se vlevo dole na displeji ukážou tyto informace červeným písmem:
R 2.07.51.22_2
G 15.32.50.07U
D 1.66.76641

Další chyba je, že se telefon v této fázi nenabíjí, protože okamžitě po připojení k nabíječce, nebo přes USB k PC, začne kolečko restartů, který lze přerušit jen dvojhmatem pro HARD RESET, nebo VolDown pro bootloader. Při odpojení od kabelu telefon nelze zapnout. Telefon má vlastně neustále vybitou baterii úplně "na krev", takže když vstoupím při jednom z restartů podržením VolDown do bootloaderu, tak se mi dole neukáže USB připojení.

Těmito komplikacemi se moje možnosti nejenže zužují, ale v zásadě mizí z dosahu všeho, co jsem si na netu zatím přečetl za návody. Máte někdo prosím nápad, jak situaci řešit a telefon nějak zprovoznit? Děkuji za každou radu, nevím jak dál.
pl4toon
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků