HTC Evo 3D - problém s displayem

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jarek.J 24. 8. 2015 19:07

Zdravím místní odborníky :),
mám na Vás prosbu o pomoc. Vlastním telefon HTC Evo 3D již několik "let" a jsem s ním nad míru spokojený až do poslední doby. Přestala jít část display, kde například v telefonním seznamu píši nulu, tlačítko zpět či OK. Ostatní části jsou v pořádku a normálně reagují. Problém je v tom, že se mi telefon před pár dny nekontrolovatelně vypnul. Nyní se nemohu dostat do systému, protože mám nastavené heslo obsahující nulu :)

Prosím Vás nevíte jakým způsobem získat kontakty uložené v telefonu? popřípadě, jak rozchodit tento problém? děkuji za Vaši odpověď
Jarek.J
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2015 19:40

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 25. 8. 2015 10:48

jestli si to představuju dobře, tak takto rozbitý display jsem také měl u Eva. Tehdy naštěstí reklamace, výměna display.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarek.J 25. 8. 2015 20:40

Díky za reakce, bohužel postup, kde napíši několikanásobně špatné heslo nefunguje, protože tlačítko pro potvrzení hesla je v části display, který nejede :) achjo
Jarek.J
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 25. 8. 2015 22:06

rotace display na šířku?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarek.J 26. 8. 2015 15:06

Bohužel také ne, už jsme zkoušel
Jarek.J
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 26. 8. 2015 15:14

Ty nemáš kontakty uložené na google? pokud ano, stačí se přihlásit ke google účtu a budou tam.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 26. 8. 2015 15:32

Nápad.
1.najit aplikaci k obsluze přes počítač
2. Přes google play.google.com ji do telefonu poslat k instalaci. Nainstaluje se to samo.
3. Počítačem zkusit najít a sparovat telefon přes spojení WiFi nebo Bluetooth.(musi být zapnuté od minule). Nebo zapojit usb kabel. Blbý je, že nevím, zda např. Myphoneexplorer se po instalaci i sám spustí v mobilu , nebo se sám spustí z iniciativy USB kabelu nebo iniciativy pusteneho programu z pc a požadavku na spárování. Pokud ano, tak je vyhráno. Myphoneexplorer nevím zda zrovna on umožňuje klikat po display přes myš v počítači.

Co tam chceš vlastně zachraňovat?
Nový display si můžeš najít a koupit na DX. Com a jim podobných. A pak to nechat prepajet.
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků