Odchlipující se displej u nového HTC One M8s

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 5. 7. 2015 10:13

Přesně jak píše uigjirka. Do 6 měsíců od koupi se zavada na výrobku bere jako závada, která na výrobku byla již při jeho koupi a je na tobě ,zda budeš chtít opravu nebo jeho výměnu. Jen je zapotřebí to rovnou uvést do reklamačního protokolu. Já bych žádal výměnu.
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod HVEZDA1111 14. 8. 2015 10:59

Tak přináším nové zprávy:-) konečně jsem dala telefon na reklamaci a už ho mám zpět doma. Do VSP data jsem ho posílala sama.
tady řešení reklamace:
Reklamovaná závada: 1)telefon má odchlípnutý displej v pravém horním rohu 2) občas nereaguje tlačítko zpět
Zjištěná závada:Na zařízení byla provedena diagnostika zákazníkem popsaných závad s tímto výsledkem: 1.) zarizeni ma odlepné LCD - neprojevilo se 2.) občas nereaguje tl. zpět - projevilo se - přehrán SW
Zpráva technika: Na zařízení byla provedena diagnostika zákazníkem popsaných závad s tímto výsledkem: 1.) zarizeni ma odlepné LCD - neprojevilo se 2.) občas nereaguje tl. zpět - projevilo se - přehrán SW
Provedená akce: OPRAVENO

při přečtení této servisní zprávy jsem se tedy zděsila, jak se odchlypnutí dipleje nemohlo projevit?? Takže hned jsem psala email, že s tímto vyjádřením absolutně nesouhlasím a popsala další důvody.
Na to mi bylo řečeno, že věc tedy bude předána k posouzení hlavnímu technikovi
nasledovala tedy revize:
Reklamovaná závada: zákazník nesouhlasí s vyjádřením servisu,prosím o kontrolu,viz.mailová komunikace,předat Honzovi Kačenovi
Zjištěná závada: Na zařízení byla provedena diagnostika zákazníkem popsaných závad s tímto výsledkem: 1. Závada: telefon má odchlípnutý displej v pravém horním rohu - se projevila - vadný rámeček LCD. 2. Závada: občas nereaguje tlačítko zpět - se projevila - vadná dotyková plocha. Závady byly odstraněny výměnou celého zařízení ( SWAP ).
Zpráva technika: Na zařízení byla provedena diagnostika zákazníkem popsaných závad s tímto výsledkem: 1. Závada: telefon má odchlípnutý displej v pravém horním rohu - se projevila - vadný rámeček LCD. 2. Závada: občas nereaguje tlačítko zpět - se projevila - vadná dotyková plocha. Závady byly odstraněny výměnou celého zařízení ( SWAP ).
Provedená akce: OPRAVENO

Hlavní technik teda konečně závadu objevil :tleskani . Dostala jsem tedy nový telefon formou (SWAP) což tedy nevím co to přesně znamená.?, ale moje dotazy.
1)S novým telefonem mi tedy bylo změněno i IMEI znamená to tedy že mi od přebrání ze servisu běží zase nová 2letá záruka?
2) v záručním listu je akorát od prvího technika poznačeno, že byl přehrán Sw, ale od druhého technika, že zařízení bylo vyměněno tam není ani slovo, vadí to nějak? Kdyby byl v budoucnu nějaký problém? Samozřejmě všechny servisní zprávy uschovám.
HVEZDA1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2015 11:11

Ad1) běží nová dvouletá záruka
Ad2) v ZL měla být uvedena výměna telefonu a nové IMEI
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 15. 8. 2015 06:57

Co to tam pracuje za blby v těch servisech? Ti umí maximálně přehrát sw. Nic víc. Mě kdysi neuznali u HTC odpadlou nalepenou lištu nad displejem. Kvůli nějakému škrábanci na druhé straně telefonu. Tak jsem vzal lepidlo a přilepil jsem si to sám.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 15. 8. 2015 07:32

1. podla noveho OZ bezi povodna zaruka aj pri vymene zariadenia

2. v ZL sa nic nemeni, nove IMEI (alebo SN) je uvedene v protokole od servisu.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 8. 2015 13:02

petyo píše:Co to tam pracuje za blby v těch servisech? Ti umí maximálně přehrát sw. Nic víc. Mě kdysi neuznali u HTC odpadlou nalepenou lištu nad displejem. Kvůli nějakému škrábanci na druhé straně telefonu. Tak jsem vzal lepidlo a přilepil jsem si to sám.

ofiko servis je od toho abys platil vic nez za sedivku, vic za tim nehledej.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků