Odchlipující se displej u nového HTC One M8s

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HVEZDA1111 25. 6. 2015 09:07

Ahoj, dnes ráno při detailním zkoumání svého týden starého HTC m8s jsem narazila na dost nečekanou věc. Na pravé straně telefonu se rožek displeje mírně odchypuje, tak o cca 1mm.
když ho jemně zatlačím zpátky, vydrží tam tak 2 sekundy a pak se to zase vrátí zpátky, připadá jako by byl displej lepený a tam to nedrželo, na funkčnost to naštěstí vliv nemá, ale přece jenom telefon za 11.000 tak bych nečekala takový problém.

Prosím pokud máte tento telefon mrkněte se jestli vám to všude sedí dobře:-))
a myslíte že to mám řešit? Telefon již nejde vráti 14denní lhuta už proběhla. Zakoupen u vodafonu.
Reklamaci bych sice mohla, ale opravdu nechci být bez telefonu minimálně 14dní... pokud to tedy na reklamaci vůbec je.
Posílám fotoObrázek
Naposledy upravil Fíla dne 5. 7. 2015 11:25, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
HVEZDA1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.EE 25. 6. 2015 09:28

Rozhodne reklamace. Neni na co cekat.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HVEZDA1111 25. 6. 2015 09:30

psala jsem si s pánem na podpoře HTC a ten psal, že se to jeví jako tovární vada a telefon by mi měli vyměnit.
Nemáte někdo zkušenost jako toto vodafone řeší? Telefon potřebuji, a nemohu si dovolit být bez něj 14dní či měsíc...
HVEZDA1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.EE 25. 6. 2015 09:45

driv vodafone mel neco jako zaruku spokojenosti ... kde slo vratit mobil do mesice bez udani duvodu. nevim jestli to je jeste aktualni
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 6. 2015 11:56

Požádal bych u Vodafone o výměnu smartphonu s informací od HTC
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HVEZDA1111 25. 6. 2015 12:23

V pátek tam zajdu, určitě to zkusím. Dokonce ho mají i skladem na prodejně kam pujdu reklamovat, ale bojím se, že prodavač to sám nerozhodne,a bude potřeba to někam posílat a čekat..:/
HVEZDA1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 25. 6. 2015 12:31

Pokud půjdeš na prodejnu Vodafone, tak to mobil nejspíš nevymění hned, ale zašlou k posouzení, nicméně Vodafone na požádání poskytuje po dobu opravy zdarma náhradní telefon, takže ten měsíc se přežít dá.
roy1
Pokročilý


Odeslat příspěvekod ivko 25. 6. 2015 14:14

Mám to také a na stejném místě, cca po týdnu používání, ale je to tak nepatrné, že to zatím nebudu řešit. Všiml jsem si toho jen když přejedu prstem, tak před tím displej naprosto lícoval, teď je to o pár desetinek milimetru vystouplé.
ivko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HVEZDA1111 25. 6. 2015 14:57

u mě to taky nemá nějaký vliv na funkčnost, ale abych řekla pravdu, tak mě to štve. telefon za takovou cenu... radši to budu řešit hned, když je telefon uplně nový.
HVEZDA1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lynx12 26. 6. 2015 05:51

ivko píše:Mám to také a na stejném místě, cca po týdnu používání, ale je to tak nepatrné, že to zatím nebudu řešit. Všiml jsem si toho jen když přejedu prstem, tak před tím displej naprosto lícoval, teď je to o pár desetinek milimetru vystouplé.

Chyba, tohle jednoznačně vada z výroby....ale je to Tvoje věc....
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafata 26. 6. 2015 08:19

Voadafone ma zaruku spokojenosti 1 mesic, ale jen pokud koupis mobilni telefon i s tarifem. Jinak pokud kupujes pres eshop jen telefon tak klasicky 14 dnu. Pochybuji , ze by ti naky obchod dal hned novy pristroj. Proste ho poslou na reklamaci. No a s tou zarukou spokojenosti je to take na dloue lokte, protoze ja sam toho vyuzil a chtel po 3 tydnech ten samy telefon co jsem mel a bylo mi receno, ze si muzu vybrat jen jiny telefon ve stejne cenne nebo drazsi. Ne levnejsi. No nakonec jsem je ukecal a dali mi stejny typ, ale cukali se dost. Cca 5 let zpatky.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod HVEZDA1111 26. 6. 2015 09:45

Psala jsem přímo na servis vsp data a odepsal:

nárok na výměnu zařízení dle zákone nevzniká, pouze nárok na opravu.

Takže já mám ocividnou vadu z vyroby na telefonu za 11 tisic,ktery mám 3 týdny a kterou oni pouze nejak opravi, a ještě tam budu mít nový telefon nejmin 14 dn?
HVEZDA1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 7. 2015 15:42

Nebývalo to tak, že do šesti měsíců se o bere jako vada z výroby a vzniká nárok na výměnu? Něco také sem čul.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 7. 2015 20:27

To plati stále i v novem zakoniku, muzes opravu odmitnout do 6ti mesicu stari telefonu (do 6ti mesicu je ve věci prevzeti), musíš to však rict hned při reklamaci na prodejne.I tak se, ale nevyhne odeslani do servisu pro vicemene potvrzeni, ze vadou skutecne trpi.Pak musí byt nabidnut novy kus spol. Vodafone.
Jinak telefon je od Vodafone, takze bych napsal tam, nez primo do servisu.Vodafone muze udelat vstricny krok a telefon vymenit bez cekani apod.Je to celkem casta vada u M8, odlepujici se diplej, pak ty mrizky apod.Pouzite spatne lepeni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků