ROOT HTC SV ONE

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod patrik.bb 27. 10. 2014 12:27

Zdravím, chci se zeptat, zda má někdo zkušenost. Mám problém s interní pamětí u zařízení HTC SV One, interní paměť je neustále plna, a abych řekl pravdu, moc věcí v zařízení nemám. Když jsem se však pomocí prográmku podíval na to co je v zařízení, a objevil jsem spoustu aplikací třeba od operátora, které moc nepotřebuji a některé aplikace nelze přendat na kartu ( píše nemáte root oprávnění) . Tedy jsem se pokusil najít nějaký program na otevření systému, ale na žádný jednoduchý a funkční jsem nenarazil. Máte někdo nějaký tip, dále mě zajímá, když provedu root, přijdu o nainstalovaná data ?
patrik.bb
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 27. 10. 2014 14:11

No záleží jaké možnosti rootu jsou k dipozici. Ale u HTC bude nejspíše nutné nejprve provést unlock bootloaderu přes htcdev. = ztráta dat; ztráta záruky.

Pak se nahraje custom recovery a přes ní superuser a máš root.
Následoval bych tento návod: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2113671

S rootem existuje spousta způsobů jak vyřešit paměť.
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 27. 10. 2014 15:06

S rootem se o žádné data nepřichází, root je v podstatě něco jako ve windowsu administrátorský účet. Hlavně ale před pokusama s odinstalováváním systémových aplikací doporučuji zazálohovat systém, jelikož by to nemuselo dobře dopadnout...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod patrik.bb 28. 10. 2014 17:42

zdravím lokomot1 , tedy jaký ten prográmek doporučujete, tak aby nebyla nutná reinstalace ?
patrik.bb
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 29. 10. 2014 18:43

také zdravím. Přiznám se, že konrétní postup neznám, jelikož bývá u různých výrobců/modelů rozdílný. "Zdenecek5" myslím vše potřebné ve stručnosti uvedl. Řídil bych se podle něj, popřípadě jednoduše hledal na Googlu stejný text, jaký má nadpis tohoto tématu.
PS: tak či tak, žádná reinstalace nebude nutná
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod babajaga 2. 5. 2015 23:13

Nemohu nikde najít root HTC One SV.
Tedy našel jsem pouze s odkazy, kde chtějí odeslat SMS na divné číslo 90001 a podobně. To neznám a nechci riskovat.

A na různých fórech zase nepodporujou HTC One SV.

Můžete mi pomoct?
Díky Honza
HTC One SV, Android 4.2.2, HTC Sense 5.0, no Root
babajaga
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků