HTC Wlidfire S - počeštění

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Novis LN 6. 10. 2014 02:02

Zdravím vyznavače placek dob současných a nedávno minulých :)

Mám tady HTC Wildfire S z německa, do kterého bych potřeboval dostat český jazyk. Co se týče androidu, jsem lamka, dotáhl jsem to nanejvýš na BFU, když jsem jeden telefon s ním používal necelý rok jako služební. Proto bych uvítal nejjednodušší řešení.

Předem díky za rady :)

P.S. Nechci to pro sebe, ve sbírce mám asi 150 telefonů bez češtiny a je mi to úplně fuk, ale tenhle bych rád dal mámě, která ji tam chce...

P.S.2 Jestli to pomůže, je tam verze androidu 2.3.5
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jremy 6. 10. 2014 09:28

Ahoj ,zkus naistalovat z obchod play aplikaci - Morelocale,pak po instalaci a otevření appky by ti to mělo nabídnout jazyky a tam čeština. Nejsem si jist,jak wildfire s,ale dělal jsem to před půlrokem na prvním wildfire z rakouska a tam uplně bez problému,tak za zkoušku nic nedáš,app byla zdarma. Pokud by ti nešlo morelocale,tak zkus i morelocale2,nevím,co je tam navíc,ale možná je to pro novější androidy.
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod Novis LN 6. 10. 2014 11:21

Ahoj, díky za radu, nicméně buďto jsem zcela nepobral jak to funguje, nebo to spíše nefunguje :-| ... obchod play mi našel jen dvojku, tak jsem zkusil rovnou tu. Nicméně i po nastavení čj telefon zůstal z naprosté většiny v angličtině (homescreen, nastavení, telefonní funkce... atd.) a stejně tak čeština nepřibyla ani v nabídce jazyků v nastavení.
Vyzkoušel jsem pak ještě další dvě aplikace s podobným zaměřením, ale bez úspěchu, přeložené mám teď akorát některé položky v menu (mapy, vyhledávání, navigace...).
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 10. 2014 11:53

Ta aplikace nepřeloží vše. Lepší by tam bylo nahrát ROM s češtinou.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 10. 2014 13:08

pokud nemas českou rom tak zapomen ze se ti to podaři...přiklad: kdyz do anglicke verze nahrajes treba ceske (z play) google mapy tak česky nebudou .. to ma zkušenost
Ps: pokud ses mladej a nemas to pro babičku v cem ti vadi anglictina? tech pet slov co si musis zapamatovat? ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 10. 2014 13:18

Dyť píše, že ho nemá pro sebe, al pro maminu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novis LN 6. 10. 2014 13:38

Super, teď ještě kde tu ROM vzít a jak ji tam narvat a je po problému :-)) . Micro USB kábl pro propojení s PC nějaký (originál od Nokie :-D ) mám.
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 10. 2014 14:23

pocestit jde pomoci jbart treba...a fakt ceskou rom mit nemusis a mapy nebo jina app bude v cz z play..vlastni zkusenost z x modelu..no jde kouzlit i s appsetings z xposed a polozkou languague takze app jde mit v ruznych jazycich ale to jen pro info
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prcoff 6. 10. 2014 14:30

no to už holt také jednoduché nebude. Telefón treba najskôr ROOT-nuť. Za dva roky som nezohnal 1-klik root, ktorý by fungoval (možno som ale nesprávne hladal). Tak potom ostáva varianta z odblokovaním boootloadera -> custom recovery -> vlastná ROM -> ak ti stačí android 2.3.x odporúčam buď ogiginál alebo cyanogen 7.2 ak android 4.x osvedčil sa mi Jelly King 2.0 (http://lnk.sk/mhd)

-- 6. 10. 2014 20:26 --

tak som predsa niečo našiel ale neskúšal:

Universal HTC Tool

http://lnk.sk/mhe
E52 fw052.003 -> HTC wildfires (custom ROM 4.2.2) -> Lumia 925 (DP) -> Lumia 950 (IP) -> Honor 9
prcoff
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků