Nespustím HTC Desire HD

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wezyy 16. 6. 2014 10:43

Ahoj, mám HTC Desire HD už asi 3-4 roky. Po dvou letech mi mobil začal občasně vyhazovat chybovou hlášku "Proces google.něco.něco byl neočekávaně ukončen, přejete si...", to jsem vždy odklikl, takže mi to v podstatě nevadilo.

Minulý týden se ale objevili problémy s nabíjením, zdálo se mi, že nabíječka nemá s mobilem správný dotyk, různě jsem s tím cloumal, kontrolka nabíjení jednu chvíli šla a druhou ne, nicméně když jsem dal nabíječku do správného úhlu tak se mobil nabil.

Včera se mi ale mobil úplně vybil, a ačkoli jsem se jakkoli snažil nabíječkou lomcovat, vždy se na displeji objevilo jen logo HTC a poté se mobil opět vypnul.
Dneska se mi už neukazuje ani to logo, když zapnu mobil tak kontrolka pouze bliká v pravidelných intervalech a po chvíli blikat přestane.

Je na vině baterka/nabíječka/špatný dotyk?
Spraví mi to v servisu?

Díky
wezyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 16. 6. 2014 10:49

Možná to opraví, pokud tedy není HTC total end
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod majklhns 8. 7. 2014 06:39

Viděl bych to na 1) zbořený android (ty chyby aplikací) - tam pomůže Hardreset , nebo ideálně reflash celé ROM
2) nabíjení - nejspíš vytržený USB konektor. Pokud budeš mít štěstí, pujde zaletovat zpět / vyměnit za nový. V servisu to dělají. Pokud ne, je to v podstatě neopravitelné a musela by se vyměnit celá deska, což je finančně nesmysl. V takovém případě by následovalo Aukro od koruny na ND nebo shánění jiného s funkční deskou.
majklhns
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků