HTC One (M8) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 27. 3. 2014 13:34

Dusan:
Naprosto souhlasím. Čekám, kdy se výrobci vzchopí a budou dávat interní paměť minimálně 32GB, i to je málo, jestli je volno např. 25.

Jestli jste ještě neviděli, tady je videopohled (bezmála 30 minut) od Filipa Kužela, který vlastní předchozí model M7 a také s ním srovnává:


V Británii už se prodává, u nás se hovoří o datu 8. dubna (stejné datum ukončení podpory XP :D )
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 27. 3. 2014 13:42

Škoda , že o zdejších "odbornících" neví ve vývojových laboratořích HTC či jiného světového výrobce telefonů. Kdyby je zaměstnali, tak by mohli mít vystaráno..... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 27. 3. 2014 13:45

Už tehdy Jobs řekl:
"Lidé neví co chtějí, dokud jim to neukážeme."
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 27. 3. 2014 14:07

ramses33 píše:Škoda , že o zdejších "odbornících" neví ve vývojových laboratořích HTC či jiného světového výrobce telefonů. Kdyby je zaměstnali, tak by mohli mít vystaráno..... :-]


Vzhledem k tomu, ze je HTC tak priblizne rok pred krachem, tak bych nerekl, ze ti jejich "odbornici" jsou uplne obeznameni se situaci na trhu. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 27. 3. 2014 14:09

Dusan 27. 3. 2014 14:07


Ty jsi radil Hitlerovi, jak vyhrát válku, že?.. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myslik22 27. 3. 2014 14:41

No tak hlavně že slot na SD kartu je mínus :) já teda měl jak One X tak i One M7 a u obou mi vadila absence SD karet protože když má člověk hodně hudby a nebo jede na delší dobu pryč tak bych si rád dal do telefonu i nějaký film, atd... a takhle se mi tam pořádně nic nevešlo. Jinak osobně sem zvědavý hodně na cenu, jestli bude za 17 tisíc nebo míň (ale to pochybuju) tak do něj půjdu hned ale jestli bude dražší tak si ještě chvíli počkám.
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 27. 3. 2014 17:54

Mobil do ktereho se vejde jenom hudba nebo video, ale nic jineho je jen takova prerostla MP3jka. 16GB vnitrni pameti je na dnesni dobu zcela komicka hodnota bez ohledu na to co se do toho zarizeni da strcit.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myslik22 27. 3. 2014 18:49

No právě proto je dobře už má paměťovky ;) a ano 16 GB je málo je prostě málo ale radši budu mít základ 16 GB + microSD než pouze 32 GB bez microSD.
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 27. 3. 2014 19:22

Souhlasí 16+64g a vše co mám na kartě mám pojištěno pro případnou havarijku founu.Má to svůj smysl jsem rád že to Htc pochopilo kdo má rád founy jen s vnitřní pamětí jejich dost.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 3. 2014 20:02

Tak já jsem taky za podporu karet, ale Dusan má pravdu. Než mizerných 16GB (přitom dostupných kolem 10GB) + paměťovky, tak raději 32GB verzi bez karet.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 27. 3. 2014 22:05

Takisto suhlasim s Dusanom.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Myslik22 28. 3. 2014 01:14

A mohu se zeptat na důvod proč je to podle vás lepší? Nemyslím to špatně, jen sem zvědavý :)
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 28. 3. 2014 06:35

Jak už bylo psáno, SD karta je prostě pomalá, může to být nejvyšší class, stejně je to pomalý. Že se telefon vy*ere a ty máš data je dobrý, ale na kartu stejně ukládáš míň a míň věcí, takže např. hudbu máš pořád v Play Music a fotky máš automaticky uploadovaný na DropBox :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 3. 2014 07:24

Hlavni problem je v aplikacich a hlavne u her.
Dnes uz jsou propracovane hry, kdy jedna hra ma klidne 1-2GB...k tomu navigace atd a mas po volne pameti a uz musis vymazavat veci.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Myslik22 28. 3. 2014 12:36

Tak já hry na telefonu skoro nehraju a když jo tak jen nějaký nenáročný. Ale s tou navigací to je problém. Já teda ale pořád preferuji 16 GB + microSD ale každý má jiný názor a taky je pro něj něco jiného lepší :)
Myslik22
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků