HTC One (M8) - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Picos 28. 3. 2014 18:35

Mal som HOX 16 GB a pamet stacila. Teraz mam H1 a 32GB, ktore mojim potrebam plne staci. Ked som mal DHD a v nom SD kartu, tak mi po pol roku odisla aj s obsahom. Cize aj tak je potrebne si veci zalohovat.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod pota 31. 3. 2014 08:02

Bohužel jsem to někde nevyčetl, ale možná jste chytřejší - chtěl jsem se zeptat, zda se dá i při videu využít hrátek s hloubkou ostrostí, nebo spíše zda ji umí M8 nasimulovat stejně jako u fotek?
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 31. 3. 2014 10:54

Kvůli tomu má dva fotoaparáty.. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 31. 3. 2014 12:04

No jasně :D. Ale dle Filipova videa se DOF (HO) dodělává až při úpravě fotky v telefonu, jinak je fotka ostrá celá. Zajímá mne, zda se dá natočit video s malou hloubkou ostrosti.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wolfenzik 4. 4. 2014 23:52

Nazdar kluci, nějak mě nebaví čekat kdy ho tu začnou konečně prodávat, myslel jsem že 8. ale to je jen představení. Jaký nevýhody jsou když si to koupim z amazon.co.uk ? UK verze bude co se týče konektivity stejná jako ČR že ? Že to bude anglicky je mi jedno, hlavně když ne německy :D A stejně se časem ta čeština objeví na netu ne ? A se zárukou mám úplně smůlu v rámci ČR nebo v autorizovanym HTC obchodě nějaká jede ? A předpokládám že i s nějakym rychlym poštovnym ušetřim proti ČR ceně. Přehlédnul jsem nějakej problém ?
Wolfenzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza20 5. 4. 2014 06:54

Take jsem premyslel, ze bych ho koupil z amazonu. Na nemeckem amazonu na nej peji jen chvalu. Navic na mobilenet porovnavali rychlost u S5 a HTC One a S5ka tam hodne propadla, HTC bezi dokonale rychle jako Nexus 5ka. Takze pro me je HTV jasna volba a navic ma FM radio.
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 5. 4. 2014 09:04

No na mobilnetu,kvakaj samé blbosti já už S5 vyzkoušel a lítá jak letadlo navíc je vodotěsná,má třetí největší výdrž z mobilů v baterce a skvělej displej,a supr foták radio nepotřebuji stejně ho neposlouchám nedej vždy na to co napíše nějakej trouba pro mne Htc M8 má mnoho - za 17499 kč.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 7. 4. 2014 13:10

Čo hovoríte na nový BlinkFeed? http://s.htc.com/1lHjpPK Podľa mňa sa to pri recenziách často len tak prejde, ale noviniek je tam dosť. :))

Inak, ak by ste niekto zdieľali niečo o M8 na socsiete, nezabudnite na hashtag #HTCOneM8 ;)
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 8. 4. 2014 18:51

Oficiální cena HTC One (M8) je 17 490 Kč. V prodeji bude od zítra v tmavě šedé a stříbrné, růžová dorazí za 1-2 měsíce.

Zdroj: internet
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 8. 4. 2014 19:04

Hmm... S takovou cenou se chteji dostat ze ztraty... :(
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod technikus 8. 4. 2014 19:23

Je levnejsi nez konkurence Samsung Galaxy S5 nebo Sony Xperia Z2 :)
Naposledy upravil technikus dne 8. 4. 2014 19:29, celkově upraveno 1
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfenzik 8. 4. 2014 19:29

lol, proč to ty pitomci neřekli hned, že bude prodej zahájenej tak rychle ? I v HTC storu mi řikali, že to viděj na konec dubna. Mě zejtra přijde poštou z německýho amazonu. To jsem objednával trochu zbytečně no. Ale tak vadit to snad nebude, amazon je pořád oficiální evropskej prodejce, takže můžu kdyžtak reklamovat i v českym HTC ne ?
Nebo je lepší, ten balík rovnou poslat zpátky ? Respektive, rovnou pošťakovi říct, že ho nechci? Jaký rozdíly mezi nima budou ?
Wolfenzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod surfis 11. 4. 2014 08:03

Mě spíš štve T-mobile, že jako jedinej ho nezařadil do prodeje. Asi pitomci tlačí na prodej S5, jinak bych ho už měl... :(
surfis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 11. 4. 2014 08:48

Tak si ho kup jinde já ho měl půl hodky v ruce a ničím mne nezaujal za ten peníz nic světoborného nenabízí.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod surfis 11. 4. 2014 10:02

Spíš jde o to, že u T-Mobilu máme budget a byl by zadarmo... Proto mě to štve...
surfis
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků