HTC Windows Phone 8S a časté restartování

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vay77 27. 1. 2014 21:04

Dobrý den,
chci se zeptat odborníků z MobilMania.cz, nevím kam to napsat, tak to píšu sem, jestli je normální, aby se telefon 7x během jednoho měsíce restartoval? V sprnu minulého roku jsem si telefon koupil na splátky u T-Mobile a již na konci října jsem začal pozorovat to, že se mi samovolně restartuje, tak jsem ho hned ze začátku listopadu zanesli na reklamaci. Paní v prodejně se mě snažila přesvědčit, že je to naprosto normální, že se telefony s operačním systémem občas restartují, že její telefon to dělá taky. Ale přes mé trvání na reklamaci telefon do reklamace vzala. 11. listopadu, podle zprávy, kterou jsem dostal po té, co se mi vrátil telefon, započali jakože opravu s tím, že ji ještě ten den ukončili s tím, že se závada neprojevila. No není tohle už podezřelé? Jediné co tam udělali, dle zprávy, je že ten telefon obnovili do tovární nastavení nebo reinstalovali systém. Zarážející je také fakt, že když ukončili tu opravu 11. listopadu, tak proč se mi telefon vrátil skoro o 14 dní později? Kamarád má úplně stejný telefon, ale koupený u Vodafone, a jemu se nerestartuje. Napadlo ho, jestli se mi to nerestartuje třeba kvůli tomu, že mám málo volné paměti, ale volné paměti jsem měl 144 MB, teď už mám něco kolem 300 MB, protože jsem smáznul pár dočasných souborů. Napadlo mě, jestli to není třeba tím, že při startu telefonu se objevuje loho T-Mobile, hned po logu HTC, kamarádovi se totiž logo VDF neobjevuje. Poradíte mi prosím?
vay77
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majklhns 7. 2. 2014 08:29

Doporučuji zaslat telefon znovu na reklamaci. Pokud se restartuje několkrát do měsíce, nelze tuto závadu diagnostikovat během běžného testu. A pokud se závada během testu neprojeví, nelze jí ani uznat, resp. opravit. S volnou pamětí to nemá nic společného, a ani s logem při nabíhání. T-Mobile má vlastní , mírně upravený SW, kdežto Vodafone prodává vpodstatě čisté HTC telefony.
majklhns
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vay77 7. 2. 2014 09:41

Ještě mě napdalo, jestli to nemůže způsobovat třeba nějaká nainstalovaná aplikace co tam mám? Měl jsem tam nainstalovanou aplikaci Facebook od Microsoftu, zkusil jsem ji odinstalovat, protoze mi jeden kámoš řekl, že mu to dělala právě aplikace Facebooku. Zatím se mi to tedy nerestartovalo ani jednou od odinstalace.
vay77
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků