HTC Wildfire, zapnutí, pomoc!

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Niky09 20. 11. 2013 15:54

Dobrý den, vypnula jsem si mobil a chtěla ho znovu zapnout, ale místo, aby se zapnul se rozsvítí displej a ukáže toto: http://www.android-hilfe.de/attachments ... 040735.jpg ... (ne přesně toto, ale podobné) .. Nevím, co s tím mám dělat. Na nic, když tuknu nereaguje a tlačítka hlasitosti také ne a trackball také ne. Nemůžu ten telefon zapnout, poraďtě, co s tím mám dělat? Mimochodem, měla jsem politý telefon, muze to s tim souviset? Děkuju moc.
Niky09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 11. 2013 15:56

Asi to s tím souvisí, ano.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niky09 20. 11. 2013 15:58

A nevíte, co s tím mám dělat? Jestli se to dá opravit, koupit novou baterii.. Nebo je mobil na vyhození?
Niky09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 11. 2013 16:06

Jak moc byl polítý?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niky09 20. 11. 2013 16:10

No chvíli, voda (minerálka s příchutí) se na něj nalila, ale já jej okamžitě dala pryč a sušila.. Ale možná, že jsem ho brzy zapínala.. A ještě, mobil mi od nehody šel, ale trvalo mi den, než jsem ho rozchodila.. Normálně šel, až do té doby než jsem ho vypnula.

-- 20. 11. 2013 18:28 --

Prosím, poradíte mi? :)

-- 20. 11. 2013 19:24 --

Nikdo neví, co s tím?
Niky09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majklhns 7. 2. 2014 09:33

Jedná se o chybu SW, nemůže naběhnout Android. Může pomoct telefon přehrát novým SW, ale spíš tam bude i nějaká závada na desce. Telefon chce rozebrat, opatrně vyčistit lihem nebo metylalkoholem, usušit a zkusit zapnout. Může se povést ho ještě zprovoznit, ale může být nadobro mrtvý.
majklhns
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků