HTC One mini - menší brat

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 2. 2014 18:55

Muze byt, vždy se berou displeje od vice dodavatelu.Dela to tak HTC,Nokia,Sony, proste všichni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomcat08X 14. 4. 2014 18:05

Vitezslav2 píše:Nevite nahodou nekdo,jestli se v HTC One mini poziva vice tipu displeje?Vratil se mi ze servisu v ramci zaruky uplne novy kus a citelnost na slunci nic moc.Oproti predeslemu pristroji,kdy mne citelnost na primem slunci fascinovala.Diky za odpoved.


Ahoj, jestli ti poslali úplně nový kus tak by jsi měl snad určitě stejný displej. Jediné co mě napadá je to, že ti vyměnili pouze displej, v tom případě je možnost že použili jiný tip displeje. U koho jsi telefon kupoval a kdo zařizoval servis? Je displej horší ještě v něčem krom čitelnosti?

-- 14. 4. 2014 19:11 --

Honza 54 píše:zdravím, jaká je výdrž baterie při použití pouze k telefonování, 10-15 minut denně, vše ostatní vypnuté? Jak je to s čitelností na přímém slunci? děkuji,


Ahoj, co jsem vyčetl z různých recenzí je výdrž telefonu při aktivním používání tak 1 den. V případě že bude denně pouze telefonovat ti vydrží telefon rozhodně dlouho, můj osobní tip je minimálně týden a na slunci by displej neměl dělat potíže.
Tomcat08X
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků