HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 7. 8. 2011 19:46

No jistě - nové mobily má HTC vždy silně předražené - ale ta akční polovina je dobrá cena. Rozumná cena tohoto mobilu je na polovině mezi normální a akční cenou ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod y750rr 7. 8. 2011 20:15

Reku : no já bych investoval max. do 9.999,- Kč :-D Ale zatím chtějí všichni na aukru a inzerátech od 12.500 do 14.000 a tolik bych za žádny mobil nedal,ale tak třeba půjdou s cenou dolů, až se jim to bude doma válet déle a záruka se bude krátit. Teda pokud se nenajde dost lidi, kteří to vykoupí.
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod nickdo 8. 8. 2011 12:52

Pro ty, kteří mají pocit, že dostávají málo informací, sledujte tyto zdroje
- diskuze ke článkům a bleskovkám na MobilManii ke konkrétní akci
- reportáž a diskuzi na dotekomanii: http://dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2 ... -rekordwm/
- twitter #htczapolovic a @htcfansczsk
- a hlavně oficiální stránku, kde se informace o akci objeví nejdříve, je stránka HTC Fans CZ&SK: http://www.facebook.com/htcfansczsk
- ještě stránku htcfans.cz, o frekvenci aktualizací nemám přesné informace
nickdo
Junior

Odeslat příspěvekod lucas7 2. 10. 2011 07:57

Uvažuji o koupi tohoto telefonu a chci se zeptat na pár věcí , těch z Vás kteří tento telefon mají. Jak je to například se sledováním 3d filmů? je to výhoda, nebo není o co stát? dále váha telefonu 170g je docela dost, nevadí to při každodenním nošení? co fotografie? co jsem četl, tak kvalita je nic moc, je display kvalitní(filmy, internet, hry), a nakonec podpora, je dost aplikací a her?
lucas7
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 3. 10. 2011 02:01

Hmotnost 170 gramů není nijak strašná. Většina lidí tipuje méně když si ho potěžkají.
3D filmy bych na takhle malém displeji asi sledovat nevydržel.
Fotografie - záleží na kusu - některý fotí slušně, jiný růžově
Aplikace - klasických apliakcí a her je dost (3D ne)
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod axeDawe 6. 10. 2011 15:27

Zdravím vás ,jsem čerstvým majitelem avšak chci se vás zeptat,jak jste spokojeni s kvalitou konstrukce či displaye.Sleduju že displaye nemají moc vycentrovane,ani u kamaradoveho a osobně se mi zda že jedno že senzorovych tlačítek svítí slabeji než ostatni(to s těmi carkami)Je to na závadu či vlastnost?máte to taky tak?Díky
axeDawe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas.Skywalker 11. 10. 2011 10:07

Co znamená že displej není vycentrovaný?

Zkus kalibraci G-Senzoru (jestli to Evo umožňuje nevím). Mělo by to být někde v nastavení displeje.
Lenovo ThinkPad R500
Galaxy Nexus
Lukas.Skywalker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod motogpmania 18. 10. 2011 09:06

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vytížení procesoru. Po většinu času mám procesor vytížen na 80-90% a to i když všechny aplikace vypnu a nic s mobilem nedělám,
občas spadne na něco kolem 5% ale to až po delší době a jen na chviku než začnu zase něco dělat. Chci se zeptat , je to normální ? Jde mě hlavně o výdrž baterie. Ta mě dost rychle ubývá i když je mobil v klidu . I když mám všechny datové přenosy povypínané za hodinku mě ubude někdy i 8% .
Jaké máte zkušenosti s tímto problémem vy a je nějaká aplikace která by pohlídala CPU. DĚKUJI MOC ZA ODPOVĚDI
Naposledy upravil myšpulín dne 18. 10. 2011 12:06, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freedudy 21. 10. 2011 14:22

Ahoj, mam dotázek. Jsem majitelem tohoto telefonu a chtěl jsme se zeptat, jestli má někdo zkušenost s ostřením foťáku, jelikož né vždy na poprvé dobře zaostří, tak by mě zajímalo, jestli se nejedná o závadu, či je to normální u tohoto telefonu. Díky
freedudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motogpmania 22. 10. 2011 10:02

Já osobně s kvalitou fotoaparátu příjemně překvapen. S ostřením nemám žádný problém a fotky do růžova taky nejsou.
Naopak mě teď HTC potešilo aktualizací, včera jsem ji nainstaloval a objevil jsem v ní 3 plné 3D hry, NFS Shift, The SIMS 3 a Spider Man, šlapou jak víno a 3D efekt je úžasný.
S telefonem jsem velice spokojený až na tu baterií to je aspoň u mě děs. Za noc v klidu mě ubude klidně i 30% což nechápu. Napiš prosím jak jsi na tom s baterií ty. Dík moc
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freedudy 23. 10. 2011 19:47

Tak jsem stáhl aktualizaci a na foťák to nemělo vliv. S tím ostřením to upřesním. Foťák namířim na nějaký objekt, kdy po zmáčknutí manuální spouště na boku telefonu se obraz rozostří a udělá rozmazaný snímek. Né pokaždé, ale dost často, tak nevím, jestli to není na reklamaci :( Co se týče výdrže přes noc, tak to jsme takto neměřil, ale dnes to zkusím a zítra napíšu. Než dám telefon do klidového režimu, tak před tím ukončím všechny aplikace task manažerem. Jinak jsem s telefonem spokojený, jenom ten foťák :( Zkusím změřit ty procenta úbytku na baterii přes noc a dám vědět ahojjj

-- 24. 10. 2011 08:24 --

Po 8 hodinovém spánku, mi telefon ujedl 3% procenta baterie, kdy jsem vypnul wifi a ukončil všechny aplikace, než jsem to dal do klidového režimu, takže u mě v pohodě co se týče spotřeby.
freedudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motogpmania 24. 10. 2011 18:18

s tím fotoaparátem já problém vůbec. Zkoušel jsem to jak si popisoval a snímky mám ostré i při okrajích. Možná by to stálo za reklamaci.
A když zaostříš dotykem na displej je to lepší ?
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freedudy 25. 10. 2011 10:21

Ostření přes obrazovku je o něco lepší, tím myslím, že to zaostří třeba hned na podruhé, někdy i na poprvé :-)) a když už to zaostří, tak je kompletně celý snímek ostrý, ale prostě mě štve, že to nevychází hned na poprvé. Jak se vrátím ze zahraničí, tak někam zajdu to vyzkoušet s jiným kouskem a když to bude jiné pošlu to na reklamaci, jinak telefon super :-)
freedudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 12. 2011 17:28

motogpmania píše:s tím fotoaparátem já problém vůbec. Zkoušel jsem to jak si popisoval a snímky mám ostré i při okrajích. Možná by to stálo za reklamaci.
A když zaostříš dotykem na displej je to lepší ?



Tak nejake snimky posli a v plnem rozliseni a dej sem odkaz.Spousta lidi tu lehkou naruzovelost nevidi,ani tu neostrost u okraju.Dej jsem odkaz s fotkami.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marseb 29. 12. 2011 17:26

tak jsem so obednal EVO 3D. chtel jsem se zeptat, jestli bude mit ICS, doufam ze ano...a taky jestli uz v zakladu podpoduje prehravani DivX avi. a podobnych formatu videa
marseb
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků