HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o telefonech HTC

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 8. 2011 13:48

Bohužel s tím nic neuděláme.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod yeaah 4. 8. 2011 13:48

a maji vsichni ty specielni bryle? :D ze bych to jeste trumfnul.. .D
yeaah baby!
yeaah
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 8. 2011 13:50

Bez nich by to nemělo cenu tam chodit, logický, ne? :D

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod y750rr 4. 8. 2011 13:55

Ale kdo je z Prahy, tak má ještě určitě šanci. Podle mě a co si pamatuji z minulých akci, jak někteří psali, tak tam dost lidi postává jen proto, aby místo ve frontě prodali. Já se bohužel do Prahy nedostanu, dělám od 8 do 20 hod a volno nedostanu, ale mít tu možnost, tak to v pátek ráno zkusím obejit a poptat se… pokud vám jde teda o levnější HTC pro sebe, protože na prodej to asi už nebude mít cenu s tou přirážkou za vystáni fronty :-D
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod yeaah 4. 8. 2011 14:00

Mrak píše:Bez nich by to nemělo cenu tam chodit, logický, ne? :D

to je jasny, ale nekdo o tom treba nevi..nikdy nevis
yeaah baby!
yeaah
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 8. 2011 14:01

Tak to jsem ještě neslyšel. Na to bych se vyprdnul, abych platil nějakému pacholkovi za to, že odejde.. :-!

Xperia X
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod jimmbo205 4. 8. 2011 14:01

podle toho co psali na movilmanii u nejaky z tech predchozich akci, tak htc si ty cekajici lidi prubezne kontroluje podle jmen, takze si myslim, ze kseftovani s mistama ve fronte asi nebude tak snadny...
jimmbo205
Junior

Odeslat příspěvekod y750rr 4. 8. 2011 14:07

jimmbo205 : nejsem z Prahy, takže pro mě tyto akce neměly nikdy smysl, jen píšu, co se kdysi psalo. A navíc ze začátku stačilo přijít jen par hodin před otíračkou. Poslední akce snad byla jen na jednu noc, teď už na dva dny, příště to bude na týdenní kempováni :-D A myslím si, že chytrý český člověk to vždycky nějak obejde, to kšeftování s frontou …
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod welby 4. 8. 2011 14:37

jimmbo205: S tou kontrolou to není tak žhavé. Prý tam občas kontrolovali lidi v seznamu, ale jen tím způsobem, že zavolali jméno a někdo z davu zavolal, že tam je. Pokud se domluvíte s někým ve frontě, tak se bude za vás hlásit a můžete se vesele střídat... HTC není Policie, aby je tam mohli nějak důkladněji kontrolovat...
welby
Junior

Odeslat příspěvekod y750rr 4. 8. 2011 14:49

A hlavně HTCčku je to celkem ukradené, komu to prodá. Pro ně je podstatná ta fronda a humbuk kolem toho. Takže je pro ně výhodnější, když se najdou lidé, ochotní tam postávat 50 hodin, i kdyby ten mobil nebyl pro ně.

-- 4. 8. 2011 16:21 --

Tak nám na Aukru přibyl čtvrtý zapálený HTCčkář :-D 12.500 – 13.000,- dle aukce a možnost osobního odběru v Praze v pátek dopoledne … oni tam v té frontě snad uzavřeli kartelovou dohodu :-D

-- 4. 8. 2011 18:30 --

Tak „nejlevnější“ HTC z Aukra za 12.499,- Kč zmizelo, asi už prodáno … zisk kolem 5.000,- Kč za dvě noci kempování na chodníku, to se dá …
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod Mishaaak 7. 8. 2011 17:22

Jsme z Ústeckého kraje. Přítel dostal číslo 32, které měl po celou dobu a vzal i volno z práce. Poměrně velká část lidí tam byla pracujícíh a vzali si volno z práce. A ne na 3 dny, ale na 2, protože šli poté hned do práce. :-D
Mishaaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod y750rr 7. 8. 2011 19:17

No když to má někdo 400 km jedním směrem a dělá od 8 do 18 hod (bohužel doba dovolených znamená pro jednoho volno, pro dalšího prodloužení pracovní doby za ty, co mají volno), tak těžko stačí 2 dny volná. A dle počtu už vystavených mobilu na aukru, v annoci, avízu atd (asi už tak 25 kusů) silně pochybuju o tom, že tam byla většina lidí proto, aby si koupila mobil pro sebe. Ale už jsem vícekrát (i jinde) psal, že se nikomu nedivím, že si to tam odstojí, za 5-6,5 tisíc čistého zisku bych to udělal taky, kdybych to neměl tak daleko a nepracoval (po přepočtu, o kolik bych přišel za 3 dny volná, projetí 800 km, tak by se mi to nocování nevyplatilo). V komentářích nenarážím do lidí, kteří možnosti vysokého zisku využili, ale do firmy HTC, která se tímto pro ně laciným způsobem snaží udělat velkou reklamu, ale o zákazníky jim nejde …
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 8. 2011 19:30

A já bych se na to vyprdl i tak, za ten trapas mi to nestojí :) Je jen jeden případ, kdy bych tam stál. Pokud bych zatoužil po nějakém modelu od HTC, což jaksi (zatím) nehrozí.
Cest tam i zpět asi 650 km, náklady na cestu skoro nulové.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 8. 2011 19:38

Je to o tom, kdo na to má žaludek. Po stránce finanční je to lukrativní. A to je tak všechno.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod y750rr 7. 8. 2011 19:43

Jako za plnou cenu bych si ho nekupil (ani jiný mobil o jiné značky), ale těch 7.500,- Kč bych klidně investoval, i když momentálně ještě nemám v plánu nový mobil, až někdy po novém roce. Mě by těch 800 km vyšlo draho, nemám slevy na vlak atd. a autem by to vyšlo určitě tak na 2000,- A trapas? Ten bych přežil, i kdybych měl byt na několik sekund někde ve zprávách :-D
y750rr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor