HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zmaslo 27. 9. 2013 18:02

Tohle je na ebayi nejkupovanejsi baterie k EVU: http://www.ebay.com/itm/2X-New-2450MAH- ... 5d371e0a48
za 200 dve baterie i s nabijeckou. Orig baterka v evu ma cca 1750mAh, tahle ma 2450, Da se koupit i na ceskem aukru (1 baterka taktez za 200). Otazkou je, jakou roli zde hraje cinsky vyrobce a zda se jedna o spolehlivy vyrobek.
zmaslo
Junior

Odeslat příspěvekod Kleka 27. 9. 2013 19:53

Ahoj,od včerejška mám problém,furt mi vyskakuje okno,že došlo k neocekavanemu ukončení UI,tel. jsem obnovil to továrního nastavení,ale žádná změna.Poradite mi někdo prosím.
Kleka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jose5 5. 10. 2013 18:31

ahoj,
nainstaloval jsem do PC HTC syns na spárování s telefonem, stáhnul jsem to ze stránek HTC, dodržel postup instalace, v telefonu to taky potvrdím dle návodu, ale stejně se mě to nepřipojí,
prosím o radu, kde je chyba, nebo co mě chybí v PC nebo telefonu a jestli něco chybí, kde to seženu.

Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 11. 2013 23:49

koukni do Nastavení / Připojit k počítači - co tam máš jako výchozí ? Případně po připojení telefonu se to zeptá v jakém režimu to má pracovat - nemáš tam např. Jen nabít ?
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod TA 11. 11. 2013 09:09

Úplne triviálna otázka: ako prinútiť Evo synchronizovať rôzne kontá, ktoré mám nastavené? Synchronizácia je zapnutá. Pritom nesynchronizuje vôbec žiadne konto – od Google konta cez Evernote až po Dropbox. Tento stav trvá už asi týždeň a všímam si, že sa nezobrazuje už ani ikona synchronizácie (točiace sa koliesko). Aj keď pri niektorom z kont zruším synchronizáciu a potom opäť povolím, tak sa netočí a nič nesynchronizuje. V čom môže byť problém?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 11. 11. 2013 18:20

Tak jsem to znovu projel, bylo tam nastaveno jen nabít, tak jsem to přepnul a už to jede Díky Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 22. 11. 2013 11:06

Ahojte, mám s telefónom problém. Občas sa správa ako keby sa niečo dotýkalo približne v strede displeja. Rapídne to znemožňuje používanie. Problém je, že to robí len občas a obyčajne mi pomôže reštart, ale už mi to raz urobilo aj rovno po reštarte. Inak je Evo vo veľmi dobrom stave a na displeji nie je ani škrabanček. Čím to môže byť? Neviem ako to mám reklamovať, keďže to spraví tak jeden-dva krát za deň a potom to ide v pohode...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 30. 11. 2013 21:22

Čím by to mohlo být netuším, takhle se to většinou chová jenom když je na displeji mokro nebo se na telefon šahá mokrýma rukama.
Situaci si každopádně natoč na video a přilož k reklamaci, budou to tak mít v servisu jednodušší ti vyhovět.
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyZee 12. 1. 2014 22:30

Ahoj všem, mám takový menší problém s HTC EVO 3D nefunguje mi reproduktor..nejde slyšet hovor a vyzváněni taky ne...Telefon má jeste záruku..Byl zakoupen přes firmu TCCM..v Praze. Slyšel jsem, že prý neposkytuji záručni servis...poradí mi prosim někdo, kde provádi záručni servis?? Díky všem :-)
JohnyZee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 12. 1. 2014 22:39

Každý predajca musí poskytovať záruku a zobrať telefón do servisu. Ale, samozrejme, môžeš ho odniesť aj priamo do autorizovaného servisu.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyZee 13. 1. 2014 19:24

Mě šlo o to aby mi to opravili na záruku, navic jsem mimo Prahu..a nechce se mi moc posilat mobil přes celou republiku...možná to dam do servisu u nás s kterým mam dobré zkušenosti...
JohnyZee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 13. 1. 2014 21:40

Musia poskytovať záručný servis, inak by porušovali zákon.
Nechcem robiť reklamu, ale ak je toto pravda, tak autorizovaný servis je jediný.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyZee 13. 1. 2014 22:20

Firma kde byl mobil zakoupen je TCCM v praze...kamarád mi poradil autorizovaný servis HTC v Táboře, stačí prý přiložit zaruční list a dokonce je možnost, že mobil vyzvedne kurýr...u mě doma.Takže toho využiji...
JohnyZee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.man 16. 1. 2014 19:32

Ahoj vespolek, kdyby někdo chtěl koupit orig. držák do auta pro Evo 3D (kompletní balení), tak se ozvěte.

-- 12 bře 2014 16:27 --

m.man píše:Ahoj vespolek, kdyby někdo chtěl koupit orig. držák do auta pro Evo 3D (kompletní balení), tak se ozvěte.


NEAKTUÁLNÍ!

P.S. předchozí příspěvek mi nejde editovat/smazat :hm

-- 12 bře 2014 16:28 --

...
m.man
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 15. 3. 2014 18:22

Ahoj,
prosím poraďte co se dá dělat s růžovým nádechem u fotografii, prohledal jsem kde co, ale nikde jsem nenašel nic konkrétního, prosím toho kdo to ví, o radu podanou po lopatě laikovi.

Děkuji Josef
Jose5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků