HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sinco 28. 3. 2014 15:26

Nic. je to vlastnost fotaku, potazmo HTC.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 3. 2014 18:29

Je to vlastnost mnoha foťáků v mobilech, jen někteří výrobci to umí lépe SW opravit.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Přemek H. 7. 5. 2014 09:49

Jose5: Ještě si zkuste nastavit ve foťáku vyvážení bílé (white balance) na automat, nebo na příslušnou hodnotu (zataženo, denní světlo, apod.).
Přemek H.
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 7. 2014 17:41

zdravím, v poslední době když mám zapnuté Endomondo a Sports-tracker, tak se mi během vyjížďky mobil vypne. Přitom baterka ukazuje třeba 60%. Dříve vše jelo až do skoro vybíté baterie, často jsem jel konec za výstražného pípání - baterie v červeném poli.
Říkám si, že to třeba nebude baterií. V poslední době jsem koupil z Ebay folii na displej, kterou jsem dřív nepoužíval, nainstaloval novou aplikaci radarEU a nějaké běžné aktualizace aplikaci, vč. těch GPS aplikaci.
Vím, že někdy baterie někdy může být tzv. měkká, že při větším odběru to nezvládne (třeba foťák při zapnutí), ale tady by měl být vcelku stabilní (i když dost velký) odběr.
Zjistil jsem dnes venku opět vypnutý telefon, tak jsem zkusil nechat jen Endomondo, ale spadlo to opět. Někdy můžu zkusit zase jen Sports-Tracker, jestli to nemůže způsobovat jeden z nich.
Taky jsem před časem přesouval nějaké aplikace na kartu, už chyběla paměť v telefonu (Endomondo na kartě, ST v paměti telefonu).

Díky za každý nápad, je to nepříjemné, už asi 5 posledních záznamů nemám. Ještě můžu zaznamenávat na Nokii 5800, ale proč tahat další telefon a na HTC je to trošku vychytanější.

-- 15. 8. 2014 01:42 --

Před pár dny jsem testoval v Rakousku, zkusil jsem nechat jen Sports-tracker a vydržel neuvěřitelně zaznamenávat 7hodin s autopauzou, takže i o něco víc. Říkal jsem si problém odhalen. Ale další dny jsem to už nezopakoval a mobil se vypnul třeba po 1,5hod. Je možné, že těch 7hod bylo na hřebeni s trvalým GSM signálem a jindy v odlehlém údolí bez signálu (ani nevím, nekontroloval jsem to). Každopádně to vypadá na baterii, protože jednou jsem při odemykání telefonu zaregistroval, že probliknul a zhasnul a při dalším zmářknutí tlačítka se startoval od nuly a pípala baterie, že je slabá.

Odemykání vypínacím tlačítkem je u HTC vůbec nešťastné, někdy chci jen zkontrolovat, jestli jsem telefon vypnul a vlastně ho tím pustím, lepší by bylo nějaké samostatné odemykací tlačítko.

Ještě mě později napadlo nechat režim letadlo a šetřit tím baterku jen pro GPS, na horách v zahraničí, kde nepotřebuji být na příjmu by to mohlo pomoci, někdy to vyzkouším.

Každopádně to bude chtít asi novou baterii, říkám si že zkusím za pár kaček dva kousky 1850mAh, nědělám si moc iluze o kvalitě ale zkusit se to dá. Snad to ten telefon neroztrhá na kusy :-)
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Zmaty 9. 1. 2015 21:50

Ahoj,

z ničeho nic mi přestal reagovat display na HTC evu 3d. Telefon se tváří funkčně, tlačítko na probuzení funguje bez problému, ale nejsem schopen s telefonem cokoliv dělat. (Obnovil jsem přes HW tlačítka do továrního nastavení, ale nepomohlo to).
Nevíte čím by to mohlo být? Má cenu telefon nosit do servisu, nebo se spíše podívat po něčem novém?
Zmaty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 9. 1. 2015 22:29

Výměna displeje nebo dotykové vrstvy, tohle bych už neopravoval... Podívej se na Honor 3C
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod davsopl 10. 1. 2015 00:00

Zmaty píše:Ahoj,

z ničeho nic mi přestal reagovat display na HTC evu 3d. Telefon se tváří funkčně, tlačítko na probuzení funguje bez problému, ale nejsem schopen s telefonem cokoliv dělat. (Obnovil jsem přes HW tlačítka do továrního nastavení, ale nepomohlo to).
Nevíte čím by to mohlo být? Má cenu telefon nosit do servisu, nebo se spíše podívat po něčem novém?


Bohužel tímto neduhem trpěla velká řada HTC EVO 3D. Odejde po čase displej. Mě i mému kolegovi se toto stalo ještě v záruční době. V servisu vyměnili displej, dotykovou vrstvu, sluchátko.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 12. 2015 11:46

zdravím všechny, kteří ještě používají HTC Evo 3D a měl bych dotaz.
Už jsem používal jen neoriginální baterie, které se dle Battery Monitor Widget nabíjely max na 4,21V. Teď jsem po delší době vložil starou originál HTC baterii, vybil na 1% a nabíjím. Batery monitor ukazuje i 4344 mV !! Je to normální, nebo je něco špatně ? Říkám si, že orig. baterie se může chovat jinak, ale nerad bych zažil nějakou explozi.

Díky.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 12. 2015 11:55

Jde o to, kde je to napětí měřeno, přímo na článku to asi nebude a originální baterie bude mít určitě ochranu. 99% uživatelů žádné měření nabíjení nepoužívá. Kolik lidí má telefony a o kolika výbuších si slyšel?
Neřešil bych to, maximálně bych nabíjel ten telefon pod dozorem abych měl klid.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 12. 2015 12:09

tak ta aplikace to bere přímo ze senzorů v telefonu, takže to bude odpovídat tomu, co je na baterii skutečně. Podobný dotaz jsem našel i TADY, tak jsem se přidal.

V jiném fóru někdo tvrdí že je to normální, jiní straší, že ne. Budu věřit že je to ok.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 12. 2015 12:25

Nějaké ochranné obvody jsou přímo v pouzdru baterie, proti čemu všemu kromě hlubokého vybití chrání nevím.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 1. 2016 13:33

Došlo k neočekávanému zastavení System UI - po nějaké již dřívější aktualizaci Skype se mi toto objeví kdykoliv na něj sáhnu. Nemáte někdo tušení jestli je to řešitelné případně čím to může být způsobeno? Zatím vždy jen odkliknu, že chci problém nahlásit společnosti HTC, ale je to otravné. Skype potom funguje dál, jen se na chvíli ztratí pozadí a překreslí ikony.
Přílohy
2016-01-06_13-23-46.png
Chyba při použití Skype
A1rh-
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků