HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radarcz 9. 2. 2011 18:38

Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat kdo vlastí tento model na jednu věc.Byl jsem v obchodě a chtěl jsem vědět jestli HTC Desire má AMOLED display a prodavač mi nedokázal nikde najít na krabici jaký vlastně je ten display.Prosím kde se to dá zjistit při koupi tohoto telefonu?Děkuji za info.Petr
radarcz
Junior

Odeslat příspěvekod PepiQ 9. 2. 2011 20:28

radarcz - psal sem to tady: viewtopic.php?p=8008226#p8008226 , abys to nemusel hledat, vyjmu tu dulezitou pasaz :-) :

...pokud budes kupovat osobne, tak v pripade amoledu o nem bude na zadni strane krabice zminka (neco jako "3.7-inch amoled..."), v pripade SLCD je tam stroze "3.7-inch touch sensitive screen".
PepiQ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radarcz 10. 2. 2011 16:46

Díky za info.Petr
radarcz
Junior

Odeslat příspěvekod ZIZU.w 10. 2. 2011 23:50

Máte někdo zkušenosti SDK Managerem?
Mobil: Samsung Galaxy S4 Black Mist
NB: HP Probook 4530s
ZIZU.w
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 11. 2. 2011 15:07

PepiQ píše:radarcz - psal sem to tady: viewtopic.php?p=8008226#p8008226 , abys to nemusel hledat, vyjmu tu dulezitou pasaz :-) :

...pokud budes kupovat osobne, tak v pripade amoledu o nem bude na zadni strane krabice zminka (neco jako "3.7-inch amoled..."), v pripade SLCD je tam stroze "3.7-inch touch sensitive screen".

Dovolím si nesouhlasit.
V prosinci bratr kupoval u VF Desire a dostal s Amoledem a na krabici se o něm nepsalo.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepiQ 12. 2. 2011 10:47

m.a.x.i.m.u.s - ja porovnaval krabice od dodavatelu jak pristroju s Amoledem, tak jiz se SLCD a vzdy to bylo v poradku, tzn. tak jak sem psal vyse. Ve skutecnosti si dovedu predstavit, ze se najde par kousku se SLCD, kt. budou mit na krabicce zmineno Amoled ci naopak, ktery se nedopatrenim dostaly do obehu, kdyz HTC melo predtistene boxy a muselo prejit na SLCD. :hm

Pozn: http://pocketnow.com/android/how-to-tel ... led-screen je clanek o tom rozpoznavani a taky tam zminuji, co pisu ja - ad bod 1. V diskuzi tam ale taky nekdo pise, ze ma nejspis Amoled, ale na krabici o nem neni zminka. Kazdopadne snahou HTC bylo v pripade Amoledu to tam mit psane, u SLCD ne; paklize si nekdo koupi krabici s textem Amoled, ale bude tam SLCD, tak mu to dle meho urcite vymeni. :-)
PepiQ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gracer 17. 2. 2011 08:27

Zdravím všechny, dostal jsem od kamaráda Desire bez instalačního CD, stáhnul jsem si HTC sync, ale při připojení přes usb mi to píše, že žádné zařízení není připojeno a u paměťové karty, že zařízení nebylo rozpoznáno. Můžete mi prosím někdo poradit co s tím? Moc díky.
gracer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PepiQ 18. 2. 2011 02:28

gracer - a nemáš tam nastaveno, aby se telefon nabíjel? Zkus tohle:
Nastavení - Připojit k počítači - Výchozí typ připojení
... zde zvol například pro transfer souborů "Disková jednotka" a potvrď tlačítkem "Hotovo". Popřípadě si v téže nabídce zaškrtni políčko "Dotázat se", pro příští propojování s PC. :-)

Pozn: k Desire ani žádné instalační CD přibaleno nebylo pokud vím, podporuje USB Mass Storage, tzn. po připojení k jakémukoli PC nevyžaduje drivery a měl by nativně umožnit přenos dat.
PepiQ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radarcz 18. 2. 2011 03:03

m.a.x.i.m.u.s píše:
PepiQ píše:radarcz - psal sem to tady: viewtopic.php?p=8008226#p8008226 , abys to nemusel hledat, vyjmu tu dulezitou pasaz :-) :

...pokud budes kupovat osobne, tak v pripade amoledu o nem bude na zadni strane krabice zminka (neco jako "3.7-inch amoled..."), v pripade SLCD je tam stroze "3.7-inch touch sensitive screen".

Dovolím si nesouhlasit.
V prosinci bratr kupoval u VF Desire a dostal s Amoledem a na krabici se o něm nepsalo.


A jak tvůj bratr zjistil,že má amoled když to není na krabici napsáno?A to VF To je co?
radarcz
Junior

Odeslat příspěvekod payin 18. 2. 2011 08:09

radarcz zjistit se to da a VF je Vodafone
payin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radarcz 18. 2. 2011 10:40

Napiš prosím jak?Dík
radarcz
Junior

Odeslat příspěvekod steven segal 18. 2. 2011 12:52

ahoj, ešte som nemal htc, ale možno, že kúpim taký fónik...chcel by som sa spýtať, aké skúsenosti máte s navigačným systémom a aké aplikácie má?
steven segal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 2. 2011 13:28

radarcz píše:Napiš prosím jak?Dík


já to zjistil pomocí lupy a porovnáním s obrázky na http://pocketnow.com/android/how-to-tel ... led-screen
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radarcz 19. 2. 2011 00:38

Dík za info.
radarcz
Junior

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 26. 2. 2011 18:47

muzu se zeptat jakou to má nabíječku ?? :)
s-u-l-i
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků