aplikace na sd

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rm44 21. 9. 2013 14:20

Dobrý den, prosím potřebuji poradit. Mám tablet http://www.datart.cz/Tablet-PRESTIGIO-M ... paign=feed. který má 8gb vnitřní paměti a ta je rozdělená na 4gb vnitřní p. a 4gb jako že sd card což je hodně blbý a moc aplikací se tam nevleze. chci zeptat jestli se dá nainstalovat na sd kartu kterou jsem tam vložil nebo na flashku.

díky moc.
rm44
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod rm44 23. 9. 2013 13:20

bohužel ten app 2 sd nefunguje když aplikaci chci přesunout na sd kartu ta mi to přemísti tu 2 část interní.

-- 23. 9. 2013 14:21 --

nejlepší by asi bylo mít ty hry na flashce ale nevím jestli je to možní.
rm44
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 9. 2013 13:36

Musíš mít root.

A to druhé možní určitě nebude, možné asi taky ne. Nehledě na to, že je to ptákovina. Strašná.
Musíš vybírat hlavou a zvolit takový tablet, se kterým budeš po všech stránkách spokojen.

V nastavení není možnost použít jako úložiště kartu? Hra bude v té interní paměti a její data budou na kartě. Tak jsem to třeba zkusil u Huawei G510, který měl 4GB interní paměti, z toho na aplikace 1GB. Nechtělo se tomu nainstalovat RR3.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rm44 23. 9. 2013 14:20

v nastavení když dám úložiště tak tam má interní úložiště 1,97gb - hand flash 4,11gb a pak karta sd a tam mám 8gb


Je to můj první tablet netušil jsem že s úložištěm budou takové problémy. měl jsem představu že si koupím 32 gb kartu na hry a ze budu mít vystaráno. teď na něm mám jen dvě hry co stojí za to a to rr3 a mass efect.

-- 23. 9. 2013 15:23 --

a když dám v nastavení přesunout na sd kartu tak mi to přesune nand flash.
rm44
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rm44 25. 9. 2013 10:45

prí se musí sdcart za sdcart 2 jenom nevím co přesně se má přepsat. a když jsem to zkoušel přepsat tak to nešlo. doufám že někdo ví co s tím.



## Vold 2.0 Generic fstab
## - San Mehat (san@android.com)
##

#######################
## Regular device mount
##
## Format: dev_mount <label> <mount_point> <part> <sysfs_path1...>
## label - Label for the volume
## mount_point - Where the volume will be mounted
## part - Partition # (1 based), or 'auto' for first usable partition.
## <sysfs_path> - List of sysfs paths to source devices
######################

## Example of a standard sdcard mount for the emulator / Dream
# Mounts the first usable partition of the specified device
#dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1
dev_mount flash /mnt/sdcard auto /devices/virtual/mtd/mtd9/mtdblock9
dev_mount sdcard /mnt/external_sd auto /devices/platform/rk29_sdmmc.0/mmc_host/mmc0
dev_mount udisk /mnt/usb_storage auto /devices/platform/usb20_otg/usb1
## Example of a dual card setup
# dev_mount left_sdcard /sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1
# dev_mount right_sdcard /sdcard2 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host/mmc1

## Example of specifying a specific partition for mounts
# dev_mount sdcard /sdcard 2 /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1

-- 25. 9. 2013 11:46 --

zkoušel jsem to přepsat tc.
rm44
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků