Ako zakazat youtube spustenie videa cez mobil. data

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gerremi 2. 6. 2018 08:14

Ahojte, často sami stáva že nemam zapnute wifi a pustím si video na youtube cez mob. data...proste si to nevsimnem. Je nejaká možnosť ako docieliť aby sa video neprehralo pokial bezim cez data? Nejaká apka alebo to vypnut v systeme? Mam S8-cku. Som uz zúfalí... Ďakujem vopred
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod aeinei 2. 6. 2018 11:40

Ahoj, je to přímo nastavení telefonu. V nastavení klikneš na "datové přenosy", pak na "síťové přenosy", v aplikacích najdeš youtube a odškrtneš že nesmí používat mobilní data ;-)

Obrázek
.
aeinei
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 2. 6. 2018 18:35

Bohužiaľ :( prepol som si aj cesky jazyk a taku moznost nikde nevidim. Mozno keby mi to niekto vypisal kto ma samsung...lebo nic co si napisal v nastaveniach nevidim :(
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 2. 6. 2018 21:25

Jdi do nastavení-aplikace-youtube-mobilní data-povolit využití mobilních dat-vypnout. Nebo -nastaveni-pripojeni-použití dat-využití mobilních dat a tam youtube zakázat.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 3. 6. 2018 10:28

Mam to takto a ked vypnem wifi a zapnem data tak sa video smelo pusti dalej. Ja by som to potreboval zablokovat uplne, aby mobil rozoznal ze bezim na datach.
Přílohy
photostudio_1528018064335.jpg
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 6. 2018 19:27

No a pokud si nechas akrivni funkci typu wifi +, neboli chytra wifi, prepinat dle dostupnosti, tak na nekterych firmware, nekterych znacek se ti to vklidu pripoji na data.Ten screen cos dal ovsem i tak s nastavenim pozadovanym nema nic co spolecnyho :-)
Aplikace - povolit pripojeni na daatech .Ano - NE.
Beh na pozadi je uplne jina kaapitola
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 3. 6. 2018 22:02

To video se sice pustí ale jen proto ze z Wi-Fi už bylo nacteno..ale takto by to už nemělo dále přes data běžet..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 6. 2018 01:47

Mno za 30 vterin se ti fakt nenacte do pameti treba 500 megovy video :-)To co je na jeho screenu s problemem nema nic co spolecnyho, tak fakt se data nezakazuji, ma to blbe.Youtube musi mit ne, ma ano.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gerremi 4. 6. 2018 18:55

Ľudia, uz som sa trosku stratil :D moj system fungovania je taky. Odchadzam do prace, wifi vypinam a zapinam data. V praci nemam k dispozii wifi siet, cize mobil by len zbytocne zral bateriu tym ze hlada dostupne siete wifi. Potom pridem domov a jednoducho si nevsimnem ze stale bezim na datach a zapnem si video... Nie vzdy, ale stane sa, som kreten, viem :) a tym prichadzam o tie biedne data ktore mam k pausalu. Chcem tomu proste nejak predísť, je to mozne? Nejak sa chranit ked som uz raz blbec a zabudam nato? :D
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod aeinei 4. 6. 2018 19:28

Jasně, ten muj navod je pro jinou znacku telefonu, ale myslel sem, že stejně jednoduše bude mít integrovanou tuhle základní funkci i samsung... Hold má ale o dost chudší možnosti, proto sem v něm onehdá nemohl ani najít možnost změnit teplotu barev :X
.
aeinei
Junior

Odeslat příspěvekod pota 4. 6. 2018 19:36

Kolik % ti sežere zapnutá wifi v práci? Spíše jsi to vulgární slovo proto, že vymýšlíš hovadiny ala vypínání wifi.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 4. 6. 2018 19:59

Ahoj,
Samsung toto standartně neumožnuje. Pokud nechceš ROOT, tak jedna z mála jistých možností je aplikace NETGUARD - https://play.google.com/store/apps/deta ... e.netguard
V ní si přesně u každé appky můžeš vybrat jestli bude mít daná aplikace právo sáhnout na wifi/data.
Tady je screen z mého displeje, na S8 to opravdu funguje, Youtube si při tomto nastavaní nevzal ani "byte" z mobilních dat.
Obrázek
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 4. 6. 2018 20:25

Dakujem CosiOdvedle, presne nieco take som hladal. Zatial to vyzera ze to funguje spolahlivo, video sa cez data nespusti, dokonca som si vsimol ze to samo zaplo wifi ked som spustil youtube a dal play na video. Slusne. Fakt dakujem, snad to moj problem konecne vyriesi ;)
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 4. 6. 2018 20:44

Není zač.
Mě se stalo něco podobného. Sice WIFI na mobilu nevypínám, ale po návratu z práce domů jsem si pustil O2TV aplikaci a nevšiml jsem si, že po bouřce, co se tu u nás prohnala, mi nefunguje wifi router - zřejmě po několikanásobném výpadku elektřiny, sice ho stačilo restartovat, ale než jsem zjistil že data netečou přes wifi mi zmizelo cca 1GB přes LTE ;)

Toto řešení, co jsem poslal zdá se že opravdu funguje...jen by to mohl mít Android již v základu.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 4. 6. 2018 21:39

No joo, tak to je blba situacia :/ inak da sa vypnut notifikacna ikona s listy alebo to pojde len s PRO verziou?
gerremi
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků