iOS aplikace na Androidu - opravdu funkční emulátor iOS

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dayslypper 3. 3. 2018 11:03

Zdravím Vás,
strávil jsem už docela dost času se snahou nalézt funkční emulátor iOS pro Android s následujícími vlastnostmi...
- BEZPLATNÝ (vč. nenutnosti kupovat produkt Apple, nebo instalovat iOS na neApple produkt)
- SNADNO INSTALOVATELNÝ a PROVOZOVATELNÝ na mobilním zařízení (nikoliv jen v nějakém vývojovém prostředí nebo webu např. Appetize.io)

iOS zařízení mám, ale jde mi především o snahu více rozšířit některé "social networking" aplikace, tedy čím rozšířenější, tím použitelnější. Samozřejmě žádost o uvedení Android aplikace jsem žádal jako první. Ale hledám i alternativní řešení.

Prý jsou dobré iEMU APK a Cider APK. Preferoval bych iEMU APK, který prý dokáže pracovat i s GPS a lokalizovat zařízení.
Ale vše, co jsem našel (APK soubory), byly falešné aplikace dělající něco úplně jiného. (např. tento článek https://www.maketecheasier.com/run-ios- ... android-2/

Na https://www.apkmirror.com/ bohužel též aplikace nejsou k dispozici.

Máte nějaký osvědčený způsob?
dayslypper
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 3. 2018 15:21

Hledej dal, zkus si ale nejdriv neco o principu emulace precist.Takze, emulovat treba android na corei3 s win je brnkacka.Dostatek vykonu, instrukce procesoru atd.Emulovat cokoliv co bezelo na necem s vykonem X, chce jako zakladni minimum aby emulator bezel na zarizeni s vykonem X krat dve, zjednodusene.V okamziku kdy to zrcadlove otocis mizes emulovat prd.Takze i kdyby ostatni prekazky tvurce prekonal tady konci.
Takze na androidu muzes mit emulator segy atd, multiboot android, debian treba ale neverim ze je mozny rozbehat co chces, coz programator zjisti hned a nemarni cas.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huwai 30. 3. 2018 16:43

huwai
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrikson1 22. 7. 2018 04:54

use ipadian
patrikson1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků