zahadny problem s androidom

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mattmih 11. 2. 2018 08:32

Caute, mam taky aspon pre mna zahadny problem asi tyzden dozadu mi zacal mobil robit napr. to ze v google play ked aktualizujem alebo instalujem aplikaciu tak ju stiahne na 100% a stoji na stovke a nezacne instalovat ani po 10min. a potom niekedy po 20min zrazu instaluje niekedy vobec. Mobil sa zasekava aj v aplikaciach aj v menu akoze nieje to nic tragicke ale sem tam sekne a je citelne pomalsi, dalej mi pri pisani seka klavesnica, pri pisani spavy cez viber ma prehodi a iny kontakt a zrazu pisem niekomu inemu v polovici rozpisaneho textu. Vyskusal som hard reset aj prehratie cez odin nic nepomohlo a zvlastene je to ze to robi na vsetkych telefonoch v domacnosti z vynimkou jedneho ktory ma root. Robi mi to aj ked sa pripojim na inu wifi. Jedine co ma napadlo ze nieco moze byt v domacej wifi sieti nakolko sa po hardresete hned pripojim nanu a zrejme si to mobil uz natiahne. neviem.
Stretol sa s ty uz niekto ?
s5mini
Mattmih
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mattmih 12. 2. 2018 21:15

Cele to sposoboval pravdepodobne widget WEATHER AND CLOCK WIDGET. Nakolko po HARD RESETE som si instaloval aplikacie a po nainstalovani tejto aplikacie, sa nasledujuca ktoru som chcel instalovat zasekla na tych 100%-ach. Potom po naslednom odinstalovani WEATHER AND CLOCK WIDGET vypnuti a zapnuti telefonu to prestalo. Tuto aplikaciu som mal naistalovanu na vsetkych telefonoch. :shock:
Mattmih
Kolemjdoucí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor