Neaktualizují se aplikace z obchodu Play

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kammik1 10. 2. 2018 08:35

Zdravím, založil jsem toto téma nevím kde můj dotaz napsat. Mám problém s aktualizacemi aplikací z obchodu play. Poslední dobou se mě neinstalují. Aplikace se začne stahovat zobrazí se průběh stahování pak 100% ale již neproběhne finální aktualizace do telefonu. Dělá to samé i na nové apce kterou chci přidat do telefonu. Zkoušel jsem všechny doporučené možnosti, jako vymazání mezipaměti ve správci stahování, místa v úložišti mám dostatek, odinstaloval jsem aktualizace obchodu play, odebral jsem účet google znovu přidal. Nic nepomohlo. Mám telefon samsung galaxy s5 neo android 6.0.1
Mám ještě jeden telefon starší pod stejným účtem na googlu a tam se stejné aplikace aktualizují. Tak to bude něco v telefonu ale co?
Díky za rady.
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2018 09:37

tu nedokončenou aktualizaci každé aplikace sám hned stopneš, nebo chvíli čekáš? Když ano, jak dlouho?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kammik1 10. 2. 2018 09:52

Tu nedokončenou aktualizaci nestopnu nechám ji i několik minut možná i 15minut a furt nic dokončeno. Na druhém telefonu do 20 sekund po 100% stažení aktualizace je dokončena
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2018 09:56

tak tohle mi dělalo na Huawei jeden čas taky, vyzkoušel jsem všechno možné, a nic nepomohlo, tak jsem tu aktualizaci nechal běžet a asi za hodinu se nainstalovala, ty ostatní během pul hodiny a více také. Teď už mi to opět aktualizuje jak má..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 2. 2018 10:10

postupoval bych stejně jako nick, nechal bych to samovolně vyšumět a pokud nic tak bych pořídil nový foun, nemám nervy na to něco řešit, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2018 10:24

ono taky asi nic jiného nezbývá, mi tohle dělalo vloni necelý měsíc a pak se všechno samo od sebe upravilo a od té doby ok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kammik1 10. 2. 2018 11:00

Tak po 45 minutách se první aplikace z 10ti aktualizovala. Druhá už trvala jen 5minut. Snad se to časem všechno upraví do normálu, jak píšeš. Ještě jeden dotaz, jak jsem promazal tou paměť a odinstaloval aktualizace obchodu play mám teť v mojích aplikacích na play strašně velké ikony. Jak zaktualizuji apku obchodu spíš se sama aktualizovala po tapnutí na ikonu play teť nic aspoň zatím :)
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kammik1 10. 2. 2018 13:23

Tak nakonec aktualizace je hotová trvalo to celkem přes 2 hodiny. Uvidím jak to bude příště trvat dlouho. Ještě je možnost udělat tovární nastavení, ale mám dost uložených hesel k wifi proto ještě počkám nemám root. A jak jsem psal viz víše příspěvek ohledně toho obchodu play a jeho aktualizace zatím nic neproběhlo. I ikona play je stará jak byla před rokem víte někdo, jak obchod play aktualizovat na nový aktuální?
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 10. 2. 2018 13:35

Nepomohlo by ten Google Play zaktualizovat ručně z APK?

https://www.apkmirror.com/?post_type=ap ... oogle+play
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod kammik1 10. 2. 2018 14:19

Ano už to mám našel jsem to zde: https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... #downloads
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 2. 2018 15:24

ty hesla k wifi , to je dalsi vesely pribeh v tomto kabaretu ? Abys na novym telefonu mel hesla k wifi kterys mel na starym k tomu fakt root nepotrebujes.Abys ovsem mohl hesla ulozenych wifi siti exportovat, ve forme textaku, xml , conf. , cehokoliv, jo tam je uz root potreba.
Takze wifi password viever a root - ano , je treba.Novy telefon a stara hesla z minulyho stroje,puvodni telefon po factory reset,pokud nepachas na telefonu sileny vylomeniny, nepotrebujes NIC, zadnou app a uz vubec ne root.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 2. 2018 17:44

Abys na novym telefonu mel hesla k wifi kterys mel na starym k tomu fakt root nepotrebujes

Tak porad, dik.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 2. 2018 22:28

v nastaveni telefonu mas volbu, zalohovat hesla wifi do google uctu..pokud ho nepouzivas, je otazka proc pouzivas android..pokud ho pouzivas stylem ze co je synchro nevis, je to otazka taky, proc pouzivas android.V poslednich minimalne peti modelech jsem nechal volbu zapnutou.Jinak, jinde to ma huawei, jinde lenovo, jinde pure.Nicmene v tvem pripade nemas li exota, ti navic po hard resetu, pokud neudelas fatalku, next, preskocit, next, ti tam nahrne nejen toto ale i app cos mel pred hard resetem nainstalovany.
Mimochodem samotny play nejde aktualizovat pokud neaktualizujes nejdriv sluzby google, v mnoha pripadech ale samozrejme jde to resit pres apk mirror, pokid tedy ti nevadi ze tam jde najit i veci ktery na play maji utrum.Co z toho vyplyva si kazdy muze prebrat sam, az tam 100 pro aplikaci bude mit shodny hash a bude zaroven v realnym čase tataž na play, tak je to duveryhodny zdroj..Pokud nesedi hash u jedne jedine a jedna jedina byla z play vykopla je to sra.ka.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků