Google bezp. notifikace po restartu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 16. 1. 2018 15:21

Ahoj, prosím o radu. Zaktualizoval jsem telefon s andriodem na novější verzi. V telefonu mám přidané 3 Google účty. Na jednom používám drive a kontakty, na druhém a třetím kalendář a mail. Po každém restartu telefonu mi po chvíli vyskočí 5 notifikací:

"Právě jste se přihlásili?
Vás účet byl použit z nového zařízení"

a jedna notifikace Ověření telefonního čísla
a jedna notifikace Účet Google byl aktualizován.

Potvrdil jsem "nové" zařízení, i když telefon už před tím tento účet používal. Dvoufázové přihlašování jsem nikde nezapínal a ani přidání tel. čísla jsem nikde nezvolil.
Je tam ještě odkaz, který mě ale přesměruje na neplatnou stránku /settings/security/activity-gnots/nt....
(s chybou 404.)

Zkoušel jsem smazat cache u všech Google aplikací a taky odebrat všechny 3 Google účty a znova je přidat. Nic nepomáhá. Po každém startu telefonu tam mám zpátky tyto samé stupidní notifikace.

Účty se synchronizují, vše zdá se funguje, ale nesmírně mě ty notifikace iritují. Nemáte někdo nějaký nápad, co s tím?
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 30. 1. 2018 10:51

Na rychlé řešení jsem nepřišel, po asi dvou týdnech to přestalo najednou samo. Asi velký bratr Google usoudil, že účet nebyl ukraden. Tak pokud by někdo na něco takového narazil asi stačí počkat, tím smazáním cache u google aplikací, odebráním Google účtů a znova přidáním se myslím nic nepokazí.
ricc4rd0
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků