P9 Lite (2016) - nevyskakuje odkaz na připojení k síti

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Godwin 18. 12. 2017 15:31

Zdravím, popravdě jsem nevěděl, kam tento příspěvek správně zařadit, tak snad jsem se trefil :-) Chtěl jsem se zeptat někoho, kdo tomu rozumí a mohl by mi poradit. Má přítelkyně má mobil Huawei P9 Lite (2016) a zaktualizoval se jí systém na Android 7, EMUI 5.0.1. Od té doby se jí ovšem nejde připojit na WI-FI například ve škole. Píše jí to pouze "Připojeno (bez přístupu k internetu, žádné další sítě k dispozici)". Je to jedna z těch WI-FI sítí, na kterou se je třeba přihlásit odkazem, který vám vyskočí na notifikační liště. Žádný odkaz už ale nevyskakuje a my si nevíme rady. Před aktualizací vše fungovalo.

Díky za každou pomoc.
Godwin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 12. 2017 17:05

Obnovení továrního nastavení jsi po aktualizaci dělal?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Godwin 18. 12. 2017 17:39

Nedělal, je to pro nás krajní řešení, kterému se přítelkyně trochu brání, ale když to jinak nepůjde, tak to zkusíme. Já bych byl pro. Díky, ozvu se, jak to dopadlo.
Godwin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Godwin 20. 12. 2017 19:29

Po dalším zkoumání jsem zjistil, že tato wifi síť, u které nevyskakuje přihlašovací okno, má zabezpečení 802.1x EAP. Mohlo by to hrát velkou roli, protože přihlašovací okna u jiných zabezpečení jako WPA/WPA2 PSK nebo bez zabezpečení vyskakují. Někdo nějaký nápad? :hm
Godwin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 21. 12. 2017 17:48

Vetsinou staci otevrit prohlizec. Otevrit seznam.cz a hned mi vyskici obrazovka s pripojenim.
Anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků