Google Pay v ČR a SK

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Daff.cz 19. 2. 2018 13:52

Tak mám nový poznatek, po restartu telefonu AP funguje všude nějakou dobu a pak po nějaké době to přestane fungovat a nepomůže nic než jen další restart. Vůbec už nevím kde co nastavit, aby to bylo pořád v pohotovosti.
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 19. 2. 2018 19:19

dneska na mě čekalo nemilé překvapení, přes AP nelze využít cashback? nebo to nešlo jen mě?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2018 00:21

Daff.cz píše:Tak mám nový poznatek, po restartu telefonu AP funguje všude nějakou dobu a pak po nějaké době to přestane fungovat a nepomůže nic než jen další restart. Vůbec už nevím kde co nastavit, aby to bylo pořád v pohotovosti.

Zkus odebrat a znovu přidat kartu, a potom reset aplikace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Dušan2 23. 2. 2018 14:35

Tak v noci mě přišla aktualizace na Google Pay a dnes jsem to hned zkusil a jede bez problému. :-))
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior


Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 3. 2018 20:18

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 3. 2018 14:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Creyzy 13. 3. 2018 17:39

Nechápu, že Slovenská spořitelna na SK jede přes Google Pay a Česká spořitelna není schopná to spustit, údajně testují nějaké svoje řešení. Alespoň mě top rozhoupalo a změním banku.....
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 13. 3. 2018 19:18

Od Spořitelny jsem odešel už dávno, a to jejich chování když jsme rušil účet, to mě přesvědčilo, že jsme udělal dobře... V současnosti mám Fio a kvůli Android Pay jsem si zařídil mBank. A musím říct, že i když mi Fio vyhovuje, tak jejich sliby o spuštění Android Pay mě taky štvali... V jejich případě to znamená předělat celou mobilní aplikaci, protože ta je dost archaická...
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2018 10:08

Air Bank začíná podporovat platby mobilem, Google Pay však nepoužívá
https://svetandroida.cz/air-bank-platby ... fc-201804/

https://www.cnews.cz/air-bank-my-air-nfc-platby-android
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik_Zat 11. 4. 2018 13:32

Ahoj,
používáte někdo a fungují vám na honoru 9 placení přes NFC přes AirBank nebo GooglePay?
Zkoušel jsem přes AirBank a i když mám vše nastavené tak terminál kartu nenačte.
Nevím jestli mám v telefonu zaplé něco co být zaplé nemá, protože je možné že telefon vysílá nějaké rušení. Například ani za silikonovým pouzdrem zezadu umístěnou RFID kartu čtečka nepřečte (u jiných telefonů mi RFID takto běžně fungovalo).
Jirik_Zat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 26. 4. 2018 16:41

lze přiřadit jednu kartu najednou k více účtům v google pay? nezkoušel někdo? manželka má kartu k mému účtu, ale platí se za ní roční poplatek a uvažuji o jejím zrušení a nahrazení GP. U mobilní karty od KB tato možnost byla, mohla být až ve 4 na sobě nezávislých zařízení najednou, nebyla vázaná na google účet. JE vůbec karta vázaná na účet nebo přímo na zařízení? Tzn. i kdybych měl dvě zařízení se stejným google účtem, kartu budu mít automaticky i v druhém či nikoliv?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2018 16:07

Google Pay je nově dostupné přes desktop a iOS

https://www.mobilenet.cz/clanky/google- ... -ios-35080
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sareth 11. 5. 2018 18:49

Mám problém s platbou prostredníctvom Google Pay. V niektorej z posledných aktualizácií doplnili pri platbe nad 20 EUR dodatočné overovanie cez patern/PIN, mne to však nefunguje.
Pri platbe nad 20 EUR a priložení telefónu k terminálu, aplikácia Google Pay vyžiada dodatočné overenie prostredníctvom paternu/PIN-u. Keď to spravím, následne som vyzvaný priložiť telefón naspäť k terminálu, ale terminál už nereaguje a asi po minúte vypíše chybu. Platby do 20 EUR fungujú bez problémov. Poradí mi prosím vás niekto, čo robím zle?

Pozn.: Predtým keď som platil nad 20 EUR stačilo mať odomknutý telefón, teraz som vyzývaný na opätovné overovanie aj v prípade ak mám telefón odomknutý.

Pozn.2: Pri platbe do 20 EUR stále stačí len zažať telefón bez odomknutia.
CPU: RYZEN 7 3700x, RAM: 16GB DDR4, GPU: RTX2080, MB: X470-F, SC: AE-5, SSD: 960 PRO 512GB, HDD: 5TB+6TB, PSU: RM650X, OS: W10 PRO, LCD: XF270HU 27", MICE: G502+G440, KB: G810, PH: Galaxy S20+, EP: ER4-XR, HP: ATH-R70x
sareth
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků