Mapování hw tlačítek pro různé akce

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karf 26. 9. 2017 07:35

Pořídil jsem na zkoušku malý bluetooth ovladač (tlačítka hlasitosti +/- a přehrávání play/pause, prev/next), takže můžu v Locus map ovládat zoom a přepínat různé funkce - v Locus map je možné pro určité akce konkrétní tlačítka nastavit.
Zároveň používám i Sygic navigaci, kde toto možné není, tak jsem pátral po možnosti namapovat hw tlačítka pro nějaké akce. Našel jsem jen takové, které spouští různé programy, nastavují jas atd. Existuje nějaký prográmek, který by uměl pro hw tlačítko namapovat gesta dotykem? Třeba posunout obrazovku do směrů, nebo zoom?
karf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 9. 2017 08:04

Tasker ale konkretně toto,bez znalosti zakladu programovani, v taskeru nenadefinujes,pokud je máš,ano.Ma tam na to chlivek,hw button..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 26. 9. 2017 09:15

Základy programování mam tak akorát v delphi z vejšky...
Mam konkrétně tohle
https://www.banggood.com/IMars-BT-005-1 ... 64239.html
a Xperii z3c s 6.0.1 bez rootu
Líbilo by se mi, kdyby v Sygic to ovládátko umělo tlačítky hlasitost +/- a prev/next posouvat mapu ve směru nahoru/dolu doleva/doprava a při stisku play/pause by jí oddálilo a při dlouhém stisku play/pause přiblížilo v nějakých krocích.
karf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 9. 2017 12:50

Mno a uz mas tasker nabehanej?Ze bez rootu so neskrtnes snad dodavat neni treba..Chces li menit neco,pridavat neco,mazat v konfiguracich,sys atd,musis mit dany opravneni..
Task ti bude startovat podminkou aplication,jenze running neni idealni,spis running s podminkou foreground, pokracujes podminkou input, button,jenze ja bych dal voice command,to tam mas na vyber,voice protoze by resil to ze nemusis strcit x podminek kvuli tomu aby kdyz sygic je na pozadi, akce buttonu nedelala to co chces UPLNE VSUDE.Pak teprv zacne ta spravna zabava a to jeste i kdyz to zmaknes budes muset spravne tam vsunout ad exit task,v pripade sygicu nemuzes dat pouze - end kdyz neni v popredi,neverim ze jakmile nabehne na popredi ze task by se chytl.Misto end budes muset dat interrupt a end jedine s UKONCENIM nikoliv odejitim z aplikace sygic.A to je nejmensi problem co budes resit,de to ale nic pro cloveka co ceka klik,klik,hotovo.
A to jsem zapomnel ze dany zarizeni bude nutny aby system bral jako dpad,coz sem bral jako samozrejmost ale ona to samozrejmost neni,pokud ne,mas dalsi prekazku v ceste.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků