Mapy — zvuk z telefonu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honza.skypala 12. 9. 2017 13:10

Zdravím,

mám hloupý dotaz. Nevím, jestli mi někdo pomůže, ale zkusím to.

Mám Samsung A5 2017. V autě volání přes BT jede v pohodě. Přehrávání hudby taky funguje, ale to si ručně zvolím audio vstup z telefonu. Ale s navigací je problém, když mám puštěné obyčejné rádio, tak zvuk zůstane zapnutý na rádio a hlasové pokyny se neozvou.

Naštěstí aplikace Mapy měla v nastavení volbu Play voice over Bluetooth. Ta byla zapnutá — tak jsem ji vypnul a bylo. Volání přes BT jelo dál, ale navigace mluvila přímo z telefonu.

Před pár týdny jsem ovšem dostal do telefonu aktualizaci na Android 7. Volba Play voice over Bluetooth z nastavení aplikace Mapy zmizela a jsem tam, kde jsem byl, než jsem ji objevil. Když mám puštěné v autě obyčejné rádio a telefon přitom přes BT spárovaný kvůli volání, tak navigace mlčí (předpokládám, že se snaží streamovat zvuk do auta, ale vstup audia se holt nepřepne na telefon a tak se nic neozve).

Jde nějak donutit Android 7 / Mapy, aby zvuk šel z telefonu, i když je telefon přes BT připojen k autu?
Honza
honza.skypala
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 9. 2017 13:36

Bluetooth mono router.Nebo, coz u tebe nepada v uvahu, protoze Samsung,modul pro xposed..
Bluetooth toolkit to umi taky ale nevim jestli neni jen pro xposed taky.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků