Zkratky nastavení - Xperia z3c / Android 6

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karf 11. 9. 2017 08:15

Občas u xperie z3c používám funkci "ovládání v rukavicích" když jí potřebuju ovládat v rukavicích. Nastavit se to ale musí v nastavení-displeji-...prostě je to utopené a zároveň není možné to mít zapnuté stále. Existuje nějaká možnost, jak na hlavní obrazovce/ploše mít zkratku pro toto nastavení? Něco podobného, jako byly widgety ve starém androidu 4 (xperia acro s) pro ovládání wifi, BT a podobné? díky
karf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2017 08:23

Nova launcher.
Widget
Aktivity
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod karf 12. 9. 2017 08:14

Nějaká míň násilná metoda neexistuje? Našel jsem v obchodu i aplikaci z3/z.../ glove mode, ale píšou, že to je jen pro rootlé přístroje...
karf
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 9. 2017 10:19

Jestli jsou nasilne 3 kliknuti a mas naporad prepinac,tak je to tezke.O tom ze se zbavis mizerneho launchru od sony ani nemluve.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 9. 2017 14:59

v základu to umí hodit widget přímou zkratku na nastavení displeje, je to sice na 2kliky ale je je to rychlý (klik na ikonu a pak na zap/vyp glove) btw proč není možné to mít zapnuté stále?
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 9. 2017 15:56

S nova launcher je to na jeden klik.V mojich rukach zaple nastalo,nebo potazenim prstem nahoru po displayi nebo vyslovenim slova rukavice nebo dalsimi miliony zpusoby.Radu dostals, dal se nezabyvam s clovekem co se pta jak ale chtel slyset i kdyz to zmizlo ja nechci aby to zmizlo.Downgradni zpet na sest a zakaz aktualizace.Tak uz to byva ze novy firmware nektery i uzitecny veci sestreli,kdo si neporadi s takovyma minimalnima zmenama je nejjednodusi zakazat aktualizace.
S novou mas zkratku na ovladani v rukavicich na displayi.Muzes si na ni nastavit gesto klidne.K.a co vic bys chtel? :-)
Aktivita je pod display,bude tam i podaktivita,zastupce na plochu pridavas pres aktivity - muzes mit v nich primo odkaz na rukavice,nebo na display a podaktivitu.Nekdy, zalezi na fw,musis zjistit nazev aktivity rukavice prace na 60 vterin..
Pri pouzivani taskeru muzes mit rezim nonstop zaplej i s soucasnym fw je to pitomej task.Ja mimochodem ovladani v rukavicich pouzivam taky
Obrázek
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod karf 13. 9. 2017 08:55

JayDeeSq: Tak toho jsem si nevšiml. Zkusím s tím chvilku žít.

oooooooooo: Třeba pro vpn existuje jednoduchý prográmek, který rovnou vyvolá nabídku uložených sítí - na místo klikání menu-nastavení-sítě-vpn. Nevím, jestli totéž existuje i pro volbu rukavic. Proto jsem se ptal a proto mi instalace jiného launcheru přišla jako kanón na brabce, i když skok někam do nabídky je něco jiného, než přímá změna konkrétního nastavení. Zatím zkusím ty 2 kliky, jak psal JayDeeSq.
Mně by v podstatě úplně nejvíc vyhovovalo, kdyby Locus map při změně profilu na "moto" nastavil zároveň displej na "rukavice". Ale to je zase otázka na vývojáře Locusu.
karf
Junior

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor