Program na reinstalaci aplikaci po FR

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Janke 5. 7. 2017 19:18

Ahoj, poradí mi někdo aplikaci, která si uloží seznam nainstalovaných aplikací a po obnově továrního nastavení si appky nainstaluje z Google play?
Mám nějakou zálohovací funkci přímo v nastavení, ale jednou obnova skončila chybou a podruhé zahlásila úspěšné obnovení, ale 2/3 aplikací chyběly. Nejde mi o zálhu dat z programů, ale jen o to abych si nemusel típat obázky ze seznamu aplikací a vše instalovat ručně.

Prosím jen ověřené apky

Díky
Janke
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 7. 2017 04:53

ES file a nevidim duvod proc bych pak lezl na play,pomoci es file dam backup nainstalovanych app bud i s nastavenim nebo bez nastaveni.Cestu zalohy dam na pametovou kartu,pokud ji nemas, tak zalohu poslu na gdrive.

Pri obnove vsechny aplikace oznacim a potvrdim volbu vsechny instalovat.Play muzu uplne vynechat.
Idealni je pokud akci automatizujes,instalujes app,automaticky se provadi zaloha,jakmile jsi na wifi odesila se na gdrive at nezabira misto.
Umyslne uvadim app ktera to dela jako vedlejsi funkci a je zdarma,nikoliv titanium treba ktery se specializuje na backup,restore.
Nexistuje zadnej zpusob,mimo modulu z xposed,ani kdyz je hromadny tichy,instal z play kde bys behem procesu nemusel ani jednou kliknout,permissions a vlastni souhlas s instalaci,pokud tedy nemas fw kde je tato zakladni bezpecnostni politika vykuchana. :-)
Na takovych te ale ceka obnova do tovarka co 3 mesice a stejne to bude prd platny
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků