Reklama v mobilu

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slatored 31. 5. 2016 17:56

Dobrý den,
vždy, když spustím mobil (od minulého týdne), tak první, co se mi objeví na displayi je nějaká blbá reklama, kterou musím křížkem vypnout a pak se teprve dostanu do mobilu.
Nevěděl by někdo, co a kde mám stáhnuté, že to stahuje tyhle reklamy?
Nebo, jak by se to dalo zjistit? Zkouišel jsem odinstalovat dvě poslední instalované appky a nepomohlo. Jo a reklamy jsou na vše možné, ne jen od Operátorů.
Díky předem za pomoc
jj
PC Intel Core(TM)i5 CPU 650 @ 3,49 GB RAM, GeForce GT 610, Win10
slatored
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 31. 5. 2016 18:19

Hele, vzdyt ty ani nedovedes napsat, jaky mas OS. Nejjednodussi je kazdopadne udelat Hard Reset.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 31. 5. 2016 19:16

.. a pak si toto přečte zase nějakej jouda a bude prudit ostatní v diskuzich jak ten system ( ani vlastně nevime jaky ) je strasny a plny sajrajtu :-D
hele kolombo.nikdy se nikam žadna reklama sama nedostane.zavirat križkem reklamu abych se dostal do mobilu to chce hooodně šikovné ruce ;-)
udělej zde již zminované tovarní nastavení a s instalací popros někoho jiného prosím ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 5. 2016 21:12

Těžko radit. Tys dal do telefonu bordel a my nevíme jaký.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 31. 5. 2016 21:44

A nevime ani do jakeho tel., s jakym OS, ci jake ze to app jsi od/instaloval. Opravdu tezke vestit.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 6. 2016 04:48

Každy android umi ukazat veškerou svoji činost pomocí logu.Každy android umí ukazat že napřiklad reklama kupte si zazračnou mast na pero pochazi z ip adresy konkretní.Nacpal sis tam srač ktery ti pěkně generuje jeden javascript za druhy,
Takže variany
Hosts a zablokovaní
zakaz javascriptu - neni javascriprt,nemůže okno vyskočit
globalní zakaz reklam a to nejen těchto ale i nerušivych a legitimnich,absolutně všech,nikdy žadnou reklamu už neuvidíš,kombinace odebraní opravnění a filtru.Umí to plno nastrojů,nebudu je sem konkretní hazet protože zaroven tim připraviš třeba tvůrce her o peníze,takže bych řekl že pokud nestačí napověda tak prostě si je zasloužíš.
Factory reset - pokud ovšem nedojde k tomu že jde o tichou aktualizaci aplikace s flagem system,potom nepomůže ani factory reset a děla se to jinak,factory reset ti likviduje vše s flagem user,nikoliv system..Ovšem tam už pokud jde o ten připad prostě došlo k blbymu vyběru telefonu,tuto lahudku mají totiž jen libustky typu elephone,systemova app - tzn. libovolna ktere dali při sestavovaní rom flag system,klidně třeba Medvídci si hrají - to je přiklad, se po naky době aktualizuje a vydělava prachy na proklicich reklamy
Pro přiště si pamatuj že batery savery a zrychlení systemu a podobny kraviny jsou pasti na blbce :-),nejpravděpodobnější důvod.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slatored 1. 6. 2016 09:13

Děkuji všem za reakce a sorry za nedostatečné údaje. :tleskani
Telefon je JiaYu G4C (mimochodem naprosto perfektní kus :tleskani ) s Androidem.
Už to ale přestalo, takže je snad na čas pokoj...
dík
jj
PC Intel Core(TM)i5 CPU 650 @ 3,49 GB RAM, GeForce GT 610, Win10
slatored
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 4. 8. 2018 10:15

Z ničeho nic se mi na mobilu začaly objevovat reklamy například po odemčení mobilu, nebo při hraní her či při běhu nějaké aplikace. Na mobil jsem nic poslední dobou neinstaloval, pouze běžné aktualizace aplikací a nově včera aktualizace systému, začalo to dělat vlastně od včera. Je to vždycky reklama na wish přes celý displej s křížkem na zavření. Jde mi to na nervy, co s tím? Telefon asus zenfone zoom s.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 8. 2018 11:16

Tady jsem dal apku, která problém vyřeší, stalo se mi to samé..

viewtopic.php?f=15&t=1290238
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků