Viber, WhatsApp nonstop na pozadí

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LV426 1. 3. 2016 08:57

Lenovo Vibe P1m,

narazil jsem na takovou věc, nainstaloval jsem Viber a nějak šla baterka dolů, telefon najednou vydrží jen 2 dny, ta aplikaci drží telefon v aktivním režimu i když s ním nic nedělám, display nesvítí a měl by spát .. když Viber odinstaluju, je to ok. Prý ať si dám WhatsUp, že ten to nedělá.. dám WhatsUp a zase aktivní režim nonstop :( Odinstaluju, vše ok.

Dělám něco blbě nebo tyhle sračky prostě beží na pozadí ať dělám co dělám? Zkoušel jsem ve správci dát zákaz na pozadí a tyhle věci, nic nepomáhá, prostě to tam někde pořád je, což mě vytáčí :)


Nějaké tipy, rady ?
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 1. 3. 2016 10:38

Zkus šetřič baterie od Avastu. Měl jsem ho nainstalovaný ale potřeboval jsem místo. Vypíná internetový připojení při zhasnutí displeje (lze nastavit). Pak mám pocit že to bylo lepší. Napiš jak si dopadl.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod LV426 1. 3. 2016 11:12

Mno já resetnul telefon a zatím se to jeví, že vše ok, i s WhatsUpem... možná tam zůstalo nějaké svinstvo po tom Viberu, je to možné ? Nejspíš jo, protože ráno jsem zkoušel vypnout wifinu a aktivní režim zůstal.. normálně ji mám nonstop zaplou jako vše ostatní, nic nevypínám, ničím se neomezuju a i tak ten telefon vydrží cca 4 dny. Po tom Viberu klidně jen 2, což byla fakt hrůza... takže zatím ok, uvidím pak přes noc, to poznám nejlíp na grafu.

Žádné Avasty a tyhle sračky v telefonu nechci, buď ta aplikace funguje jak má nebo papa ... nebudu jak pako instalovat další kraviny abych tím spravil funkčnost nějaké jiné.

:)
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod peppa80 1. 3. 2016 12:22

presne..instalovat App pro App je zvracenost ;-)
me ti kecalci bezi v poho.. je fakt ze aktualizace App pockam az je jich vic a pak telefon restnu..jen tak pro pocit ;-)
peppa80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LV426 1. 3. 2016 18:17

Tak já nevím, teĎ to zase vypadá, že problém furt je, zase mám aktivní režim nonstop.. to vážně nikdo neřešil, že mu tato aplikace (či jiný kecálek) beží na pozadí a žere šťávu ?
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod LV426 4. 3. 2016 22:36

Tak od doby, co jsem telefon vypnul/zapnul ... už několik dní, je vše ok ... zajímavé.
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 6. 3. 2016 09:14

Nastaveni - Obecne - Pravidla rezimu spanku wifi. Kdyz to vypnes nikdo se ti pres viber nedovola.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 6. 3. 2016 09:28

WApp i fb messenger jsem nahradil aplikací disa a zatím to vypadá, že to je lepší s baterkou i využitím paměti
Nechic
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron