Užitečné aplikace na OS Android - tipy

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Motyll 7. 9. 2010 11:22

máme firemní mail server na mandrivě (pop3, smtp) a já potřebuji tahat z něj i odpovídat z firemního mailu...
gm je fajn, ale jako privat
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PG 7. 9. 2010 11:32

Ako som povedal :) gmail vie na 100 percent všetko čo by bolo treba.

Gmail ma funkciu že dokáže posielať maily pod hlavičkou iných mailov ak ich dotyčný vlastní. Dokáže sťahovať maily k sebe cez pop3. A dokáže posielať tiež cez smtp .
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Motyll 7. 9. 2010 11:34

OK - zkusim pohledat v tom gmailu. Můžeš mne prosím jen nasměrovat zda mám hledat na webu nebo v nastavení v tlf?
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PG 7. 9. 2010 11:48

Tu je nastavenie gmailu

http://mail.google.com/support/bin/answ ... 40634&rd=1

po en je tam rozpísané aj SMTP

http://mail.google.com/support/bin/answ ... 40634&rd=1

Jeden problém ktorý som ešte ale nedozistil. že pri compose, nedovlolil vybrať adresu cez default ale len cez web. Teraz som v práci a nedostanem sa k tomu . Pozriem to večer ak nezabudnem.
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Motyll 7. 9. 2010 12:16

diky
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PG 8. 9. 2010 19:20

Takže natívna aplikácia podporuje len reply iný mail ako hlavný . Znamená že ak niekto pošle mail na jeden s kontaktov v ňom. Automaticky sa prednastavý ten odosielateľ.

Samotný compose tú funkciu nemá a nepodarilo sa mi zistiť ako by sa to v tej aplikácii dalo dosiahnuť.

Takže fakt len inú(alebo web rozhranie) a v tom neporadím :(
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Motyll 10. 9. 2010 10:53

To mi ale zase tak nevadí. Zatím to testuji a vypadá to docela dobře.

-- 29. 9. 2010 08:53 --

V Gmail aplikaci v tlf mne trochu trápí nemožnost editovat přeposílaný email. Myšlemo editace těla mailu. Lze to nějak obejít?
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gurus11 8. 11. 2010 20:54

Palmary Weather Pro

Skvělá aplikace na předpoved počasí
Popis + obrazky:
http://www.barbos.cz/android/palmary-weather-kompletni-predpoved-pocasi-pro-android

nebo
http://cz.androlib.com/android.application.com-palmarysoft-customweatherpro-qjBpm.aspx

QR:
Obrázek

-- 25. 11. 2010 15:08 --

Z1TV Live

Aplikace Z1TV live zprostředkovává živé vysílání zpravodajské televize Z1.

info
http://www.barbos.cz/android/aplikace-z1-tv-live-pro-android

QR Code:
Obrázek
HTC Desire
gurus11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igamenir 10. 1. 2011 12:53

PG píše:Obrázek

Prosím prosím, kde vezmu ten widget přepínačů? Standartní Ovládací prvky napájení mají málo voleb.
igamenir
Junior

Odeslat příspěvekod PG 10. 1. 2011 13:12

No zadarmo neviem či je nejaký obstojný. Tento bol v custom romke. Tuším power control.

Teraz mám platený switchpro alebo tak nejak sa volá. A čo všetko chceš prepínať?
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod norwan 10. 1. 2011 13:20

Obrázek Free power widget - zobrazuje se ve stavovým řádku reklama na koupi Full

Obrázek Extended controls - Placená
norwan
Junior

Odeslat příspěvekod igamenir 10. 1. 2011 13:29

Data a přetočení, která právě v základním nejsou. Mám to teď naházené na obraz jako jednotlivé přepínače, co jsou stáhnul z marketu, ale to zabírá moc místa.
igamenir
Junior

Odeslat příspěvekod PG 10. 1. 2011 13:37

Prečo chceš vypínať data?
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igamenir 10. 1. 2011 13:54

Abych měl nad nimi kontrolu. Třeba abych šetřil baterii, když tuším, že se nedostanu brzo k nabíjení.

Extended Controls vypadají dobře a nejsou drahé, takže díky.
igamenir
Junior

Odeslat příspěvekod PG 10. 1. 2011 14:07

Aký máš tel + android?

Ja len k tej batérii. Som testoval výdrž bez a s vypínaním dát a synchronizácie. Bola takmer identická.

Tiež dávaj pozor lebo ja som testoval skoro všetky tieto widget kontrolery. A niektoré nevedia vypnúť data alebo ich späť zapnúť. Niektoré zmažú dokonca nastavenia APN , pričom majú fungovať že ho len premenujú ak to nevedia vypnúť poriadne.

Preto som skončil u switchpro , ktoré som ale nakoniec aj tak odinštaloval lebo s testovaním som prišiel na to, že to u mňa nemá reálny význam. Takže najprv otestuj či to má význam predtým ako budeš zbytočne vypínať.

WIFI + 3G/2G + sync always manual off >>> 72 hodin standby , 3 hodiny display on a 5 hodín celkový uptime

Všetko on >>> 7x hodín, 4 hodiny uptime a 2:15 display (hral som sa s ním menej, ale viac mailov som dostal)
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků