Užitečné aplikace na OS Android - tipy

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mirin2009 5. 2. 2011 13:23

ja bych potreboval proste po ukonceni prace tapnout na widget, display by zhasl a zamkl by se...
phones: nokia 3110 - nokia 3410 - nokia 3330 - nokia 6020 - Sharp GX29 - LG KU380 - nokia 6300 - VF 845 - nokia 6300 (návrat) - SE xperia x10 mini pro - HTC EVO 3D - Samsung Galaxy S II

music: IPod nano 3G 4GB Silver
mirin2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PG 5. 2. 2011 13:39

Aj si skúšal čo som ti tam dal? http://www.appbrain.com/app/lock-screen ... screenlock tento napríklad je medzi nimi a mne to funguje. buchnem po ňom a obrazovka čierna a android zamknutý.
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirin2009 5. 2. 2011 15:48

mam android 2.1 a ta aplikace je pro 2.2...takze ji zkusit nemuzu...
mirin2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PG 5. 2. 2011 16:02

Zatiaľ ti teda neporadím. Skús si pozrieť platené. Toto len vypína obrazovku , teda aspoň mne http://www.appbrain.com/app/screen-off- ... noff.trial
ΠΓ
PG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sramo 9. 2. 2011 09:13

Androida mám asi měsíc a po prvním šílení z aplikací, kdy jsem testoval a pořád jsem hledal ty pravé, mi v telefonu zustali vítězové. Rád se podělím s mými favority a třeba vám tím ušetřím trochu testovacího času... :) všechny jsou free a většinou volně stažitelné z Marketu a jsou funkční na mojem LG Optimus One (2.2 Froyo)

Advanced Task Manager - klasický jednoklikový task killer
AK Notepad - jednoduchý poznámkový blok, který jde i zaheslovat
Angry Birds - moje nejoblíbenější hra na Androidu
APNdroid - aplikace blokující datové přenosy mimo wifi
Aura - asi nejlepší offline navigace
AutoRotate OnOff - widget na plochu zamykající otáčení displeje
Barcode Scanner - skener čárových kódu
Beatiful Widgets - parádní widget pro zobrazování aktuálního počasí. já ho ale používám tlačítka na ploše pro rychlé zapínání a vypínání hardwaru (podsvícení, wifi, gps,...)
c:geo - nutnost pro geocaching :)
Compass - jednoduchý softwarový kompas
Folder Organizer - aplikace pro rozdělení aplikací do skupin (např v "navigaci" mužete mít c:geo, kompas, auru,...)
Ghost Commander - nejlepší souborový manager, dost podobný TC z windlí. nutnost
handyCalc - nejlepší vědecká kalkulačka, převodník měn a jednotek
Launcher Pro - asi netřeba rozepisovat... nutnost
Opera Mini - můj oblíbený browser
Pocket Money - správa peněz a s možností několika účtů. luxusní aplikace!
Power AMP - přehrávač hudby
Pubtran - rychlé hledání autobusů
Smooth Calendar - parádní kalendářový widget
SwiFTP - aplikace vytvoří z telefonu FTP server, na který se pak jde jednoduše připojit z totalcommanderu v počítači. nejlepší způsob pro bezdrátové kopírování dat a nasdílení
Torch - aplikace rozzáří diplej nebo diodu a udělá z ní baterku
WordMate - offline slovník

howgh...
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod animatorka 9. 2. 2011 14:08

ahojte! mám teraz čisto nový telefón: sony ericsson xperia x10, a počula som o novej aplikácií google places, ale neviem, čo mám robiť, aby som to vedela použiť. vie mi poradiť niekto?
animatorka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukasssek 9. 2. 2011 15:58

áno, dobre si o tom počula, teraz obnovili androidmarket, čo znamená, že je oveľa ľahšie si nainštalovať všelijaké aplikácie
lukasssek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blood-vampire 13. 2. 2011 17:04

sramo píše:Androida mám asi měsíc a po prvním šílení z aplikací, kdy jsem testoval a pořád jsem hledal ty pravé, mi v telefonu zustali vítězové...

Jěště ti tam musím doplnit Rock Player,který dokáže přehrávat .avi a naprosto bez konverze :)
Naposledy upravil Snekac dne 13. 2. 2011 17:51, celkově upraveno 1
Důvod: Citace zkrácena
Omlouvám se za překliky ve slovech po autonehodě se mi klepou ruce
blood-vampire
Junior

Odeslat příspěvekod steven segal 18. 2. 2011 12:47

čaute, chcem do mobilu aplikáciu e-books...ako sa dá nainštalovať? treba zato aj platiť alebo existuje aj zadarmo? diky pekne :P
steven segal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Khandas 18. 2. 2011 13:31

steven: nejlepsi aplikaci kterou jsem na android nasel je "ireader" najdes na marketu naprosta spokojenost.
Jedina chybicka co ma je ze pro kazdou knizku musis nastavit europe windows sadu fontu protoze jinak je tam nejaka cinstina (nevim mozna new verze uz to ma nekde globalne).
Khandas
Junior

Odeslat příspěvekod KatyC 18. 2. 2011 19:36

Na knížky jsem si stáhla Aldiko, info tady: http://www.androvinky.cz/2010/05/25/ald ... droid.html
:-)
Jsem lama. Ale učím se ;-).
KatyC
Junior
Uživatelský avatar




Odeslat příspěvekod ilgaluskas 25. 2. 2011 12:32

Khandas - podíval jsem se na market na tu aplikaci ireader je opravdu perfektní. Jsem rád, že jsem se podíval na tohle fórum, protože jsem tady našel mnoho skvělých rad.
ilgaluskas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků