Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vormen 26. 7. 2018 12:23

vypni telefon, pak připoj nabíječku a drž volume up a power a drž to pořád. pak naskočí android panáček s chybou, žádný příkaz. tak odpojíš nabíječku a stiskneš volume up a power a budeš v recovery menu a tam dáš wipe
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 26. 7. 2018 12:38

Podívej čekat můžeš jak chceš, jen se budeš trápit, ten foun má zjevně problém, udělej tovarko a když to nepomůže tak reklamuj, může být nakoplý HW, deska, paměť cokoliv. Nejlepší at ti vrátí peníze a kup něco použitelnýho, ve všech recenzích tohohle mobilu si stěžují na špatné odladeni. Ještě mě napadá že občas takovýhle problémy dělá pametovka, ikdyž tohle nebude nejspíš ten případ. Na všechny čističe a spořiče se vyprdni nadelaji víc škody než užitku. Manželka jede na Redmi 5A s 2 gb ram a žádný problémy a to ho rozhodně nešetří, včetně apek na trackovani vše šlape jak má, problém nebude ve 2GB.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Buchtič 26. 7. 2018 13:03

vormen píše:vypni telefon.....
proběhlo, mobil běží - díky
roy1 píše: Podívej čekat můžeš jak chceš......
jako čekat na tu aktualizaci? To padání apek začlo až teď a samo né dycky, tak eště uvidím co udělá to wipe, do továrka můžu jít dycky.... - díky

A jak teda ta obnova, je to hodně velkej voser bo se to pak jen jako doladí? :hm
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 26. 7. 2018 13:18

voser největší, všechno znova nastavit a nainstalovat. záloha je směšná, resp. k ničemu.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nagant 28. 7. 2018 14:05

Když nemám gmail účet, tak se mi ani nezaktualizuje Chrome? :/
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 29. 7. 2018 09:50

Chrome se stejne jako jine aplikace aktualizuje pres Play, takze bez uctu to tak snadno nepujde. A tahat APK z nejakych stranek?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krokodeel 29. 7. 2018 10:01

Nejlepsi aktualizace Spychrome je Firefox ;)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 29. 7. 2018 11:41

Mám chvíli tablet iGet G71 a učím se s tím. Potřebuju to všehovšudy pro přístup na Internet a Mapy. Nejsem z toho Androidu nějak odvázaný a vytváření účtu nepředpokládám.
Jsem si říkal, ža aspoň ten prohlížeč by si to mohlo "samo" aktualizovat.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 8. 2018 19:21

Android 9 Pie
Nová verze systému dnes oficiálně vyšla

https://svetandroida.cz/android-9-pie/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 22:40

Velká změna v Androidu 9 Pie: povinná ochrana proti downgradu

https://zive.azet.sk/clanok/133971/velk ... downgradu/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2018 23:09

Android 9 Pie: které smartphony se mohou těšit na nový systém?

https://www.smartmania.cz/android-9-0-p ... m-prehled/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 8. 2018 09:06

Dnes jsem stáhl srpnovou aktualizaci ( Android 8.1.0 ) a od té doby nejde spustit Obchod Google Play. Nokia 8 Sirocco. Máte někdo stejný problém?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 16. 8. 2018 12:07

Kua, tak to asi brzdil Vodafoun, se SIMkou O2 to našlo 8.1 V5.580 :grr: Si budu muset na aktualizace koupit další SIMku bo co? :hm
EDIT: Tak Nokia R.I.P. :'( šla k Dr.
Naposledy upravil Buchtič dne 17. 8. 2018 06:45, celkově upraveno 1
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 8. 2018 16:50

Android 9 Pie (Go edition) dorazí letos na podzim. Jaké přinese novinky?

https://www.smartmania.cz/android-9-pie ... e-novinky/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 17. 8. 2018 21:20

Vážení, po více než půl roce čekání na Android 8 jsem se včera po několika aktualizacích dočkal. Nejprve byla radost, momentálně zklamání. Po poslední dnešní aktualizaci mám na ploše šílené ikony. Systémové jsou obyčejné tlusté bílé a ikony od doinstalovaných aplikací jsou o poznání menší a v kruhu. Na první pohled hnus. Už si tady několik hodin hraji s telefonem a marně chci změnit zpět ikony na ty originální. Pokud se nepletu v úpravách tapet dříve byla možnost krom tapet nahlédnout i na ikony které budou po potvrzení použité tapety. Teď tam tuhle možnost prostě nevidím. A se změnou tapet se ikony nemění. Změnu témat nikde také nevidím. Můžete mi prosím poradit kde v nastavení tohle změním? Jedná se o Honor 8 PRO. Moc děkuji.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků