Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2016 05:14

Hůř sis vybrat nemohl ? Evolveo pokud vybalis z krabice a zjistis problem, tzn. krpu ve firmware mas 3 moznosti, reklamovat, hodit z okna, opravit si sam. U normalnich znacek mas solidni moznost ze vlezes na forum a tvuj problem uz nekdo popsal, 1000 idi zkusilo vyresit, 10 uspelo a hodili do fora reseni.
Mojw zkusenost s vyrobky evolveo,..Wifi modul kripl kterej kde ma jiny zarizeni 3 carky, on ma 2 nebo zadnou. Gps, no modli se za odemknuty bootloader, model ktere ma root v zakladu nebo je rootnutelnej protoze bez mtkgps fixer si neprdnes. Necekam ze bys umel resit bez programku.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 11. 9. 2016 19:59

Čau Pechu, já samozřejmě nejsem tak fundovaný odborník jako "Óčko," ale ty opravdu chceš používat Evolveo StrongPhone X4, byť i pro příležitostný provoz navigace. Osobně si to neumím moc představit, ani ne kvůli vel. displaye, ale hlavně kvůli vel. RAM a slabé baterii, vel. vnitřní paměti také nic moc.
Jako zkusit to můžeš, případně vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, ale použitelnosti na navigaci moc nevěřím. Použitelnost jako odolný phone, OK.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2016 20:57

Tipuji ze byl vybranej kvuli outdoor aktivitam. IP68 atd.. No a klavesnice.. Nevim nevim , volil bych neco jineho a KVALITNI ochranu na nej. Mimo jine koukat na 2.4 a byt jen nouzove surfovat je stejne surealisticky zazitek jakej byl na symbianu. Navic android na 2.4 obrazovce je takovy maly peklo.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suhajek 28. 9. 2016 18:21

Zdravím všechny. Existuje prosím nějaký hudební přehrávač pro Android, kde bych si mohl nastavit v kolik se hudba automaticky zapne a vypne? Díky
Naposledy upravil Nick Cave dne 28. 9. 2016 18:51, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn opakující se dotaz
suhajek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 9. 2016 19:52

Zkousel jsi: n7player , playerpro , poweramp pro , vsechny tri mam a mam tuchy ze jeden z nich to umi! Ale ted ti nepovim jaky... :[
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 9. 2016 04:01

jetaudio stopro. nebo kazdej jeden, pridam podminku docasne do taskeru. play folder - time 8.00 stop play 10.00
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamecmichal 5. 10. 2016 17:32

Mám problém......mohl by mi někdo poradit.Mám Android 6.0 Marshmallow , micro SD kartu jsem dal na interní uložiště. Všechno funguje ok až do doby když mobil vypnete nebo restartujete. V tu chvíli jsem ztratil v mobilu , foto, hudbu mp3,vyzvánění telefonu atd. Znovu jsem nainstaloval na interní uložiště jen mp3 a vypl mobil a hudba byla v háji. Nevíte prosím co s tím aby to fungovalo a neztrácel určité položky v mobilu .... děkuji.
zamecmichal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qsubt 26. 10. 2016 17:36

laicka otazka, je nutne nebo doporucene met antivir, neco jako Avast apod...? ciste kvuli nejakym virum... a ja nevim, zabraneni ovladnuti telefonu? Skrz prohlizec chodim na zname weby, neznme prilohy v mejlu neotviram.

Nepotrebuju zadne ty dalsi blbosti co to nabizi. Na WP jsem to neresil z X duvodu, tady nevim. Dik za rozumnou odpoved. Idealne odpoved od nekoho jineho nez oooooooooooo.
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 10. 2016 19:34

ja ti odpovim at mas radost ze jsem to byl já.. :-)
je to nutne.. a cim blbejsi uzivatel tim vic by jich mel mit, nekteri vsechny co jsou na play.na android totiz existuji miliony viru ke kterym jde prijit bez interakce uzivatele. Neni zac.Doporucuji nainstalovat antvir, vypnout spravce opravneni, v learning rezimu na vse yes, povolit instalaci z cizich zdroju. Jako bonus na free wifi surfovat zasadne s necim jinym nez orbot a bez proxy. Pak dotycny zjisti k cemu je AV.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neurotic 26. 10. 2016 20:07

Fuj Avast to radši nic :D Já mám Norton a až přestane fungovat tak bud ESET nebo 360 Security. V googleplay jich máš plno tak si něco vyber :)
Neurotic
Junior

Odeslat příspěvekod petison 26. 10. 2016 20:43

petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 26. 10. 2016 23:36

Anitivir v androidu je na nic, tohle nejsou Windows, nemá šanci nebezpečnou apku odhalit. Jediný co zmůže je projít nainstalované apky a porovnat se seznamem kdoví čeho.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 27. 10. 2016 06:07

přesně, problem je ze lidi si navic pletou vir, malware, vylozenej soc. engeneering ,pitomy javascriptovy okno v browseru, a uz vubec nechapou ze moji app schopnou dejme tomu zneuzit kontakty zadnej antivir v androidovi vubec nevzruseje. legitimne deklaruje co dela, ze ji to uzivatel povoli ? jeho blbost, od toho je perm. manager.
az bude v databazi ze se nekdo nekde vyspi a na zaklade nakejch reportu ji zarafi na blacklist, AV milostive beekne.Toto nejsou win, na tyto architekture to funguje jinak.
Btw kolik z vas co mate antivir a jste na free wifi pouzivate vpn a anonymizer ? Nula ? No ja jenom ze vam hrozi redirect na predpripravenou utocnou stranku, vytazeni vsech zajimavych veci co delate, prihlasovacich udaju a to pekne potichoucku aniz by mobil a antivir jakkoliv reagoval, plus dalsich milion utoku a zranitelnosti. Nicmene muzete koukat na peknou ikonku av : -)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 10. 2016 06:16

Tohle se tady probiralo jiz tisickrat a porad se najdou jedinci, kteri by do Androidu cpali nesmyslne antiviry.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 27. 10. 2016 06:29

Rozum je nejlepší antivir
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků