Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 17. 11. 2018 10:49

Posledni dobou se mi sami od sebe aktualizuji nektere aplikace - v Google Play i Galaxy App samozrejme aut.aktualizace vypnute. S7 + A3 Samsung
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 11. 2018 22:08

Nic takoveho jsem nezaznamenal, S9 ok.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 27. 11. 2018 08:07

Vcera opet, PID Litacka, Simple Music Player, Layout Instagram, Windy...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 27. 11. 2018 08:30

asi si sedím na vedení, ale k čemu je dobrý neaktualizovat apky? :hm
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 27. 11. 2018 08:37

Když se aktualizují sami od sebe,tak maximálně kvůli úspoře dat.Někdo si to chce aktualizovat sám přes wifi.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 11. 2018 08:39

Buchtič píše:asi si sedím na vedení, ale k čemu je dobrý neaktualizovat apky? :hm


Nekdy je novejsi verze horsi nez ta predchozi. O aktualizaci si tak rad rozhodnu sam. Ne vzdy novejsi verze je zaroven lepsi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 27. 11. 2018 09:27

to asi není problém automaticky aktualizovat JEN přes WiFi, ne? ;-) Ale každej, jak se mu to hodí :tleskani
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 27. 11. 2018 10:23

Proste kdyz jsou vsechny aut. aktualizace vypnuty, tak to tak ma bejt… to je jak W10 uz :-/
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 11. 2018 10:33

Buchtič píše:to asi není problém automaticky aktualizovat JEN přes WiFi, ne? ;-) Ale každej, jak se mu to hodí :tleskani


To porad neresi to, kdyz tu aktualizaci aplikaci nechci, protoze je treba novejsi verze dane aplikace defektni nebo jinak zmrsena..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 28. 11. 2018 20:39

Jak zakážu aby se mi při instalaci každé nové aplikace nevytvořila ikona na ploše? Vím že to bylo v nastavení obchodu Google ale nikde to tam najednou nemám. Android 8.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 29. 11. 2018 09:25

V nastavení launcheru?
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 12. 2018 16:20

Změnil Google pravidla projektu Android One?

https://gizchina.cz/2018/12/30/zmenil-g ... droid-one/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 12. 2. 2019 23:02

Zdravím,
Tak ať mi na mobil (Asus 5Z) konečně dostal Android 9. A teda 2 detaily mě strašně štvou.
1. Multitasking. Jaké okno v pořadí je Vaše nejpoužívanější, když chcete přejít na jinou aplikaci ? Moje hned to první. A tak když sem při androidu 8 dal Multitasking na další klik sem zmáčkl předchozí okno.
Teď musím ještě swipovat doleva ? Proč ??? Navíc tyto okna posouváním do stran jsou prostě pomalejší, protože palec neudělá tak rychlé gesto jako nahoru a dolů.
2 chci ztlumit hudbu. A abych ji teď ztlumil o jednu jednotku, musím kliknot 2x ? Proč?
Navíc to nastavení těch hlasitostí, že vyjde panel jako kráva. To je taky ošklivý.
Nemá někdo spolehlivou appku na tvorbu vyzváněcích profilů ? A umístění pod Widgetem na plochu ?

Děkuju vám za reakce.

Lukáš
Louis.scorn
Junior


Odeslat příspěvekod PavlosPM 6. 4. 2019 12:18

Na Honor 8 PRO mám Android 9, bohužel nemohu nikde najít tmavý režim, předpokládám, že tam je. Můžete mi někde prosím prozradit kde ho najdu? Díky moc. :-)
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků