T-Mobile Pulse

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 9. 1. 2010 01:56

Zdravím.Najde se zde nějaký majitel tohoto telefonu co by byl ochotný poskytnout nějaké informace z vlastní zkušenosti s tímto telefonem? 8-D
Obrázek
Co odpovídá popisu podle katalogu a co ne ,jaká se jeví rychlost systému,zkrátka postřehy při používání tohoto telefonu.Měl jsem ho v ruce v T-Mobilu,ale vypnutý a pocit to byl příjemný.Podle videí to taky vypadá "slušně".Nečekám tryskové letadlo,ale rozhodně by měl být rychlejší než můj Viewty.Je jasný že fotky a hlavně video lepší nemá,ale prostě mě láká zkusit Android(ikdyž jen 1,5 a s jeho nedostatky),ale za ty peníze to vypadá slušně.Takže když tu budou dobré duše co mě či nám něco řeknou tak budu velice vděčný :D
Obrázek
ObrázekObrázek
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 10. 1. 2010 18:07

taky zvažuji koupi tohoto telefonu tak bych taky uvital nejaky zkusenosti s timto tel

měl jsem tmobile g1 a systém byl super,nemůžu si stěžovat,akorát výdrž baterie byl špatnej ale tenhle by ju měl mít lepší a ta verze 1,5 se ti po koupi aktualizuje na tu nejnovější měla by to být myslím 1,6 pokud není už novej

akorát pokud ho chceš musíš si vzít k němu datovej tarif,protože jinak by ti byl na nic nebo ho připojovat přes wifi,stahoval jsem do androida spoustu aplikací a ty mě hodně zjednodušili jeho používání,jinak sem musel hledat vše složitě v menu tel
Naposledy upravil myšpulín dne 17. 1. 2010 16:46, celkově upraveno 1
Důvod: Nejsi na chatu, pokud chceš něco doplnit uprav svůj stávající příspěvek místo psaní dalších. 3 příspěvky sloučeny.
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 10. 1. 2010 18:29

No to je právě otázka? :oops: G1 je vlastně od Googlu,ale tenhle telefon není,tak je otázka jak to je eventuelně s tím androidem 1,5 a aktualizace na vyšší řadu.Proto bych byl rád kdyby se někdo podělil o zkušenosti. :love: Co jsem zkoukl několik videí po internetu,tak telefon opravdu vypadá dost dobře,zdá se že si v Číně dali záležet(bude to pro ně reklama a další "kšefty"),ale to jsou jen takové mé doměnky ;-) Já už mám postahováno spoustu programů pro androida podle tipů lidí co ho mají .Takže tak nějak jsem připravenej,kdybych si opravdu koupil buď tento nebo jiný android.Dokonce už mám stažený i návod na Root telefonu,ale otázka jestli bych do toho hned šel nebo až časem.Hlavně se mě moc neptejte na ten ROOT :D ,mám to vyčtené z fora ANDROID. :-))
No a ještě další ukázka jak nás tady operátoři mají jak se říka v"řiti",V Německu ho prodávají nebo prodávali i s náhradním zadním bílým krytem
http://www.youtube.com/watch?v=3i-NFRSa20k
http://www.t-mobile.de/meinhandy/1,1409 ... -_,00.html
http://www.t-mobile.de/T-D1/img/display ... 498,00.jpg
:hm :hm :roll:
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 10. 1. 2010 18:59

No rovnou jsem poslal dotaz do T-Mobilu jak je to s tou verzí systému a případnou možností aktualizace na vyšší řadu. :oops: Poděkoval jsem jim za jejich plnohodnotnou odpověď a teď budu čekat jak bude opravdu ta odpověď plnohodnotná :shock: :mrgreen:
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 13. 1. 2010 10:54

já mám ale pocit že systém android je od googlu,ty aktualizace by měli být stejný jak u g1.
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 13. 1. 2010 12:32

System jako takový ano,ale každý telefon s Androidem není aktualizovaný automaticky od Google. :oops: Třeba výrobky HTC(takto označené u nás v ČR -ofiko) nemájí tuto aktualizaci ,ale majitelé jsou závyslí na tomto výrobci(pokud mé informace nejsou mylné).U nás v republice to má snad jen G1 u T-Mobile a možná to bude mít G2 až bude u T-Mobile,pokud bude?A právě co se týče Pulsu?,tak to bych rád věděl,stále to je jedna z možností pro mě. :-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mohy1 17. 1. 2010 15:16

ahoj,tak jsem cerstvym majitelem tohohle stroje:-) Spokojenost,zatim- jen pomalejsi psani sms,a celkoveho systemu,ale jsem zvykly na i phone:-D tomu nemuze konkurovat rychlosti zadny smartphone:-( Androida mam zatim jen 1.5,snad mi ho v t mob aktualizuji na 1.6
mohy1
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 17. 1. 2010 16:42

ahoj tak to je super tak jestli budeš mít další zkušenosti s tímto tel napiš sem prosím,chci si ho jít koupit v unoru.hlavně by mě zajímalo co výdrž baterky a jestli má nějaký zavažnější chyby.předdem děkuji za info
Naposledy upravil myšpulín dne 17. 1. 2010 16:49, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, používej tlačítko upravit
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod mohy1 17. 1. 2010 17:24

no mam ho teprv pres vikend, a nemel jsem na nej cas:-) nicmene vydrz na bat mi prijde pomerne solidni,nabil jsem ho v pa vecer,a dneska dostal zaahul....wifi,stahovani,BT,konecne zkoumani co sem vlastne koupil..:-) a mam jeste 15% bat. Myslim ze nova verze androida pomuze to definitivne odladit.Nicmene i za 7800kc u t mob je to bezkounkurencni koupe...a me stal 5t:-D co by te zajimalo? jo,a napadlo me,obrovsky plus co jsem necekal,je ze,byt vseci na vsech forech tvrdi ze to nejde,tak bez problemu posilam a prijimam pres BT multimedialni obsah...takze mooooc mily prekvapko. Ale chybi mi radio:-(
mohy1
Junior

Odeslat příspěvekod mohy1 17. 1. 2010 19:36

a tak me jeste napadlo,vite tu vubec nekdo jaky ma pulse HW? zajimalo by me srovnani s G1...pameti,procesor...Nikde jsem o pulse nic presneho nenasel:-(
mohy1
Junior

Odeslat příspěvekod mohy1 18. 1. 2010 20:27

tak pridavam dalsi poznatek- t mobile se nezabyva aktualizacemi,chteli mi tel vzit a poslat do servisu,vubec nevedeli na prodejne co s nim. A na infolince mi tvrdili ze aktualizace probiha na prodejne. :shock:
mohy1
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 19. 1. 2010 10:40

iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mohy1 20. 1. 2010 00:35

ja to nehodlam nikde hledat a lovit,neni to v tmob cz....a tel je novy,navic system je docela pouzitelny a rychly,ale probuzeni z rezimu spanku je dlouhy a smsky...tragedie..Reaguje mi na kazdy treti dotyk..vyřvu si v t mob vymenu tel..asi pujdu do MDA compact V.
mohy1
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 21. 1. 2010 14:45

Tady je jedna recenze pro zájemce o tento telefon. ;-) http://mobil.idnes.cz/android-za-skvelou-cenu-recenze-dotykace-t-mobile-pulse-piw-/telefony.asp?c=A100120_161343_telefony_vok
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 1. 2. 2010 15:22

Já sem ve zkratce přidám pár postřehů pro případné zájemce. ;-)
-Pulse podporuje tvorbu skupin kontaktů na rozdíl od jiných androidů.Ta prvotní skupina Mí oblíbení co si můžete nastavit na úvodní obrazovku se dá vyměmnit za jinou skupinu.
-podporuje nastavení vyzvánění kontaktu i skupin kontaktů
-umí posílat a příjmat soubory přes blutooth(foto,hudba ,dokumenty..) a to bez potřeby zásahu do systemu či instalace jiného programu. :tleskani (android telefony to běžně neumí jako třeba Hero,G1... :pozor )
-telefon má jako základ 6 pracovních ploch,které se dají jednoduchým způsobem rozšiřovat třeba na 12 ploch(pravděpodobně i více ,ale to jsem nezkoušel)
-na telefonu funguje navigace Sygic 2009 či NDrive 2009
-kromě klasické klávesnice android má telefon i klávesnice TouchPal od CoolTeku.
-jako prohlížeč doporučuju použít DolphinBrowser(podporuje gesta,přepínání cploch a jiné)
V základu je vše co člověk potřebuje k životu(sms,hovory,kontakty,wifi a jiné)Pokud chcete něco víc či něco jiného stačí najet na market a stáhnou co se vám zlíbí. ;-]
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků