Android - obecná diskuze

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 11. 2018 08:39

Buchtič píše:asi si sedím na vedení, ale k čemu je dobrý neaktualizovat apky? :hm

Nekdy je novejsi verze horsi nez ta predchozi. O aktualizaci si tak rad rozhodnu sam. Ne vzdy novejsi verze je zaroven lepsi.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Buchtič 27. 11. 2018 09:27

to asi není problém automaticky aktualizovat JEN přes WiFi, ne? ;-) Ale každej, jak se mu to hodí :tleskani
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 27. 11. 2018 10:23

Proste kdyz jsou vsechny aut. aktualizace vypnuty, tak to tak ma bejt… to je jak W10 uz :-/
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL + A3 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 11. 2018 10:33

Buchtič píše:to asi není problém automaticky aktualizovat JEN přes WiFi, ne? ;-) Ale každej, jak se mu to hodí :tleskani

To porad neresi to, kdyz tu aktualizaci aplikaci nechci, protoze je treba novejsi verze dane aplikace defektni nebo jinak zmrsena..
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 28. 11. 2018 20:39

Jak zakážu aby se mi při instalaci každé nové aplikace nevytvořila ikona na ploše? Vím že to bylo v nastavení obchodu Google ale nikde to tam najednou nemám. Android 8.
Topes
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 29. 11. 2018 09:25

V nastavení launcheru?
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 12. 2018 16:20

Změnil Google pravidla projektu Android One?

https://gizchina.cz/2018/12/30/zmenil-g ... droid-one/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 12. 2. 2019 23:02

Zdravím,
Tak ať mi na mobil (Asus 5Z) konečně dostal Android 9. A teda 2 detaily mě strašně štvou.
1. Multitasking. Jaké okno v pořadí je Vaše nejpoužívanější, když chcete přejít na jinou aplikaci ? Moje hned to první. A tak když sem při androidu 8 dal Multitasking na další klik sem zmáčkl předchozí okno.
Teď musím ještě swipovat doleva ? Proč ??? Navíc tyto okna posouváním do stran jsou prostě pomalejší, protože palec neudělá tak rychlé gesto jako nahoru a dolů.
2 chci ztlumit hudbu. A abych ji teď ztlumil o jednu jednotku, musím kliknot 2x ? Proč?
Navíc to nastavení těch hlasitostí, že vyjde panel jako kráva. To je taky ošklivý.
Nemá někdo spolehlivou appku na tvorbu vyzváněcích profilů ? A umístění pod Widgetem na plochu ?

Děkuju vám za reakce.

Lukáš
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 6. 4. 2019 12:18

Na Honor 8 PRO mám Android 9, bohužel nemohu nikde najít tmavý režim, předpokládám, že tam je. Můžete mi někde prosím prozradit kde ho najdu? Díky moc. :-)
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 13. 4. 2019 05:33

Hoj, tato hláška (screen) se mi objevuje tak 2 x týdně a to i po resetu do továrního nastavení. Nevíte někdo, co to může dělat? Mobil: Samsung S4 mini.
Přílohy
Screenshot_2019-04-12-21-00-02.png
Lues.deFunes
Junior

Předchozí stránka