chyba s hotspotem/wifi

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod StrongBoW 23. 8. 2018 23:34

Ahoj, mám iphone 6s plus a jelikož mám 2 sim karty, používám ještě xiaomi Mi4c. Vodafone kartu v xiaomi, kterou nevyužívám pro volání, ale jen na data, mám hlavně pro tvorbu hotspotu pro můj iphone. Na kartě mám nějaký balíček + social a music pass. Na xiaomi vše funguje v pořádku, ale když zapnu hotspot a připojím se s iPhonem, fungujou na něm jen služby spojené se Social passem (např. prohlížení fb/instagramu). Když si chcu najet například na seznam.cz/ idnes.cz, odeslat zprávu messengerem nebo díky music passu si pustit hudbu přes spotify, hlasí mi o klasický "Tento server není dostupný" a podobné hlášky v prohlížeči. Poraďte prosím co můžu dělat. Jsem uplně zoufalý
StrongBoW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 24. 8. 2018 00:20

A psal jsi do Vodafonu ? To bys měl udělat jako první
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 8. 2018 01:57

Člověk se nepřipojí k netu a už je zoufalý. To je smutné.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StrongBoW 24. 8. 2018 05:46

@VolumePJ ve Vodafonu mi řekli, ze se jejich podpora na poskytování hotspotu nevztahuje
@seterwohipikule Ty asi budeš přesně ten typ člověka, co přijde na fórum, vypustí rádoby “vtipnou” poznámku a je opět spokojený. Můžeš čekat na dalšího, který bude potřebovat pomoct, abys ho opět sejmul svou “dokonalou” odpovědí
StrongBoW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 24. 8. 2018 12:59

Zkus třeba strčit simku do sekundárního slotu, pokud tedy má LTE. Případně telefon dát do továrního nastavení. Jsou to rady na prd, ale stojí to za to zkusit :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků