Iphone 6 šmouhy na displeji

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shadiik 11. 8. 2018 14:39

Zdravím, na dovolené se mi povedlo propotit iphone 6 a začalo blbnout zapínací tlačítko. Stále měl tendenci se vypínat a zapínat, do toho se ještě přidaly černé vodorovné pruhy na dipleji. Tak po dovolené jsem zamířil do servisu, kde mi řekli, že je silná oxidace na zakl. desce a nelze ji opravit, ale že pruhy na displeji by šly, ale nemá to význam. Tak jsem rozebral celý iphone, vše vyčistil a celý den už tlačítko bez problému funguje, ale k černým pruhům se přidaly i takové svislé fialové. Myslíte si že je chyba jen na displeji a nebo je na zákl. desce? Kdyby jen displej, koupím nový a dokáži si ho vyměnit. Předem moc díky za každou radu :)
Obrázek
Obrázek
shadiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 11. 8. 2018 18:29

dal si kazdu si kazdu srubku presne na miesto, z ktoreho si ju vzal?
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shadiik 12. 8. 2018 07:33

Na 100% si asi úplně jistý nejsem, ale šroubky jsem si označil, abych je vrátil tak jak byly, takže si myslím že ano. Jediný šroubek jsem nevrátil na své místo a to byl kryt kamery, jelikož má vadný závit.Myslíte, že tohle by mohlo hrát roli? :/

-- 12. 8. 2018 10:33 --

https://www.youtube.com/watch?v=1jAqYMf-kTQ Tak je to displejem, stejný problém co u mně.

-- 31. 8. 2018 20:52 --

Displej z aliexpressu vyměněn a vše plně funkční, včetně touch ID :)
shadiik
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků