Z ANDROIDU NA IOS...hmm

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 4. 11. 2018 23:16

Tak Viber a WhatsApp jsem zatím odložil na pozdější dobu a budu to pak řešit asi přes nějakou placenou aplikací typu: https://www.backuptrans.com/android-iph ... -plus.html a https://www.backuptrans.com/android-iph ... -plus.html, ale jako problém se ukazuje historie hovorů, která by měla jít přenést jak přes Přechod na iOS (Move in iOS), tak i přes Google účet, ale nefunguje ani tam, ani tam. Move in iOS nepřenese pořádně ani kontakty, takže aplikace o ničem, ale přes Google účet mi to stačí ...

Nějaká finta na přenos historie hovorů?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 5. 11. 2018 06:11

Snad jsi to zvážil pořádně. Já jednou taky přešel a do měsíce jsem byl zpět. Přišel jsem o tolik věcí, které jsem denně používal a považoval je za samozřejmost a nic nezískal. Přednastavené sms, historie hovorů klidně měsíce zpět a jednoduše, notifikační LED, personalizace režimu nerušit, nahrávání hovorů, konektivita s neApplovými zařízeními (třeba BT přenos do jiného telefonu). A samotné ovládání mi nepřijde pohodlné. Takže za mě nikdy. Ale znám lidi, kterým vyhovuje.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod jege 5. 11. 2018 08:20

Alex75: Lepší jednou vyzkoušet než pořád uvažovat, jestli by to pro mě nebylo vhodnější a lepší šanci než teď, když je ofiko iPhone SE za 7.500 Kč už asi mít nebudu. Navíc to mohu dát do nákladů a přitom neztratit prodlouženou záruku 2 roky.

-- 7. 11. 2018 21:06 --

Hm... :hm

Zatím jsem nepřišel na to, jak jednoduše a nejlépe zdarma dostat do iPhonu historii hovorů z Android telefonu ... Nemá někdo nějaký tip?

-- 12. 11. 2018 22:44 --

Alex75 píše:Já jednou taky přešel a do měsíce jsem byl zpět. Přišel jsem o tolik věcí, které jsem denně používal a považoval je za samozřejmost a nic nezískal. Přednastavené sms, historie hovorů klidně měsíce zpět a jednoduše, notifikační LED, personalizace režimu nerušit, nahrávání hovorů, konektivita s neApplovými zařízeními (třeba BT přenos do jiného telefonu).

Tak samotný telefon mi zatím vyhovuje, ale ještě jsem jej pořádně nezačal používat, protože všechno kolem je opruz. Historii hovorů do něj z Androidu jenom tak jednoduše nedostanu, chat Viberu a WhatsAppu také ně, žádné mobilní programy to neumí, prý to jde jenom přes PC a placené programy, ovšem ty programy potřebuji iTunes. Nejnovější verze se na Visty odmítají nainstalovat a verze pro Visty, kterou jsem našel a která se dokonce zaktualizovala přes Apple Update Software a po připojení SE pro něj nainstalovala ovladače, odmítá SE připojit a doporučuje nainstalovat nejnovější iTunes. Jak u blbých!

-- 15. 7. 2019 13:51 --

Nějak jsem nepochopil, jak u iPhone funguje historie volání. U Androidu (Xiaomi Redmi 2E) mám všechny hovory od určitého čísla v historii volání pod daným číslem a to až roky zpětně od 1. zapnutí daného telefonu, takže okamžitě poznám, kdy mi dotyčné číslo volalo. Rovněž tak mohu číslo uložit do černého seznamu a již se mi nedovolá.

Jak tyto funkce fungují na iPhone? Umí je standardní program na volání, popřípadě lze něco takového nahrát z Apple Store?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků