iPhone X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2017 19:12

světelná tyč píše:Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.


Zajimave, ja myslel, ze PIN je k SIM karte a ze se spise vklada bezpecnostni kod. Ale to asi kazdy blbec nevi :mrgreen:

Mimochodem, pokud nekomu nevyhovuje cena u X, tak:
:arrow: nemusi kupovat
:arrow: muze koupit iPhone 8/8+
:arrow: vic makat a dosetrit :mrgreen:

A pro ty "vyplasence" se ziskavanim otisku a skenu obliceje bych doporucil bud hospitalizaci nebo se seznamit, jak funguje cip Secure Enclave.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 19:16

https://smartmania.cz/cip-apple-a11-nabizi-brutalni-vykon-merit-se-muze-i-macbookem/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 14. 9. 2017 20:04

handyouch: proti samsungu nic nemám ale. oooooooooo má pravdu. co ty máš za krám že po restartu musis zadavat pin?
po restartu přiložim prst a je odemčeno a nepřipadam si jako 1% ktere se v tom vrtá.
co vy máte za nároky na telefon nepochopím. 100 takových kravin a mobil je prostě otravnej krám ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 20:32

S474N píše:Mimochodem, pokud nekomu nevyhovuje cena u X, tak:
:arrow: nemusi kupovat
:arrow: muze koupit iPhone 8/8+
:arrow: vic makat a dosetrit :mrgreen:

A pro ty "vyplasence" se ziskavanim otisku a skenu obliceje bych doporucil bud hospitalizaci nebo se seznamit, jak funguje cip Secure Enclave.


No, k té ceně: nejde o absolutní hodnotu té sumy. Jde o to, co za to člověk dostane a jestli je to skutečná hodnota onoho produktu. Každé ráno se vzbudí nějaký ten blbec, který to prostě chce mít a klidně kvůli tomu prokombinuje Zaplé/Zvonky a zadluží se na x let, jenom aby mohl machrovat, že on na to má. A kdo šetří, ten má za tři 8-D

ad vyplašenci: takových už bylo, co machrovali se zabezpečením a jak to dopadlo. Nejsem žádný paranoik, ale to neznamená, že po mne nejdou :pozor Naštěstí pec a nebožtíky mi nevezmou :lol:
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 9. 2017 05:44

"S474N" , asi se omluv všem blbcům , protože PIN (personal identification number) nemusí být u telefonu pouze k SIM kartě, ale jak vidíš zde na screenu, tak PIN slouží k odemčení displeje. Ale ty blbec nejsi, tak to jistě víš ...

freddy158158 píše:handyouch: proti samsungu nic nemám ale. oooooooooo má pravdu. co ty máš za krám že po restartu musis zadavat pin?
po restartu přiložim prst a je odemčeno a nepřipadam si jako 1% ktere se v tom vrtá.
co vy máte za nároky na telefon nepochopím. 100 takových kravin a mobil je prostě otravnej krám ;-)

Mám Samsung, Samsung má tak nastavené zabezpečení.
A že bych s tím měl nějaký problém ? Mám potřebu to nějak měnit ?
Vůbec ne, vždyť restart provádím maximálně 2x do roka ...
Přílohy
Screenshot_20170915-063724.png
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 9. 2017 13:59

proč koupit iPhone X
https://mobilizujeme.cz/clanky/10-prvenstvi-kvuli-kterym-stoji-za-to-si-koupit-iphone-x
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 9. 2017 14:19

Nic z toho mne fakt nepřesvědčilo!
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 15. 9. 2017 14:40

Uvidíme..zvažují tak ze dva měsíce buď 8plus nebo X čekám na recenze hlavně u X a konkrétně odemykani a potom taky držení atd..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 15:10

handyouch píše:99% uživatelů na jakékoliv úpravy firmwaru kašlou nebo nemají důvod cokoliv měnit. Stejně jako já, spokojený uživatel Samsung.
"oooooooooo" - ty jsi to zbylé 1%,rozumíš tomu, hrabeš se v tom, baví tě to. 99% lidí to má u zadele :-)

V nicem se nehrabu :-) Koupim telefon,za 20 minut tam mam gravitybox,ten nastavim k obrazu memu uplne stejne jako u telefonu z roku X,to znamena must have veci ktere mi ulehcuji zivot a celkem lituju lidi ze se s nekteryma neergonomickyma podivnostma trapi v default.Pak pockam az tam script nasype app a tim hrabani konci az do okamziku kdy menim model.Jediny kdy se v tom hrabu tak v cizich a za penize a protoze mne to az tak zas nebavi,mam celkem odrazujici cenu.
To odemykani a zminka o firmware - rom je firmware,kazdy update ti meni firmware,nektera firma ma v default nastaveni po restartu nutnost pinu,bez jakychkoliv jinych variant,nektere maji v default otisk,s tim jsi li paranoik muzes si tam frknout pin.Nekteri maji v default pin,s volbou vypnout a vzdy otisk.
S hrabanim ve firmware to ma prd co spolecnyho,existuje samozrejme varianta ze nekdo koupi stroj s volbou jedna a to ho irituje natolik ze to chce zmenit - pak pochopitelne musi provest neco vic nez vlezt do menu.
Naposledy upravil oooooooooo dne 15. 9. 2017 15:16, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 15. 9. 2017 15:15

"V nicem se nehrabu" a pak odstavec textu co všechno na drojdu przníš po koupi. Uvědom si co píšeš, prosím.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 15:18

Víš co je hrabani ty trdlo? Urcite ne par kliku a dvacetiminutova akce ktera je rychlejsi nez je vetsina lidi schopna zjistit kde je v menu telefonu apn point
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 9. 2017 16:35

iP7 chce standardně PIN (ne ten k SIM kartě) po restartu.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 9. 2017 18:34

handyouch: takove menu jsem nevidel na zadnem iPhone, takze sorry jako.

Touch ID, stejne jako Face ID, chce po vypnuti/zapnuti telefonu vlozit kod zamku, prave pro aktivaci teto funkce.

Karl Kopfrkingl: nanestesti te nikdo nenuti kupovat novy, takze klidne muzes zustat u puvodniho. Pripadne zvolit levnejsi 8. Mimochodem, kolik takovych frajirku ve svem okoli mas? Ja treba nevim o zadnem, vetsina lidi to okolo ma jen proto, ze to proste funguje. Maji to dokonce ve futralech, kde je i zakryte logo, diskoteky nenavstevuji, takze tim ani nemachruji.

iPhone chce PIN k SIM karte a kod zamku k telefonu (a pro aktivaci Touch ID). Pokud tvrdis neco jineho, tak se podivej do menu Nastaveni ->Touch ID a "kodovy zamek", kdy to pote po tobe bude chtit KOD a nikoliv PIN. Stejne jako v dalsim podmenu mas "Zmenit kod zamku" ci "Vypnout kodovy zamek" - nikde se tam o PIN nepise.


Nejak jsem tuto diskusi nepochopil, misto reseni iPhone X se tu resi veci typu - duvod, proc si to nekoupim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 15. 9. 2017 18:50

To sou hejty... Sem si jednou říkal, že na iPh zapnu hotspot abych se na noťasu připojil na net...tak ne:) Každopádně zpět k telefonu jako takovému ->

Chápete proč nechávají tu vystouplou čočku foťáku? Já si to vysvětluju tím, že to pak líp drží v krytech a oproti tomu, že by byl celý zapuštěný, se aspoň trefí do dírky. Ale nvm no.

A ještě mě není jasné, když ten vrch displaye kolem repráku využili pro čas, sílu sítě a baterku - nějaké další věci jako třeba zaplé bt dají kam?
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků