iPhone 8/Plus - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod clemenza79 2. 12. 2017 21:10

Zdravím, měl bych několik dotazů co mě trápí jako nového majitele iphone 8 poté co jsem přešel z Lumie 950.
1) jsou to fotky. Všude se vypisuje super kvalita fotek iPhone ale asi jsem vyjimka, nezdají se mi kdovíjak kvalitní. Jak fotit 16:9...je nějaká apka co za to stojí? 4:3 nepotřebuji, spíš chci využívat velikosti displeje i pro PC. Nechci foto editor, jen fotit bez přípravy kvalitně a 16:9
2) posílání fotek přes whatsapp, mám pocit že přes messengery to ještě zmenšuje velikost. O data mi nejde, chci posílat fotky třeba 5 MB,ale kvalitní..kde to nastavím?Fotit defaultně z aplikace je snad ještě větší průser....
3) na zálohu fotek používám one drive, mám tam velkej limit, tak to neřeším,ale nenahrává mi to videa...kde může být chyba, zaškrtnuto mám co má být...

No kdyby někdo měl chuť mi poradit. Díky
3210, 3310, 6100, 6230i, E51, N8, Lumia 1020, Lumia 930
Nexus 7, iPad mini 4
HP Envy x360
clemenza79
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2017 08:49

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divenountly 20. 12. 2017 12:50

Download snapseed for pc Not available for Windows PC, But you can download from given link. Kik is best for messaging and video calling. kik for pc
divenountly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2018 00:47

Apple ukázal jarní kolekci krytů pro iPhone 8

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/appl ... ne-7-8-a-x
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gugel 5. 7. 2018 05:45

ahoj. som cerstvy majitel 8smicky a som spokojny ale zo zvedavosti by som chcel vediet, ako dostanem do mobilu flac, ktory ho podporuje ale z iTunes viem stiahnut (kupit) iba mp3..
..samozrejme v mobile mi staci co mam :) ale zaujima ma to ako?
gugel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majkl 5. 7. 2018 07:40

iTunes a hlavně nativní přehrávač hudby v iPhonu se s FLACem moc nekamarádí. Jinak ale existuje několik cest:
Přes iTunes file sharing ho nahrát do knihovny aplikace, která ho následně bude moct přehrát; přes Airdrop z jinýho Apple zařízení, přes cloudový úložiště (Dropbox, OneDrive, Google Drive…).
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gugel 18. 7. 2018 20:28

caaauuu. prosim Vas , dve otazky. app "Tune in" mi nehra dobre spolu cez air play na Hegel H160 zosinovaci - vymazat ju?
ake sluchatka bluetothove, kedze original po 5 km na biku vyletia z usí same :)
diiik :)
Visaton Conga, Audia Flight Three S + Azur 851N, NAS Synology + "jablka"
gugel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bennybull 18. 7. 2018 21:09

Dotaz..mám 6s plus a skoro všichni majitele ip8 co znám mají problém s mikrofonem.. zkratka když s nimi mluvím jsou spatne slyšet..apple zatím nic pouze vymění telefon pokud pozadate..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod marts 22. 7. 2018 20:27

gugel píše:caaauuu. prosim Vas , dve otazky. app "Tune in" mi nehra dobre spolu cez air play na Hegel H160 zosinovaci - vymazat ju?
ake sluchatka bluetothove, kedze original po 5 km na biku vyletia z usí same :)
diiik :)


Onehdá jsem zvažoval vyřešit vypadávaní z uší nástavcem http://www.eurolamp.cz/usni-gumove-vloz ... apple-cire ale nějak se mi to z této stránky nepodařilo objednat, nicméně by to mohlo být řešení
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 7. 2018 05:29

bennybull píše:Dotaz..mám 6s plus a skoro všichni majitele ip8 co znám mají problém s mikrofonem.. zkratka když s nimi mluvím jsou spatne slyšet..apple zatím nic pouze vymění telefon pokud pozadate..

A dotaz je kde? Taky máme v rodině dva iP8 a žádný problém neregistrujeme (a to voláme celkem dost, v rámci podnikání).
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 23. 7. 2018 10:39

No skoro u každého komu se vola a má ip8 uživatel to samozřejmě nepozná.. všichni v mem okolí co jim volám..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 7. 2018 12:28

Taky ten problém na svý osmě nemám. Ale abych to neporovnával jen podle sebe — nikde jsem ani nečetl o tom, že by tohle byl pro 8 obecnej problém.

Neprojevuje se to třeba jen u jednoho operátora? V jeho kombinaci s Osmou by mohlo docházet k něčemu takovýmu častěji, jen se o tom ještě veřejně neví.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janlinhar 23. 7. 2018 13:19

Přemýšlím právě nad koupí, ale koukám že žádná sláva.
zaměstnanec u firmy https://www.bepor.eu/
janlinhar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majkl 23. 7. 2018 15:45

Zatím je to nejlepší z iPhonů, co jsem měl… což jako subjektivní zkušenost asi nikomu nepomůže. Ale po 5s bude asi další, co mi vydrží víc než jen standardní roční cyklus.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků