iPhone 8/Plus - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod delong 30. 7. 2018 12:01

ja nemam s mikrofonom problem ale zas mam problem s fotakom. ked zapnem fotak, tak sa nezobrazi normalne co vidite ale taky cierny rozmazany obraz, spravilo mi to aj pri starsej verzii iOS aj pri novej, pomoze ak prepnem na iny rezim (z foto na video a podobne). stalo sa mi to za cca mesiac, co vlastnim iphone8, tak 3x.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod winterstadion 24. 8. 2018 10:45

Ahoj. Podařilo se mi rozbít sklo na půl roku starým iPhone 8 plus. Má cenu ho nechat opravit nebo bude pro mě lepší ho prodat a jít do X. Tajně sem doufal že mi vydrží aspoň 2 roky jako 6s.
winterstadion
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 8. 2018 15:27

Tak jistě si dokážeš na netu najít, kolik to stojí a pak si to v hlavě přebrat, či jsi ochoten, to za to dát. To je na tobě :wink: Já osobně bych to za to dal. Navíc, telefon jistě nevybíráš na pár měsíců a měl jsi důvod ho koupit. Vzhledem k tomu, že ho vlastníš půl roku.. Ještě udělá dobrou službu. Na novém ho můžeš taky rozbít.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 16. 9. 2018 18:39

zacalo mi blbnut touchid na iphone 8. mate niekto tento problem?
mam nastaveny odtlacok, a jak chcem mobil odomknut, raz to ide raz ne. doteraz to fungovalo v pohode na 99%.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ptichopad90 16. 9. 2018 20:09

Taky jsem měl dost problémy TouchID. Hlavně když je na displeji nalepené sklo a kryt přesahující nějaký ten milimetr přes displej, tak jsem pořát musel leštit home button aby čtečka fungovala. Nakonec jsem iPhone 8 vyměnil za iPhone X a je to mnohem lepší.
ptichopad90
Junior

Odeslat příspěvekod delong 17. 9. 2018 09:17

aha to bude mozno ono, mam sklo a je to tak na hrane, trocha blbo nalepene ale nezasahuje do citacky. dik
uvazujem aj ja o novom iphone ale o niektorom z novych modelov :-D
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 3. 10. 2018 19:27

Manzelke som kupil iPhone 8. Prechadza na iny pausal, tak nema v mobile net. V restauracii som ju pripojil cez wifi hotspot na mojom HTC U 11. Sparovanie bolo velmi nestabilne a iphone sa odpajal. Na domacej wifi je spojenie perfektne. Cim to moze byt ? IPhone ma problem sparovania s androidom alebo vobec cez mobilny hotspot ?

-- 9. 10. 2018 22:06 --

Poradte nejaku dobru free appku na pocuvanie online hudby. Vdaka.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod delong 31. 12. 2018 11:26

mam jednu otazku, mam par problemov. Moj iphone 8 sa sprava divne.

1. Preco mi nechodi imessage ked mam zapnutu wifi, ale ked mam zapnute data od operatora, pride imessage.

2. V aplikacii mail mam priradeny 1 moj sukromny email ucet, (centrum email). Sprava sa to stejne ako imessage

3. Este to trocha zamotam. mam nainstalovanu aplikaciu gmail, kde mam gmail ucet, tam sa to chova opacne, emaily chodia len na wi-fi, na datach nepride.

Mam posledny update ale takto sa to chova od kupi. viete poradit co s tym?
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 7. 1. 2019 13:49

Zkusit se podívat a popřepínat Asistenta Wi-Fi https://support.apple.com/cs-cz/HT205296
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moik 23. 8. 2019 12:59

Všimnul jsem si asi před 14 dny, že mi z foťáku lezou o dost víc doostřený fotky s o dost vyšším kontrastem. Je to tak moc, až je to nepřirozený. Filtry mám vypnutý, ale opravdu to vypadá, jak kdybych použil jeden z těch filtrů na vytažení kontrastu. Mám zato, že dřív byly fotky z Iphone 8 docela věrný, ne zbytečně přebarvený. Nemáte taky někdo takový pocit??
Moik
Junior

Odeslat příspěvekod Nikeid 26. 9. 2019 14:49

čaute. dlouhodobě používám gboard jako klávesnici. teď, když ios 13 má swype taky, tak jsem chtěl zkusit tuto nativní klávesnici.

jenže když jdu do nastavení, obecné, klávesnice, tak přidám "českou", čímž zapnu tu nativní klávesnici.. vypnu gboard .. tak v nastavení té nativní nevidím tu možnost zapnout/vypnout swypování, která tam podle všech videí být má :-D

nevíte někdo jak to "zapnout"?

díík
Přílohy
unnamed.jpg
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 26. 9. 2019 15:11

"QuickPath" jak to v Applu nazvali, zatím nefunguje na CZ klávesnici.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikeid 27. 9. 2019 06:52

aha, děkuju :-)
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 9. 2019 09:05

Není zač. Já pravidelně přepínám mezi EN a CZ klávesnicí (veškeré systémy mám stejně v EN), a tak jsem si hned při první betě všiml, že na českou klávesnici se zatím vyprdli.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 4. 2020 11:40

Sbohem a šáteček, Apple oficiálně přestal nabízet iPhony 8 a 8 Plus

Apple údajně pracuje také na větším iPhonu SE Plus
iPhony 8 i 8 Plus lze stále zakoupit u většiny e-shopů
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků