iPhone X - obecná diskuze

iPhone 7, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 5, iPhone 5s

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 9. 2017 23:51

Nejlepší a nejdražší smartphone od Apple - iPhone X představen
https://mobilenet.cz/clanky/vyrocni-apple-iphone-x-oficialne-bezrameckovy-a-spickove-vybaveny-33575

Cena a dostupnost iPhone X v ČR
https://www.mobilmania.cz/clanky/iphone ... fault.aspx

iPhone X - video
https://smartmania.cz/iphone-x-vypada-ve-skutecnosti-lepe-nez-produktovych-obrazcich-video/

srovnání iPhone X vs. Samsung S8 vs. LG G6 vs. HTC U11
https://mobilenet.cz/clanky/apple-iphone-x-vs-galaxy-s8-lg-g6-a-htc-u11-33596
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kapr99 13. 9. 2017 07:57

Nejak nevim co si o tom mam myslet...ja cekal vic...o dost vic.
Obri cena...nic moc novinek...pulka casu venovana Face ID a emotikonam.
Spousta veci okopirovanych z jinych systemu/telefonu.
Bez rameckovy display neni az tak "pecka" jak by mohl byt.
Zadna ctecka otisku ktera byla tolik vytykana u S8 diky umisteni.

Budou ted "jablickari" taky kriticti ze ne kazdy chce odemykat telefon oblicejem a defakto zadny jiny "next gen" zpusob odemknuti telefon nema?
Ja iPhone nemam ale co znam lidi co ho maji tak doslova kazdy ho odemyka otiskem pac je to pohodlne a rychle...
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 13. 9. 2017 10:22

Technicka poznamka - mam radsi Apple iOS nez Android - duvod je jednoduchy, iPhone vyndam z krabice a funguju jak jsem zvykly... u Androida kazdy pes (vyrobce) jina ves, musim si instalovat vlastni nakonfigurovany nova launcher abych mel telefon v pro mne pouzitelne podobe, resit nekompatibility widgetu a podobne zabavy... anyway k tematu:

Screen vypada vazne pekne. Bohuzel tim pro mne pozitiva konci.
Bezdratove nabijeni mne nejak moc nezajima.
Zruseni touchid mne vyslovene s*ere.
Faceid nechci - kdyz odhlidnu od double failu na keynote tak naprosta jistota ze NSA dostane gigantickou databazi biometrickych udaju mne trosku desi. Pomerne znacna jistota ze se k te same databazi dostanou spousty jinych lid je uplne strasna. Mimoto telefon mne lezi cca 80% casu na stole tak pul metru ode mne - takhle polozim prst na ctecku a mam ho odemkly bez zvedani ze stolu - to chci videt jak to pujde s xichtid....
3d animovane emotikony mne nezajimaji vubec.

Celkove mne to proste moc nezaujalo - asi uz jsem starej.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 13. 9. 2017 10:43

Kapr99 píše:Nejak nevim co si o tom mam myslet...ja cekal vic...o dost vic.

+1
Lenovo P70 ... Android

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod světelná tyč 13. 9. 2017 10:57

Jsem nadšen. Už se těším, až půjde objednat na webu Apple. Apple opět mění svět a ukazuje ostatním, jak se to dělá, když to má fungovat.
Naposledy upravil světelná tyč dne 13. 9. 2017 12:10, celkově upraveno 1
světelná tyč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 9. 2017 11:05

[quote]předobjednávky startují ve světě i u nás 27. října, do volného prodeje přijde 3. listopadu. Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/iphone ... aspx/quote]

Tohle tam včera padlo? Že prodej bude od 3.11. celosvětově?
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 11:28

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kapr99 13. 9. 2017 11:52

Tohle je FAIL...ne jenom ze si kazdej myslel ze to Face ID nefungovalo ale ani ten typek co to mel v ruce:
za 1: nevysvetlil co se stalo...jen do toho cumel...
za 2: do toho cumel jak kdyby tohle videl poprve a vubec nevedel co ma delat.
Jasny treba tlak lidi v sale a online atd ale tak sakra ...zrovna to Face ID bylo jejich "TOP" vecera...

Navic mi prislo ze to bylo jedine co spolu s iPhonem X porad mleli dokola..Face ID a co s nim jde delat.
Je hezky se muzu nekomu poslat mluvici H**** coz bude vlastne muj oblicej...ale za 30 000 Kc + je to trochu malo.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 11:57

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod světelná tyč 13. 9. 2017 12:12

Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.
světelná tyč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 13. 9. 2017 13:04

Pak to byla nepřipravenost zařízení na předvádění. U takovéhle firmy by se to stávat nemělo.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 16:39

OLED displej iPhone X
https://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-dodava-do-noveho-iphonu-x-displej-druhe-kategorie
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Andrew_007 13. 9. 2017 18:09

světelná tyč píše:Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.

Každej blbec, kromě toho z Applu, který to prezentoval. O to smutnější u téhle perfekcionistické firmy.
"Nikdo učený z nebe nespadl."
Andrew_007
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 18:27

dostupnost nových iPhonu v ČR
https://smartmania.cz/iphone-8-iphone-x-vime-se-zacnou-prodavat-cr/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 9. 2017 21:35

bru7us : ty musíš stáhnout něco na lagdroidu aby to fungovalo a ladit to? u jablka to nejde a tam ti to nevadí? jde o to si kopnout? arogance? povýšenost?
ja ho taky vytáhnul před lety a nic jsem neladil a funguje stale stejně ;-)
ksicht je taky kapitola sama pro sebe. jako po restartu? to se applem nedělá ne? lagdroid po restartu odemknu tak jak mám nastaveno. žádné dalši blbiny netřeba. opět povýšenost a neuznání chyby?
otazky o nevypalování radši vynechám ..
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 13. 9. 2017 21:51

světelná tyč píše:Jsem nadšen. Už se těším, až půjde objednat na webu Apple. Apple opět mění svět a ukazuje ostatním, jak se to dělá, když to má fungovat.

A čím že zrovna v tomto případě mění svět??
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod nAscA 14. 9. 2017 00:50

Asi chce ukazat, ze to co na Androidech funguje uz par let, muze fungovat i na nejnovejsim iPhonu :) Ja jim to preji, mam Apple docela rad, sam pouzivam par vyrobku, ale telefon od nich bych uz asi nechtel.
nAscA
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 9. 2017 08:14

No to jsou tedy ceny....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 08:23

APPLE ma verny zakazniky kteří jsou ochotni platit za kabel k rychlonabijeni 300,za mizerny router 1500.Takže byli by špatná firma kdyby svuj vlajkovy produkt prodavali levněj.Ochota spousty lidí zaplatit tady je,prodeje jsou obří,takže to dělají dobře.Sám nepouživam a vzhledem k specifickym požadavkum bych nepoužival ani kdyby stál jedno euro,nicmeně cenu vidim jako nastavenou spravně.Firma neni charita a pokud prodeje jsou jake jsou neni duvod latku snizovat.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod handyouch 14. 9. 2017 11:47

freddy158158 píše:jako po restartu? to se applem nedělá ne? lagdroid po restartu odemknu tak jak mám nastaveno. žádné dalši blbiny netřeba. opět povýšenost a neuznání chyby?
otazky o nevypalování radši vynechám ..

Musím nesouhlasit ... pokud mám u Androidu nastaveno odemčení např.otiskem prstu, tak po restartu telefon otiskem NEODEMKNU. Galaxy S8
A cena ? Naprosto v pořádku, zákazník je ochoten zaplatit, takže OK.
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Samsung Galaxy S8 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 9. 2017 12:07

Jediné, co vytýkám iPhone X je vysoká cena, mohl by být o ca 2-3 tis. levnější.
Ale ceny určuje tým profíků, rozhodně na vyšší úrovni než čtenáři MM.
Zřejmě usoudili, že za tuto cenu to prodají a asi by byli hloupí, kdyby dávali cenu nižší, když i za tuto se po tom jen zapráší.
iPhone X 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 12:08

re:handyouch
Je to otazka firmware.Odemknes,v mojem pripade ano,nemusis zadavat pin,prilozis prst po restartu.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 14:20

Apple vysvětluje záležitost s Face ID
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/app ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 14:38

Ono je to uplne fuk,zakladni fail je ze ja odemykam telefon zaroven s vytazenim z kapsy,proste se dotknu ctecky pri vytahovani aniz bych na nej pohledl,bezny kombo je ze nasazuji bluetooth sluchatka dotknu se ctecky v kapse a za pet vterin hraje muzika tam kde jsem minule skoncil.Telefon za 30000 uzivatele prudi s opravdu dementnim zpusobem.O navazovani akci na ctecku si muzou taky nechat zdat...
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod handyouch 14. 9. 2017 16:03

99% uživatelů na jakékoliv úpravy firmwaru kašlou nebo nemají důvod cokoliv měnit. Stejně jako já, spokojený uživatel Samsung.
"oooooooooo" - ty jsi to zbylé 1%,rozumíš tomu, hrabeš se v tom, baví tě to. 99% lidí to má u zadele :-)
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 16:18

...by mne zajímalo, jestli to rychlonabíjení u X bude kompatibilní s Qi standardem 8-)
Obecně mne to dost zklamalo - světelnost objektivu beze změn;je to velké; home button je zvyk a nahradit to vytažením lišty, je blbost; vypalovací displej SAMSUNG...to si už rovnou můžu koupit ten Samsung :-( Za mne tedy mají mínus.
iPhone X 256GB Silver; Samsung Note8 Deepsea Blue
SAMSUNG = big piece of Korean s*h*i*t
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 14. 9. 2017 16:54

Nick Cave píše:Apple vysvětluje záležitost s Face ID
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/app ... fault.aspx

LOOOOOOOOL :D takze jako budes sedet nekde v hospode...a nekdo na ten telefon koukne a ty pak budes muset zadat PIN? :D Navic to teda znamena ze ta ctecka musi bejt porad zapnuta a skenovat?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 18:06

Jak funguje Face ID
https://mobilenet.cz/clanky/touch-id-dostalo-od-noveho-iphonu-x-kopacky-jak-funguje-jeho-nastupce-33609
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 18:12

...a někdo získá hezkou dtb 3D obličejů milionů lidí...
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2017 19:12

světelná tyč píše:Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.

Zajimave, ja myslel, ze PIN je k SIM karte a ze se spise vklada bezpecnostni kod. Ale to asi kazdy blbec nevi :mrgreen:

Mimochodem, pokud nekomu nevyhovuje cena u X, tak:
:arrow: nemusi kupovat
:arrow: muze koupit iPhone 8/8+
:arrow: vic makat a dosetrit :mrgreen:

A pro ty "vyplasence" se ziskavanim otisku a skenu obliceje bych doporucil bud hospitalizaci nebo se seznamit, jak funguje cip Secure Enclave.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 19:16

https://smartmania.cz/cip-apple-a11-nabizi-brutalni-vykon-merit-se-muze-i-macbookem/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod freddy158158 14. 9. 2017 20:04

handyouch: proti samsungu nic nemám ale. oooooooooo má pravdu. co ty máš za krám že po restartu musis zadavat pin?
po restartu přiložim prst a je odemčeno a nepřipadam si jako 1% ktere se v tom vrtá.
co vy máte za nároky na telefon nepochopím. 100 takových kravin a mobil je prostě otravnej krám ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 20:32

S474N píše:Mimochodem, pokud nekomu nevyhovuje cena u X, tak:
:arrow: nemusi kupovat
:arrow: muze koupit iPhone 8/8+
:arrow: vic makat a dosetrit :mrgreen:

A pro ty "vyplasence" se ziskavanim otisku a skenu obliceje bych doporucil bud hospitalizaci nebo se seznamit, jak funguje cip Secure Enclave.

No, k té ceně: nejde o absolutní hodnotu té sumy. Jde o to, co za to člověk dostane a jestli je to skutečná hodnota onoho produktu. Každé ráno se vzbudí nějaký ten blbec, který to prostě chce mít a klidně kvůli tomu prokombinuje Zaplé/Zvonky a zadluží se na x let, jenom aby mohl machrovat, že on na to má. A kdo šetří, ten má za tři 8-D

ad vyplašenci: takových už bylo, co machrovali se zabezpečením a jak to dopadlo. Nejsem žádný paranoik, ale to neznamená, že po mne nejdou :pozor Naštěstí pec a nebožtíky mi nevezmou :lol:
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod handyouch 15. 9. 2017 05:44

"S474N" , asi se omluv všem blbcům , protože PIN (personal identification number) nemusí být u telefonu pouze k SIM kartě, ale jak vidíš zde na screenu, tak PIN slouží k odemčení displeje. Ale ty blbec nejsi, tak to jistě víš ...

freddy158158 píše:handyouch: proti samsungu nic nemám ale. oooooooooo má pravdu. co ty máš za krám že po restartu musis zadavat pin?
po restartu přiložim prst a je odemčeno a nepřipadam si jako 1% ktere se v tom vrtá.
co vy máte za nároky na telefon nepochopím. 100 takových kravin a mobil je prostě otravnej krám ;-)

Mám Samsung, Samsung má tak nastavené zabezpečení.
A že bych s tím měl nějaký problém ? Mám potřebu to nějak měnit ?
Vůbec ne, vždyť restart provádím maximálně 2x do roka ...
Přílohy
Screenshot_20170915-063724.png
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Samsung Galaxy S8 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 9. 2017 13:59

proč koupit iPhone X
https://mobilizujeme.cz/clanky/10-prvenstvi-kvuli-kterym-stoji-za-to-si-koupit-iphone-x
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 9. 2017 14:19

Nic z toho mne fakt nepřesvědčilo!
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 15. 9. 2017 14:40

Uvidíme..zvažují tak ze dva měsíce buď 8plus nebo X čekám na recenze hlavně u X a konkrétně odemykani a potom taky držení atd..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 15:10

handyouch píše:99% uživatelů na jakékoliv úpravy firmwaru kašlou nebo nemají důvod cokoliv měnit. Stejně jako já, spokojený uživatel Samsung.
"oooooooooo" - ty jsi to zbylé 1%,rozumíš tomu, hrabeš se v tom, baví tě to. 99% lidí to má u zadele :-)

V nicem se nehrabu :-) Koupim telefon,za 20 minut tam mam gravitybox,ten nastavim k obrazu memu uplne stejne jako u telefonu z roku X,to znamena must have veci ktere mi ulehcuji zivot a celkem lituju lidi ze se s nekteryma neergonomickyma podivnostma trapi v default.Pak pockam az tam script nasype app a tim hrabani konci az do okamziku kdy menim model.Jediny kdy se v tom hrabu tak v cizich a za penize a protoze mne to az tak zas nebavi,mam celkem odrazujici cenu.
To odemykani a zminka o firmware - rom je firmware,kazdy update ti meni firmware,nektera firma ma v default nastaveni po restartu nutnost pinu,bez jakychkoliv jinych variant,nektere maji v default otisk,s tim jsi li paranoik muzes si tam frknout pin.Nekteri maji v default pin,s volbou vypnout a vzdy otisk.
S hrabanim ve firmware to ma prd co spolecnyho,existuje samozrejme varianta ze nekdo koupi stroj s volbou jedna a to ho irituje natolik ze to chce zmenit - pak pochopitelne musi provest neco vic nez vlezt do menu.
Naposledy upravil oooooooooo dne 15. 9. 2017 15:16, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Alpha8520 15. 9. 2017 15:15

"V nicem se nehrabu" a pak odstavec textu co všechno na drojdu przníš po koupi. Uvědom si co píšeš, prosím.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 15:18

Víš co je hrabani ty trdlo? Urcite ne par kliku a dvacetiminutova akce ktera je rychlejsi nez je vetsina lidi schopna zjistit kde je v menu telefonu apn point
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 9. 2017 16:35

iP7 chce standardně PIN (ne ten k SIM kartě) po restartu.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 15. 9. 2017 18:34

handyouch: takove menu jsem nevidel na zadnem iPhone, takze sorry jako.

Touch ID, stejne jako Face ID, chce po vypnuti/zapnuti telefonu vlozit kod zamku, prave pro aktivaci teto funkce.

Karl Kopfrkingl: nanestesti te nikdo nenuti kupovat novy, takze klidne muzes zustat u puvodniho. Pripadne zvolit levnejsi 8. Mimochodem, kolik takovych frajirku ve svem okoli mas? Ja treba nevim o zadnem, vetsina lidi to okolo ma jen proto, ze to proste funguje. Maji to dokonce ve futralech, kde je i zakryte logo, diskoteky nenavstevuji, takze tim ani nemachruji.

iPhone chce PIN k SIM karte a kod zamku k telefonu (a pro aktivaci Touch ID). Pokud tvrdis neco jineho, tak se podivej do menu Nastaveni ->Touch ID a "kodovy zamek", kdy to pote po tobe bude chtit KOD a nikoliv PIN. Stejne jako v dalsim podmenu mas "Zmenit kod zamku" ci "Vypnout kodovy zamek" - nikde se tam o PIN nepise.

Nejak jsem tuto diskusi nepochopil, misto reseni iPhone X se tu resi veci typu - duvod, proc si to nekoupim.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior

Odeslat příspěvekod M@ngo 15. 9. 2017 18:50

To sou hejty... Sem si jednou říkal, že na iPh zapnu hotspot abych se na noťasu připojil na net...tak ne:) Každopádně zpět k telefonu jako takovému ->

Chápete proč nechávají tu vystouplou čočku foťáku? Já si to vysvětluju tím, že to pak líp drží v krytech a oproti tomu, že by byl celý zapuštěný, se aspoň trefí do dírky. Ale nvm no.

A ještě mě není jasné, když ten vrch displaye kolem repráku využili pro čas, sílu sítě a baterku - nějaké další věci jako třeba zaplé bt dají kam?
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 18:51

Zvuk,foto,video - tipuji ze toto bude spickove a duvod ke koupi.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod bennybull 16. 9. 2017 13:39

Je zvláštní ze se k iPhone a jeho nastavení vyjadřují lidé kteří evidentně podle informaci které sděluji ho nemají kde má tak ví ze to co píšete je vše velí jednoduché..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 16. 9. 2017 14:25

Stejně jeden druhého o své pravdě nepřesvědčíte, tak zpět k iPhone X. Díky za pochopení. :!:
Lenovo P70 ... Android

opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod S474N 16. 9. 2017 15:12

No pokud neco takoveho platforma neumi, tak je zbytecne s ni ztracet cas, ne?

Tady nebudu do diskusi o Dacii vypisovat, ze nema masazni sedacky, co ma Mercedes, ale proste si ji nekoupim a budu ji ignorovat, ne?

BTW nejaka typicka situace, kdy se hodi to, aby Twitter vystupoval pod jinou IP (bezel v tunelu), nez treba Office naprimo?

S474N
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 16. 9. 2017 19:35

Neví někdo,jestli bude iPhone X umět Always on display? (AOD).

Díky
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 9. 2017 19:56

Zajímavé..
https://mobilizujeme.cz/clanky/vime-kolik-stoji-dily-iphonu-x-apple-bude-opet-tezce-vydelavat
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bru7us 17. 9. 2017 08:45

koukam ze tu zase radi nejakej mod s bozskym komplexem...
co je spatneho na prispevku nade mnou?
to uz vam tamtung plati tolik, ze jakykoliv prispevek ktery na apple nenedava cezurujete?
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 17. 9. 2017 09:17

Účel návštěvy "ooooooooooooooo" v téhle diskuzi mi není jasný. Přišel nám tu zřejmě říct, jaký je to borec, že lítá do zemí, kde není povolený twitter a jak si nemůže koupit ten zlý iPhone, protože ho někdo sleduje na veřejné wifi. O tom, že myslí na úplně jiné úrovni se svým androidem ani nemluvě, má tam zapnutý "last hop" dámy a pánové.

No, dost sarkasmu. Nemám potřebu používat VPN, protože opravdu nevyužívám McDonald wifiny, abych se připojil na internet. Mám LTE po celé evropě, to mi stačí. Ale super, jak na jedné straně mluvíš o tom jak si usnadňuješ práci proti ostatním a pak tady vytáhneš twitter přes Jižní Koreu. To už je diagnóza trochu.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 9. 2017 10:02

Celá diskuze byla o tom že jeden trouba mluvil o tom že to co zminuji jde nastavit za 20 minut,troubovi jsem vysvetloval ze to iphone neumi,ze platforma je v tomto zcela neschopna..Pardon ti troubove byli dva ten dalsi mluvil o drceni korporatni sfery.Klidne se muzes presentovat jako trouba tři,nebo ukazat kde se to nastavuje, to byl vtip,nikde neumi to,neumi ani zmenu dns,coz je duvod proc v cine mají apple sluzbu zelenou,google stop,zmenou dns,hopem a transparent proxy, sestrelis cinskej statni firewall.Nebo prohlasit toto nepouživa nikdo mimo tebe, realita je že nikdo kdo se nikdy neobjevil jinde než v prde.i zvana Evropa a pouzivajici system ktery funguje stylem co neumim musite tvrdit ze nepotrebujete az to se zpozdenim 10 let implantujeme a nazveme to iproxy budete tvrdit ze apple provedl revoluci.Nic proti,pouze jsem suse sdělil co neumi za ultra užitečnou věc a tradičně se najdou troubove kteři to berou jako by se člověk vys.al v chrámu..Vtipne je že sami nevěděli co smartphone může umět
TWITTER pres posledni hop to neni totez co si myslis a nesmyslne placas.Zamysli se..Nemusi jit o twitter,klidme dodej cokoliv..Ten hop muze byt cina,cechy,co chces.
k tomu ulehceni..Posledni hop muze byt rozdil mezi rychlosti 2, rychlosti stonasobnou a nefunkcnosti.I uplny trouba dpufam chape ze takovy rozdil je opravdu ulehceni..
Btw tyfusy u mchnusu nezeru,evidentne tim tve predstavy o moznostech konci,s lte velmi pobavils..
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod bennybull 17. 9. 2017 11:28

Bavte se o iphone x ne o kravinach A kdo nikdy iPhone neměl trošku nechápu proč zde diskutuje
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 17. 9. 2017 11:57

proč o kravinách? proč jen ti co ho mají? když vybíráš mobil tak se o jeho funkcích nezajímáš? neptáš se v diskuzi?
pak jsi ale ovce ne?
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 9. 2017 12:15

Re: bennybull
Iphon jsem mel kdyz prosils tatu o kapesny at si muzes koupit zmrzlinu.
K veci,polozil jsem ti jasnej, presne definovanej dotaz.Tvrdils ze to co tvrdim jde nastavit behem par vterin,moje odpoved byla - ukaz se..Kde? Pokud nenapises kde, jsi trouba co nevi nic o pristroji co deně pouziva..Vyvratit mi tento nazor je jednoduche.Problem je že nejdriv mluvils a potom myslel,běžny jev.Byt tebou a tak se ztrapnit moc už o tomto nediskutuji
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod redmond 17. 9. 2017 12:42

bru7us píše:koukam ze tu zase radi nejakej mod s bozskym komplexem...
co je spatneho na prispevku nade mnou?
to uz vam tamtung plati tolik, ze jakykoliv prispevek ktery na apple nenedava cezurujete?

Asi preto ze bol offtopic, necital som ten prispevok, ale viacnasobne “o” tu dava dost vela offtopic prispevkov.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2017 13:29

oooooooooo: ano, zaklady sitariny mne naprosto miji. Zato ty budes skvely expert, kdyz nedokazes provozovat vlastni VPN, ale musis se spolehat na VPN tretich stran. Mozna, az budu tak na urovni jako ty, tak odinstaluju VPN server a budu se take spolehat (v tvem pripade nejspise na free) VPN.

A kdyby sis nevedel rady s instalaci vlastniho, tak muzes vyuzit treba meho navodu:
:arrow: http://www.s474n.com/project-turris-zpr ... n-serveru/

Ale je potreba mit nejaky poradny router a ne hracku od D-Linku nebo A(u)šus. :mrgreen:

Mimochodem, rad bych videl, co presne delaji ti provozovatele VPN, pokud bys jel s cilovym serverem pres HTTPS. Respektive ten MTM utok musi mit fakt propracovanej - to si importujes jejich vlastni certifikat, aby te mohli odposlouchavat, ze? :mrgreen:

Alpha8520: tak ja si treba myslim, ze mohou nastat situace, kdy je to pouziti VPN zadouci - napriklad typicky napojeni se na kamerovy system, ktery bezi v ramci vnitrni site a je nesmysl ho poustet "volne" ven. Stejne tak muzou byt v cizine na nejakych guest WiFi omezeny ruzne sluzby bezici mimo porty 80/443, coz potom muze pomerne dost limitovat. Nicmene myslim si, ze je nejidealnejsi provozovat vlastni VPN server a "nestrachovat" se o to, jaka data si nejaky poskytovatel kde odposlechne. K cemu je dobry "last hop" v Jizni Korei jsem se bohuzel zase nedozvedel :mrgreen:

S474N
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 17. 9. 2017 13:31

redmond píše:Asi preto ze bol offtopic, necital som ten prispevok, ale viacnasobne “o” tu dava dost vela offtopic prispevkov.

tak si ho precti - tam zadny OT neni
jinak ano "o" ma z nejakeho nepochopitelneho duvodu potrebu honit si triko s obskurnim nastavenim VPN a postnul spoustu zbytecnosti - ale ten mnou komentovany prispevek je IMHO zcela k tematu
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 19. 9. 2017 11:03

Je/bude moznost se na nej nekde kouknout?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 11:59

možná ano :)
https://mobilizujeme.cz/clanky/iphone-x-pry-bude-nedostatkovym-zbozim-az-do-roku-2018

-- 21. 9. 2017 15:53 --

předobjednávky iPhone X
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/iph ... fault.aspx

-- 21. 10. 2017 05:47 --

https://www.mobil.idnes.cz/iphone-x-ned ... 1976311101
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 3. 11. 2017 07:44

Pokud mate nekdo zajem a nedostalo se na avs v predprodeji, ma k dispozici 2volne predobjednavky k vyzvednuti do 4.11..
Kdyztak SZ.

Nebo mail: pribyl.rrg@seznam.cz

Tak Edit:

1x mobil pohotovost do 5.11

Vse 64GB. Stribrna verze.

Ano rozsoup sem se ve velkym, ale chtel sem ho hned, tak sem si to posichroval :)
Naposledy upravil Lukas-E30 dne 3. 11. 2017 21:55, celkově upraveno 6
Lukas-E30
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 3. 11. 2017 08:13

V Alze to pojali po svém:
https://www.alza.cz/iphone-x?dq=5151498
Zas tak super zboží to tedy není... :hmm:
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 3. 11. 2017 09:29

Nahodou Alza super - pokud vyberou timhle spusobem par desitek tisic na charitu tak palec nahoru!
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 3. 11. 2017 09:40

Když něco chci dát "potřebným ", tak přímo. Rozhodně ne přes přerozdělovače....
:-)
Reku
Moderátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 11. 2017 10:38

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 3. 11. 2017 10:54

Nevěřím, že na tom alza vybere nějaké slušné peníze.
Lenovo P70 ... Android

opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod giam 3. 11. 2017 14:22

oooooooooo píše:Celá diskuze byla o tom že jeden trouba mluvil o tom že to co zminuji jde nastavit za 20 minut,troubovi jsem vysvetloval ze to iphone neumi,ze platforma je v tomto zcela neschopna..Pardon ti troubove byli dva ten dalsi mluvil o drceni korporatni sfery.Klidne se muzes presentovat jako trouba tři,nebo ukazat kde se to nastavuje, to byl vtip,nikde neumi to,neumi ani zmenu dns,coz je duvod proc v cine mají apple sluzbu zelenou,google stop,zmenou dns,hopem a transparent proxy, sestrelis cinskej statni firewall.Nebo prohlasit toto nepouživa nikdo mimo tebe, realita je že nikdo kdo se nikdy neobjevil jinde než v prde.i zvana Evropa a pouzivajici system ktery funguje stylem co neumim musite tvrdit ze nepotrebujete az to se zpozdenim 10 let implantujeme a nazveme to iproxy budete tvrdit ze apple provedl revoluci.Nic proti,pouze jsem suse sdělil co neumi za ultra užitečnou věc a tradičně se najdou troubove kteři to berou jako by se člověk vys.al v chrámu..Vtipne je že sami nevěděli co smartphone může umět
TWITTER pres posledni hop to neni totez co si myslis a nesmyslne placas.Zamysli se..Nemusi jit o twitter,klidme dodej cokoliv..Ten hop muze byt cina,cechy,co chces.
k tomu ulehceni..Posledni hop muze byt rozdil mezi rychlosti 2, rychlosti stonasobnou a nefunkcnosti.I uplny trouba dpufam chape ze takovy rozdil je opravdu ulehceni..
Btw tyfusy u mchnusu nezeru,evidentne tim tve predstavy o moznostech konci,s lte velmi pobavils..

Popiras snad fakt, ze iphone v korporatni sfere dominuje ?
Apple ma v Cine zelenou, protoze odebral vsechny vpn aplikace.

Rikal si ze iphone neumi vpn - vseobecny pojem, ty tvoje veci si dodal az potom, btw kde presne se v androidu nastavuji ?
https://www.svetandroida.cz/samsung-pomlouval-htc-dostane-za-to-tucnou-pokutu-201310
giam
Junior

Odeslat příspěvekod muvo 3. 11. 2017 14:47

Prvý dojem: poriadne ťažký!
S orig. silikonovym obalom a krycím sklom som zvážil 204g :(
Na to si budem musieť zvyknúť.

Ostatné: je to telefón, dá sa ním volať, pozerať net, počúvať hudba a tak :lol:
muvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 3. 11. 2017 14:51

Je fakt, že ta Alza je xxx do nebe volající. Charita je fajn - ale s charitou se nechlubí a nedělá se tímto způsobem, což je v tomto případě příživnictví na úspěchu jiného. Navíc způsob, kterým to udělali, je špatný - nechali lidi, aby si provedli rezervaci a v den možného vyzvednutí přišel mail s charitou. Osobně nemám problém pomoct dobré věci nebo potřebným, ale takhle, takhle soudruzi fakt NE!
Naposledy upravil opasino dne 3. 11. 2017 21:13, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 11. 2017 18:54

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 3. 11. 2017 21:15

Trošku jsem ti to Karl upravil :-), ale jinak s tím, že je to vlastně z jejich strany určitý druh příživnictví, souhlasím.
Lenovo P70 ... Android

opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod bennybull 3. 11. 2017 22:41

Koukám brno je jediný který neudělalo recenzi protože ho nemají..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 4. 11. 2017 09:30

Muze mi nekdo vysvetlit proc "TO" stoji na Alze 42k???
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 4. 11. 2017 09:40

Na straně 5 se to dočteš. Z jejich strany veřejně prospěšná akce, z mého pohledu pouze reklama a určitým způsobem snaha o příživnictví při prodeji TOP produktu.
Lenovo P70 ... Android

opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2017 10:06

Kapr99 píše:Muze mi nekdo vysvetlit proc "TO" stoji na Alze 42k???

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/ipho ... 7870898293
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nAscA 4. 11. 2017 10:23

nAscA
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 4. 11. 2017 12:38

Nemyslím, že Alza je nějaký arbitr, který by měl bojovat proti překupníkům. To je podle mne základní právo každého, kdo má OP, zda si počká nebo zda koupí něco od překupníka za násobně vyšší cenu.
Je to nedůstojné přiživení se na Apple produktu + nedůstojný způsob marketingu (kdy už ten zelený panáček je na rozstřílení obrazovky!) - bude se o tom psát a probírat to zprava/zleva = reklama. Chatita je jenom takový polštář, aby Alza nebyla za hajzla úplně.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 4. 11. 2017 22:04

bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 11. 2017 22:28

Apple bude z Face ID iPhone X předávat data?
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/appl ... 3356269673
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod itsme 5. 11. 2017 01:07

Zatím jsem spokojený (256GB Silver). Visí mi ještě jedna objednávka na space grey s dodáním příští týden, ale tu asi zruším, protože stříbrnej je docela pěknej.

Displej paráda, design je podařený. velikost akorát. Líbí se mi nová gesta pro multitasking a náhradu home.

FaceID funguje perfektně za všech podmínek pokud mám telefon v rukou. Ležící na stole je nutné odemykat kódem. Takže dva kroky vpřed jeden krok zpět...

Akorát mě zaskočilo, že ho dodávají se starou verzí iOS (11.0.3), takže jsem nemohl obnovit zálohu svého starého telefonu (iOS 11.1) a musel jsem přes iCloud.

Taky si zatím nemůžu zvyknout na větší boční tlačítko a nový flow při placení Apple Pay kartou (napřed autorizovat, pak přiložit)
itsme
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 11. 2017 10:27

Mě vadí, že baterka neumí zobrazovat procenta :-(
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 5. 11. 2017 18:24

Umi, jen si to musis stahnlut pravej horni ruzek a ukaze ti %. Nicmene souhlas, taky sem na ne byl zvyklej...
Naposledy upravil Reku dne 5. 11. 2017 18:48, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Lukas-E30
Junior

Odeslat příspěvekod František I. 5. 11. 2017 21:33

Tak to je docela ojeb, stejně jako s tím nevypnutím wifi.

Také bych se rád vyjádřil k designu iOS 11. Něco tak hnusného a zpraseného jsem už dlouho neviděl. Ty velké, tučné nadpisy, při překlápění obrazovky nesedí kraje písma a vzájemně se překrývají. Při psaní na šířku je klávesnice hnusně useknutá a nelze tedy využít vetší plochu tlačítek. Animace byly u 10 také elegantnější. Kalkulačku nepočítám, a to už mi udělalo chybu i v jiných výpočtech, než jen 1+2+3 a hodiny mi občas skákají rovnou po dvou minutách, tak jsou rychlé. Rychlé vybíjení akumulátoru je samozřejmostí.

Různé nabídky k přeprodeji objednávky na iPhone X nebo prodej 64GB verze za 38tis. je rovněž vyjádřením jisté ubohosti.
František I.
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2017 22:01

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 11. 2017 22:41

Lukas: jj - tam to jde. Ale na základní obrazovce to není :-( To je zase pokrok špatným směrem >:-(
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 6. 11. 2017 10:21

opasino píše:Nevěřím, že na tom alza vybere nějaké slušné peníze.

Co meli to s charita prirazkou prodali... takze tak :)
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 6. 11. 2017 15:33

Tady něco pro Karla: https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/11/06/oled-displej-iphonu-x-se-muze-vypalovat/

„Pokud se podíváte na OLED displej, můžete si všimnout nepatrných změn barev a odstínů. Je to charakteristika OLED a jeho normální chování. Při dlouhodobém používání může u OLED displeje dojít k nepatrným vizuálním změnám. Je to očekávané chování a může zahrnovat vypálení obrazu, což znamená, že na displeji lze vidět stejný obrázek i v okamžiku, kdy si na displeji zobrazíte nový obrázek. Dojde k tomu zejména v extrémnějších případech, například když je stejný obraz s vysokým kontrastem zobrazován nepřetržitě po delší dobu. Vylepšili jsme Super Retina displej, který je nejlepší v průmyslu při snižování vypalovacích efektů.“
-
Budeš na něm používat Waze?
iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>Samsung Galaxy S3>iPhone 4S>Samsung Galaxy S2>Toshiba TG01>
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod soowa 6. 11. 2017 16:46

Ahoj,
chtěl bych se novopočených majitelů iPhonu X zeptat, nezaznamenali-li u svých telefonů problém s decentrovanou optikou na zadním foťáku (tj. problém, kdy je zjednodušeně řečeno jedna strana fotky méně ostrá, než zbytek, protože optické členy objektivu nejsou úplně přesně tam, kde mají být). Já jsem kvůli tomu nový telefon dnes reklamoval-vracel (viz příloha - jedna strana fotky byla vždy rozmazaná) a na Flickru jsem po krátkém brouzdání narazil na rovnou několik takových případů (různé kusy iPhonu X, všechny s podobnými projevy):
https://www.flickr.com/photos/143762796@N06/37479316054 levý dolní roh
https://www.flickr.com/photos/ib3nji/37487098624 celá levá půlka fotky
https://www.flickr.com/photos/23624765@N08/26402792949 levý horní roh
Na starém iPhonu 5S jsem problém s nevyrovnanou ostrostí neměl (samozřejmě že rohy jsou u všech telefonů i foťáků vždycky "měkčí" než střed, ale nic, co by mě uhodilo do očí jako tady). Takže by mě zajímaly vaše zkušenosti - je-li to ojedinělý problém, nebo bude-li z toho nová "gate" :shock:
iphonex-decentr.jpg
porovnání ostrosti v různých částech fotky
Sony a7ii | Sony 28/2.0 | Sony Zeiss 55/1.8 | Sony 85/1.8 | Jupiter 135/3.5 (M42)
soowa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 6. 11. 2017 18:52

Ne. Obě strany ok.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 6. 11. 2017 18:54

to M.BoBo

Ano. Používám a počítám s tím - vždyť ten displej je od Samsungu, takže vypalování je ve standardu.

BTW: jak se dělá screenshot??
Naposledy upravil opasino dne 6. 11. 2017 22:23, celkově upraveno 1
Důvod: Kvůli sloučení dvou témat jsem tam dodal, na koho bylo reagováno.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 6. 11. 2017 19:25

Screenshot -> Volume Up + Power button
-
Já o něm taky přemýšlím, ale ta cena (iPhone 7 prodam max za 12 tis a doplatit 18tis, to je raketa). Počkám na první nespokojené majitele, ne preprodejce, a jdu do nej.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 6. 11. 2017 19:46

Díky! Zrovna jsem na to taky přišel :-)
Proti iP7 je to úplně jiná liga. Jdi do toho, až eufórie opadne.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 11. 2017 21:15

hodnocení fotoaparátu a videa dle DxOMark
https://www.dotekomanie.cz/2017/11/ipho ... 2021628929
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 6. 11. 2017 22:25

bru7us píše:

Teď trochu nechápu odpověď. Myslel jsem to tak, že na tom Alza moc nevybere pro charitu, ne pro sebe. Ona je ale otázka, kolik z jimi prodaných telefonů skončí v rukou uživatelů na našem trhu. Jestli většina z nich neskončí u překupníků a potom dále na východ od hranic. :hm
Lenovo P70 ... Android

opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 7. 11. 2017 01:35

Stale mam 2volne rezervace na stribrne X-ko 64GB, obe Istyle. Potvrdit je musim do 8.11. Tak kdyby nekdo chtel....
Lukas-E30
Junior

Odeslat příspěvekod j.x.e 7. 11. 2017 07:14

opasino píše:
bru7us píše:

Teď trochu nechápu odpověď. Myslel jsem to tak, že na tom Alza moc nevybere pro charitu, ne pro sebe. Ona je ale otázka, kolik z jimi prodaných telefonů skončí v rukou uživatelů na našem trhu. Jestli většina z nich neskončí u překupníků a potom dále na východ od hranic. :hm

Měli jsme 200 kousků a vše se prodalo s tou přirážkou (která jde opravdu 100% pryč alza na tom nemá ani cent) co koukám do systému. Jen par kusu si vytahlo vedení pro sebe a rodiny...

Ale jinak i my zaměstnanci jsme o te akci nevedeli do poslední chvíle vymyslel to majitel asi 3 dny před začátkem prodeje s odělením marketignu. Mě osobně *****, chtěl jsem si jeden vytahnout sobě jako většina kolegu ale měli jsme stopku. A lidi co měli předobjenávku tak smolík pacholík... Další varku mame ted psanou prosinec/leden...
MacBook Air 13" (i7 haswell, 8gb ram, HD 5000)
PS4 na hry a multimedia
j.x.e
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 7. 11. 2017 11:55

Kde jsou ty kasparci co vykrikovali jak dostal apple B kvalitu displaye?
https://www.gsmarena.com/displaymate_pu ... -28115.php
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2017 15:35

kvalita displeje dle DisplayMate
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/ipho ... 7576648071

-- 7. 11. 2017 16:10 --

Apple naopak displej iPhone X tolik nechválí
https://www.dotekomanie.cz/2017/11/appl ... 5858526825
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Georf 7. 11. 2017 16:47

Jakou jste si koupili fólii či sklo na displej. Dík za inspiraci.
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 7. 11. 2017 16:56

Sklo Panzer Glass Case friendly a kryt mám dovoz, obyčejný silikon.
iPhone X 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 7. 11. 2017 21:50

Já mám 3D Epico už na několikátém Jabku a za mne vždy spokojenost.
Pouzdro mám origo "product RED" kožu 8-)
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 11. 2017 02:25

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 9. 11. 2017 09:53

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_x-review-1681.php A battery life nic moc 74h.
Ale získal 5.013 sunlight což překonal i samsung.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 11. 2017 15:58

Cena takového zařízení není jenom o součástkách. Vývoj, testování, atd - to také něco stojí a musí se to promítnout do ceny.
Na druhou stranu ten telefon nepůsobí dojmem levného plasťáku s cenou 30t.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 11. 2017 16:35

Fototest iPhone X vs. Google Pixel 2
https://svetandroida.cz/foto-test-apple ... -2-201711/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bru7us 10. 11. 2017 11:18

Kdyz pominu sprasenej iOS11 tak je pro mne nejvetsim zklamanim z letosni modelove rady prace konstrukteru.
Pouzit zadni sklenenou desku /pri znamych vlasnostech a mechanicke odolnosti skla/ jako hlavni motazni prvek a diky tomu napalit opravu praskleho zadniho skla.... to je mozne jen ze dvou duvodu:
1) ten kdo to navrhoval je ozralej levorukej squirlukl
2) ty mr*ky maji pocit ze na opravach nevydelavaji dostatecne
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 11. 2017 13:32

oprava zadního skla iPhone X přijde minimálně na 18tis.
https://www.dotekomanie.cz/2017/11/opra ... 2670602748

iPhone X, další problémy s displejem
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/uziv ... 1476324494
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 10. 11. 2017 15:37

Čekal někdo od Samsung displejů něco jiného?
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 10. 11. 2017 18:49

Karl : jak si to Apple navrhnul .. ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 11. 2017 19:15

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 11. 2017 20:52

MOBILNÍ WINDOWS - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
Momentálně používám.. Microsoft Lumia 950 XL, Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 830, Nokia Lumia 925 s OS Windows 10 Mobile 10.0.15254.1

ANDROID - reklamosystém
Momentálně nepoužívám..
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bennybull 10. 11. 2017 21:27

Je brzo kupovat Neověřenou technologii je třeba počkat nový typ displeje úplně nové ovládání
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 11. 2017 00:23

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/alza ... 3865015909 :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 11. 11. 2017 09:40

Njn, tak se jim to povedlo, holt dobrý podnikatelský záměr, z jejich strany. Reklama veliká. Teď jen, aby se to opravdu dostalo na charitu.
Lenovo P70 ... Android

opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod panrt 11. 11. 2017 12:58

https://www.phonearena.com/news/Some-Ap ... ay_id99732 Další problém s displejem, pak jak psali lidi u Pixel XL 2 že je to chyba LG ale jak je vidět u applu je to to samé a chyba je u Samsungu.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 11. 11. 2017 17:41

Karl Kopfrkingl píše:Čekal někdo od Samsung displejů něco jiného?

No pokud jsi si to přečetl, tak tam píšou, že je vada v montáži a ne přímo v displeji ;-) jinak displej od Samsugu je to nejlepší na X 8-) konečně nějaké schopné rozlišení
Note3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 11. 11. 2017 19:59

Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 12. 11. 2017 18:07

Pěkná recenze IP X. Jablíčkář Mára umí i kritizovat :D

https://www.youtube.com/watch?v=Z9I9CuUFQnQ
Note3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 12. 11. 2017 21:09

Videl som dost jeho videii aj videi Digitu spolocnych s J. Brezinom, aby som s kludom mohol povedat: ze este len zacina kritizovat.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2017 21:38

iPhone X, problémy s displejem a GPS
https://m.mobilmania.cz/problemy-iphonu ... 2459602883
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 15. 11. 2017 02:36

https://www.phonearena.com/news/10-year ... ed_id99813

je vidět že to jde snadno, a pak že to nikdo neodemkne.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 11. 2017 06:21

Nick Cave
VIP uživatel

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor