iPhone X - obecná diskuze

iPhone 7, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 5, iPhone 5s

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 00:51

Nejlepší a nejdražší smartphone od Apple - iPhone X představen
https://mobilenet.cz/clanky/vyrocni-app ... veny-33575

Cena a dostupnost iPhone X v ČR
https://www.mobilmania.cz/clanky/iphone ... fault.aspx

iPhone X - video
https://smartmania.cz/iphone-x-vypada-v ... ich-video/

srovnání iPhone X vs. Samsung S8 vs. LG G6 vs. HTC U11
https://mobilenet.cz/clanky/apple-iphon ... -u11-33596
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kapr99 13. 9. 2017 08:57

Nejak nevim co si o tom mam myslet...ja cekal vic...o dost vic.
Obri cena...nic moc novinek...pulka casu venovana Face ID a emotikonam.
Spousta veci okopirovanych z jinych systemu/telefonu.
Bez rameckovy display neni az tak "pecka" jak by mohl byt.
Zadna ctecka otisku ktera byla tolik vytykana u S8 diky umisteni.

Budou ted "jablickari" taky kriticti ze ne kazdy chce odemykat telefon oblicejem a defakto zadny jiny "next gen" zpusob odemknuti telefon nema?
Ja iPhone nemam ale co znam lidi co ho maji tak doslova kazdy ho odemyka otiskem pac je to pohodlne a rychle...
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 13. 9. 2017 11:22

Technicka poznamka - mam radsi Apple iOS nez Android - duvod je jednoduchy, iPhone vyndam z krabice a funguju jak jsem zvykly... u Androida kazdy pes (vyrobce) jina ves, musim si instalovat vlastni nakonfigurovany nova launcher abych mel telefon v pro mne pouzitelne podobe, resit nekompatibility widgetu a podobne zabavy... anyway k tematu:

Screen vypada vazne pekne. Bohuzel tim pro mne pozitiva konci.
Bezdratove nabijeni mne nejak moc nezajima.
Zruseni touchid mne vyslovene s*ere.
Faceid nechci - kdyz odhlidnu od double failu na keynote tak naprosta jistota ze NSA dostane gigantickou databazi biometrickych udaju mne trosku desi. Pomerne znacna jistota ze se k te same databazi dostanou spousty jinych lid je uplne strasna. Mimoto telefon mne lezi cca 80% casu na stole tak pul metru ode mne - takhle polozim prst na ctecku a mam ho odemkly bez zvedani ze stolu - to chci videt jak to pujde s xichtid....
3d animovane emotikony mne nezajimaji vubec.

Celkove mne to proste moc nezaujalo - asi uz jsem starej.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 13. 9. 2017 11:43

Kapr99 píše:Nejak nevim co si o tom mam myslet...ja cekal vic...o dost vic.

+1
Lenovo P70 ... Android

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod světelná tyč 13. 9. 2017 11:57

Jsem nadšen. Už se těším, až půjde objednat na webu Apple. Apple opět mění svět a ukazuje ostatním, jak se to dělá, když to má fungovat.
Naposledy upravil světelná tyč dne 13. 9. 2017 13:10, celkově upraveno 1
světelná tyč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 9. 2017 12:05

[quote]předobjednávky startují ve světě i u nás 27. října, do volného prodeje přijde 3. listopadu. Více na: https://www.mobilmania.cz/clanky/iphone ... aspx/quote]

Tohle tam včera padlo? Že prodej bude od 3.11. celosvětově?
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 12:28

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kapr99 13. 9. 2017 12:52

Tohle je FAIL...ne jenom ze si kazdej myslel ze to Face ID nefungovalo ale ani ten typek co to mel v ruce:
za 1: nevysvetlil co se stalo...jen do toho cumel...
za 2: do toho cumel jak kdyby tohle videl poprve a vubec nevedel co ma delat.
Jasny treba tlak lidi v sale a online atd ale tak sakra ...zrovna to Face ID bylo jejich "TOP" vecera...

Navic mi prislo ze to bylo jedine co spolu s iPhonem X porad mleli dokola..Face ID a co s nim jde delat.
Je hezky se muzu nekomu poslat mluvici H**** coz bude vlastne muj oblicej...ale za 30 000 Kc + je to trochu malo.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 12:57

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod světelná tyč 13. 9. 2017 13:12

Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.
světelná tyč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 13. 9. 2017 14:04

Pak to byla nepřipravenost zařízení na předvádění. U takovéhle firmy by se to stávat nemělo.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 17:39

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Andrew_007 13. 9. 2017 19:09

světelná tyč píše:Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.

Každej blbec, kromě toho z Applu, který to prezentoval. O to smutnější u téhle perfekcionistické firmy.
"Nikdo učený z nebe nespadl."
Andrew_007
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2017 19:27

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 9. 2017 22:35

bru7us : ty musíš stáhnout něco na lagdroidu aby to fungovalo a ladit to? u jablka to nejde a tam ti to nevadí? jde o to si kopnout? arogance? povýšenost?
ja ho taky vytáhnul před lety a nic jsem neladil a funguje stale stejně ;-)
ksicht je taky kapitola sama pro sebe. jako po restartu? to se applem nedělá ne? lagdroid po restartu odemknu tak jak mám nastaveno. žádné dalši blbiny netřeba. opět povýšenost a neuznání chyby?
otazky o nevypalování radši vynechám ..
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 13. 9. 2017 22:51

světelná tyč píše:Jsem nadšen. Už se těším, až půjde objednat na webu Apple. Apple opět mění svět a ukazuje ostatním, jak se to dělá, když to má fungovat.

A čím že zrovna v tomto případě mění svět??
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod nAscA 14. 9. 2017 01:50

Asi chce ukazat, ze to co na Androidech funguje uz par let, muze fungovat i na nejnovejsim iPhonu :) Ja jim to preji, mam Apple docela rad, sam pouzivam par vyrobku, ale telefon od nich bych uz asi nechtel.
nAscA
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 14. 9. 2017 09:14

No to jsou tedy ceny....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 09:23

APPLE ma verny zakazniky kteří jsou ochotni platit za kabel k rychlonabijeni 300,za mizerny router 1500.Takže byli by špatná firma kdyby svuj vlajkovy produkt prodavali levněj.Ochota spousty lidí zaplatit tady je,prodeje jsou obří,takže to dělají dobře.Sám nepouživam a vzhledem k specifickym požadavkum bych nepoužival ani kdyby stál jedno euro,nicmeně cenu vidim jako nastavenou spravně.Firma neni charita a pokud prodeje jsou jake jsou neni duvod latku snizovat.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod handyouch 14. 9. 2017 12:47

freddy158158 píše:jako po restartu? to se applem nedělá ne? lagdroid po restartu odemknu tak jak mám nastaveno. žádné dalši blbiny netřeba. opět povýšenost a neuznání chyby?
otazky o nevypalování radši vynechám ..

Musím nesouhlasit ... pokud mám u Androidu nastaveno odemčení např.otiskem prstu, tak po restartu telefon otiskem NEODEMKNU. Galaxy S8
A cena ? Naprosto v pořádku, zákazník je ochoten zaplatit, takže OK.
Mám rád všechny mobilní systémy.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 9. 2017 13:07

Jediné, co vytýkám iPhone X je vysoká cena, mohl by být o ca 2-3 tis. levnější.
Ale ceny určuje tým profíků, rozhodně na vyšší úrovni než čtenáři MM.
Zřejmě usoudili, že za tuto cenu to prodají a asi by byli hloupí, kdyby dávali cenu nižší, když i za tuto se po tom jen zapráší.
iPhone SE 64GB Silver.
Waiting for iPhone X 256GB.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 13:08

re:handyouch
Je to otazka firmware.Odemknes,v mojem pripade ano,nemusis zadavat pin,prilozis prst po restartu.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 15:20

Apple vysvětluje záležitost s Face ID
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/app ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 9. 2017 15:38

Ono je to uplne fuk,zakladni fail je ze ja odemykam telefon zaroven s vytazenim z kapsy,proste se dotknu ctecky pri vytahovani aniz bych na nej pohledl,bezny kombo je ze nasazuji bluetooth sluchatka dotknu se ctecky v kapse a za pet vterin hraje muzika tam kde jsem minule skoncil.Telefon za 30000 uzivatele prudi s opravdu dementnim zpusobem.O navazovani akci na ctecku si muzou taky nechat zdat...
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod handyouch 14. 9. 2017 17:03

99% uživatelů na jakékoliv úpravy firmwaru kašlou nebo nemají důvod cokoliv měnit. Stejně jako já, spokojený uživatel Samsung.
"oooooooooo" - ty jsi to zbylé 1%,rozumíš tomu, hrabeš se v tom, baví tě to. 99% lidí to má u zadele :-)
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 17:18

...by mne zajímalo, jestli to rychlonabíjení u X bude kompatibilní s Qi standardem 8-)
Obecně mne to dost zklamalo - světelnost objektivu beze změn;je to velké; home button je zvyk a nahradit to vytažením lišty, je blbost; vypalovací displej SAMSUNG...to si už rovnou můžu koupit ten Samsung :-( Za mne tedy mají mínus.
iPhone 7 128GB Red; iPhone SE White-Gold 64GB; Samsung Note8 Maple Gold
SAMSUNG = big piece of Korean s*h*i*t
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 14. 9. 2017 17:54

Nick Cave píše:Apple vysvětluje záležitost s Face ID
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/app ... fault.aspx

LOOOOOOOOL :D takze jako budes sedet nekde v hospode...a nekdo na ten telefon koukne a ty pak budes muset zadat PIN? :D Navic to teda znamena ze ta ctecka musi bejt porad zapnuta a skenovat?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2017 19:06

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 19:12

...a někdo získá hezkou dtb 3D obličejů milionů lidí...
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 14. 9. 2017 20:12

světelná tyč píše:Nikdo si nemyslel, že FaceID nefungovalo. Každej blbec přece ví, po restartu se musí vložit PIN. Bylo to tak už na předchozích generacích s TouchID.

Zajimave, ja myslel, ze PIN je k SIM karte a ze se spise vklada bezpecnostni kod. Ale to asi kazdy blbec nevi :mrgreen:

Mimochodem, pokud nekomu nevyhovuje cena u X, tak:
:arrow: nemusi kupovat
:arrow: muze koupit iPhone 8/8+
:arrow: vic makat a dosetrit :mrgreen:

A pro ty "vyplasence" se ziskavanim otisku a skenu obliceje bych doporucil bud hospitalizaci nebo se seznamit, jak funguje cip Secure Enclave.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 14. 9. 2017 21:04

handyouch: proti samsungu nic nemám ale. oooooooooo má pravdu. co ty máš za krám že po restartu musis zadavat pin?
po restartu přiložim prst a je odemčeno a nepřipadam si jako 1% ktere se v tom vrtá.
co vy máte za nároky na telefon nepochopím. 100 takových kravin a mobil je prostě otravnej krám ;-)
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2017 21:32

S474N píše:Mimochodem, pokud nekomu nevyhovuje cena u X, tak:
:arrow: nemusi kupovat
:arrow: muze koupit iPhone 8/8+
:arrow: vic makat a dosetrit :mrgreen:

A pro ty "vyplasence" se ziskavanim otisku a skenu obliceje bych doporucil bud hospitalizaci nebo se seznamit, jak funguje cip Secure Enclave.

No, k té ceně: nejde o absolutní hodnotu té sumy. Jde o to, co za to člověk dostane a jestli je to skutečná hodnota onoho produktu. Každé ráno se vzbudí nějaký ten blbec, který to prostě chce mít a klidně kvůli tomu prokombinuje Zaplé/Zvonky a zadluží se na x let, jenom aby mohl machrovat, že on na to má. A kdo šetří, ten má za tři 8-D

ad vyplašenci: takových už bylo, co machrovali se zabezpečením a jak to dopadlo. Nejsem žádný paranoik, ale to neznamená, že po mne nejdou :pozor Naštěstí pec a nebožtíky mi nevezmou :lol:
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod handyouch 15. 9. 2017 06:44

"S474N" , asi se omluv všem blbcům , protože PIN (personal identification number) nemusí být u telefonu pouze k SIM kartě, ale jak vidíš zde na screenu, tak PIN slouží k odemčení displeje. Ale ty blbec nejsi, tak to jistě víš ...

freddy158158 píše:handyouch: proti samsungu nic nemám ale. oooooooooo má pravdu. co ty máš za krám že po restartu musis zadavat pin?
po restartu přiložim prst a je odemčeno a nepřipadam si jako 1% ktere se v tom vrtá.
co vy máte za nároky na telefon nepochopím. 100 takových kravin a mobil je prostě otravnej krám ;-)

Mám Samsung, Samsung má tak nastavené zabezpečení.
A že bych s tím měl nějaký problém ? Mám potřebu to nějak měnit ?
Vůbec ne, vždyť restart provádím maximálně 2x do roka ...
Přílohy
Screenshot_20170915-063724.png
Mám rád všechny mobilní systémy.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 9. 2017 14:59

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 9. 2017 15:19

Nic z toho mne fakt nepřesvědčilo!
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 15. 9. 2017 15:40

Uvidíme..zvažují tak ze dva měsíce buď 8plus nebo X čekám na recenze hlavně u X a konkrétně odemykani a potom taky držení atd..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 16:10

handyouch píše:99% uživatelů na jakékoliv úpravy firmwaru kašlou nebo nemají důvod cokoliv měnit. Stejně jako já, spokojený uživatel Samsung.
"oooooooooo" - ty jsi to zbylé 1%,rozumíš tomu, hrabeš se v tom, baví tě to. 99% lidí to má u zadele :-)

V nicem se nehrabu :-) Koupim telefon,za 20 minut tam mam gravitybox,ten nastavim k obrazu memu uplne stejne jako u telefonu z roku X,to znamena must have veci ktere mi ulehcuji zivot a celkem lituju lidi ze se s nekteryma neergonomickyma podivnostma trapi v default.Pak pockam az tam script nasype app a tim hrabani konci az do okamziku kdy menim model.Jediny kdy se v tom hrabu tak v cizich a za penize a protoze mne to az tak zas nebavi,mam celkem odrazujici cenu.
To odemykani a zminka o firmware - rom je firmware,kazdy update ti meni firmware,nektera firma ma v default nastaveni po restartu nutnost pinu,bez jakychkoliv jinych variant,nektere maji v default otisk,s tim jsi li paranoik muzes si tam frknout pin.Nekteri maji v default pin,s volbou vypnout a vzdy otisk.
S hrabanim ve firmware to ma prd co spolecnyho,existuje samozrejme varianta ze nekdo koupi stroj s volbou jedna a to ho irituje natolik ze to chce zmenit - pak pochopitelne musi provest neco vic nez vlezt do menu.
Naposledy upravil oooooooooo dne 15. 9. 2017 16:16, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Alpha8520 15. 9. 2017 16:15

"V nicem se nehrabu" a pak odstavec textu co všechno na drojdu przníš po koupi. Uvědom si co píšeš, prosím.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 16:18

Víš co je hrabani ty trdlo? Urcite ne par kliku a dvacetiminutova akce ktera je rychlejsi nez je vetsina lidi schopna zjistit kde je v menu telefonu apn point
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 9. 2017 17:35

iP7 chce standardně PIN (ne ten k SIM kartě) po restartu.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 15. 9. 2017 19:34

handyouch: takove menu jsem nevidel na zadnem iPhone, takze sorry jako.

Touch ID, stejne jako Face ID, chce po vypnuti/zapnuti telefonu vlozit kod zamku, prave pro aktivaci teto funkce.

Karl Kopfrkingl: nanestesti te nikdo nenuti kupovat novy, takze klidne muzes zustat u puvodniho. Pripadne zvolit levnejsi 8. Mimochodem, kolik takovych frajirku ve svem okoli mas? Ja treba nevim o zadnem, vetsina lidi to okolo ma jen proto, ze to proste funguje. Maji to dokonce ve futralech, kde je i zakryte logo, diskoteky nenavstevuji, takze tim ani nemachruji.

iPhone chce PIN k SIM karte a kod zamku k telefonu (a pro aktivaci Touch ID). Pokud tvrdis neco jineho, tak se podivej do menu Nastaveni ->Touch ID a "kodovy zamek", kdy to pote po tobe bude chtit KOD a nikoliv PIN. Stejne jako v dalsim podmenu mas "Zmenit kod zamku" ci "Vypnout kodovy zamek" - nikde se tam o PIN nepise.

Nejak jsem tuto diskusi nepochopil, misto reseni iPhone X se tu resi veci typu - duvod, proc si to nekoupim.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior

Odeslat příspěvekod M@ngo 15. 9. 2017 19:50

To sou hejty... Sem si jednou říkal, že na iPh zapnu hotspot abych se na noťasu připojil na net...tak ne:) Každopádně zpět k telefonu jako takovému ->

Chápete proč nechávají tu vystouplou čočku foťáku? Já si to vysvětluju tím, že to pak líp drží v krytech a oproti tomu, že by byl celý zapuštěný, se aspoň trefí do dírky. Ale nvm no.

A ještě mě není jasné, když ten vrch displaye kolem repráku využili pro čas, sílu sítě a baterku - nějaké další věci jako třeba zaplé bt dají kam?
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 9. 2017 19:51

Zvuk,foto,video - tipuji ze toto bude spickove a duvod ke koupi.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod bennybull 16. 9. 2017 14:39

Je zvláštní ze se k iPhone a jeho nastavení vyjadřují lidé kteří evidentně podle informaci které sděluji ho nemají kde má tak ví ze to co píšete je vše velí jednoduché..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 16. 9. 2017 15:25

Stejně jeden druhého o své pravdě nepřesvědčíte, tak zpět k iPhone X. Díky za pochopení. :!:
Lenovo P70 ... Android

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod S474N 16. 9. 2017 16:12

No pokud neco takoveho platforma neumi, tak je zbytecne s ni ztracet cas, ne?

Tady nebudu do diskusi o Dacii vypisovat, ze nema masazni sedacky, co ma Mercedes, ale proste si ji nekoupim a budu ji ignorovat, ne?

BTW nejaka typicka situace, kdy se hodi to, aby Twitter vystupoval pod jinou IP (bezel v tunelu), nez treba Office naprimo?

S474N
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 16. 9. 2017 20:35

Neví někdo,jestli bude iPhone X umět Always on display? (AOD).

Díky
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 9. 2017 20:56

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bru7us 17. 9. 2017 09:45

koukam ze tu zase radi nejakej mod s bozskym komplexem...
co je spatneho na prispevku nade mnou?
to uz vam tamtung plati tolik, ze jakykoliv prispevek ktery na apple nenedava cezurujete?
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 17. 9. 2017 10:17

Účel návštěvy "ooooooooooooooo" v téhle diskuzi mi není jasný. Přišel nám tu zřejmě říct, jaký je to borec, že lítá do zemí, kde není povolený twitter a jak si nemůže koupit ten zlý iPhone, protože ho někdo sleduje na veřejné wifi. O tom, že myslí na úplně jiné úrovni se svým androidem ani nemluvě, má tam zapnutý "last hop" dámy a pánové.

No, dost sarkasmu. Nemám potřebu používat VPN, protože opravdu nevyužívám McDonald wifiny, abych se připojil na internet. Mám LTE po celé evropě, to mi stačí. Ale super, jak na jedné straně mluvíš o tom jak si usnadňuješ práci proti ostatním a pak tady vytáhneš twitter přes Jižní Koreu. To už je diagnóza trochu.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 9. 2017 11:02

Celá diskuze byla o tom že jeden trouba mluvil o tom že to co zminuji jde nastavit za 20 minut,troubovi jsem vysvetloval ze to iphone neumi,ze platforma je v tomto zcela neschopna..Pardon ti troubove byli dva ten dalsi mluvil o drceni korporatni sfery.Klidne se muzes presentovat jako trouba tři,nebo ukazat kde se to nastavuje, to byl vtip,nikde neumi to,neumi ani zmenu dns,coz je duvod proc v cine mají apple sluzbu zelenou,google stop,zmenou dns,hopem a transparent proxy, sestrelis cinskej statni firewall.Nebo prohlasit toto nepouživa nikdo mimo tebe, realita je že nikdo kdo se nikdy neobjevil jinde než v prde.i zvana Evropa a pouzivajici system ktery funguje stylem co neumim musite tvrdit ze nepotrebujete az to se zpozdenim 10 let implantujeme a nazveme to iproxy budete tvrdit ze apple provedl revoluci.Nic proti,pouze jsem suse sdělil co neumi za ultra užitečnou věc a tradičně se najdou troubove kteři to berou jako by se člověk vys.al v chrámu..Vtipne je že sami nevěděli co smartphone může umět
TWITTER pres posledni hop to neni totez co si myslis a nesmyslne placas.Zamysli se..Nemusi jit o twitter,klidme dodej cokoliv..Ten hop muze byt cina,cechy,co chces.
k tomu ulehceni..Posledni hop muze byt rozdil mezi rychlosti 2, rychlosti stonasobnou a nefunkcnosti.I uplny trouba dpufam chape ze takovy rozdil je opravdu ulehceni..
Btw tyfusy u mchnusu nezeru,evidentne tim tve predstavy o moznostech konci,s lte velmi pobavils..
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod bennybull 17. 9. 2017 12:28

Bavte se o iphone x ne o kravinach A kdo nikdy iPhone neměl trošku nechápu proč zde diskutuje
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 17. 9. 2017 12:57

proč o kravinách? proč jen ti co ho mají? když vybíráš mobil tak se o jeho funkcích nezajímáš? neptáš se v diskuzi?
pak jsi ale ovce ne?
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 9. 2017 13:15

Re: bennybull
Iphon jsem mel kdyz prosils tatu o kapesny at si muzes koupit zmrzlinu.
K veci,polozil jsem ti jasnej, presne definovanej dotaz.Tvrdils ze to co tvrdim jde nastavit behem par vterin,moje odpoved byla - ukaz se..Kde? Pokud nenapises kde, jsi trouba co nevi nic o pristroji co deně pouziva..Vyvratit mi tento nazor je jednoduche.Problem je že nejdriv mluvils a potom myslel,běžny jev.Byt tebou a tak se ztrapnit moc už o tomto nediskutuji
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod redmond 17. 9. 2017 13:42

bru7us píše:koukam ze tu zase radi nejakej mod s bozskym komplexem...
co je spatneho na prispevku nade mnou?
to uz vam tamtung plati tolik, ze jakykoliv prispevek ktery na apple nenedava cezurujete?

Asi preto ze bol offtopic, necital som ten prispevok, ale viacnasobne “o” tu dava dost vela offtopic prispevkov.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2017 14:29

oooooooooo: ano, zaklady sitariny mne naprosto miji. Zato ty budes skvely expert, kdyz nedokazes provozovat vlastni VPN, ale musis se spolehat na VPN tretich stran. Mozna, az budu tak na urovni jako ty, tak odinstaluju VPN server a budu se take spolehat (v tvem pripade nejspise na free) VPN.

A kdyby sis nevedel rady s instalaci vlastniho, tak muzes vyuzit treba meho navodu:
:arrow: http://www.s474n.com/project-turris-zpr ... n-serveru/

Ale je potreba mit nejaky poradny router a ne hracku od D-Linku nebo A(u)šus. :mrgreen:

Mimochodem, rad bych videl, co presne delaji ti provozovatele VPN, pokud bys jel s cilovym serverem pres HTTPS. Respektive ten MTM utok musi mit fakt propracovanej - to si importujes jejich vlastni certifikat, aby te mohli odposlouchavat, ze? :mrgreen:

Alpha8520: tak ja si treba myslim, ze mohou nastat situace, kdy je to pouziti VPN zadouci - napriklad typicky napojeni se na kamerovy system, ktery bezi v ramci vnitrni site a je nesmysl ho poustet "volne" ven. Stejne tak muzou byt v cizine na nejakych guest WiFi omezeny ruzne sluzby bezici mimo porty 80/443, coz potom muze pomerne dost limitovat. Nicmene myslim si, ze je nejidealnejsi provozovat vlastni VPN server a "nestrachovat" se o to, jaka data si nejaky poskytovatel kde odposlechne. K cemu je dobry "last hop" v Jizni Korei jsem se bohuzel zase nedozvedel :mrgreen:

S474N
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 17. 9. 2017 14:31

redmond píše:Asi preto ze bol offtopic, necital som ten prispevok, ale viacnasobne “o” tu dava dost vela offtopic prispevkov.

tak si ho precti - tam zadny OT neni
jinak ano "o" ma z nejakeho nepochopitelneho duvodu potrebu honit si triko s obskurnim nastavenim VPN a postnul spoustu zbytecnosti - ale ten mnou komentovany prispevek je IMHO zcela k tematu
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 19. 9. 2017 12:03

Je/bude moznost se na nej nekde kouknout?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 12:59

Nick Cave
VIP uživatel

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor