iPhone X - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 9. 2017 19:56

Zajímavé..
https://mobilizujeme.cz/clanky/vime-kolik-stoji-dily-iphonu-x-apple-bude-opet-tezce-vydelavat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod bru7us 17. 9. 2017 08:45

koukam ze tu zase radi nejakej mod s bozskym komplexem...
co je spatneho na prispevku nade mnou?
to uz vam tamtung plati tolik, ze jakykoliv prispevek ktery na apple nenedava cezurujete?
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 17. 9. 2017 09:17

Účel návštěvy "ooooooooooooooo" v téhle diskuzi mi není jasný. Přišel nám tu zřejmě říct, jaký je to borec, že lítá do zemí, kde není povolený twitter a jak si nemůže koupit ten zlý iPhone, protože ho někdo sleduje na veřejné wifi. O tom, že myslí na úplně jiné úrovni se svým androidem ani nemluvě, má tam zapnutý "last hop" dámy a pánové.

No, dost sarkasmu. Nemám potřebu používat VPN, protože opravdu nevyužívám McDonald wifiny, abych se připojil na internet. Mám LTE po celé evropě, to mi stačí. Ale super, jak na jedné straně mluvíš o tom jak si usnadňuješ práci proti ostatním a pak tady vytáhneš twitter přes Jižní Koreu. To už je diagnóza trochu.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 9. 2017 10:02

Celá diskuze byla o tom že jeden trouba mluvil o tom že to co zminuji jde nastavit za 20 minut,troubovi jsem vysvetloval ze to iphone neumi,ze platforma je v tomto zcela neschopna..Pardon ti troubove byli dva ten dalsi mluvil o drceni korporatni sfery.Klidne se muzes presentovat jako trouba tři,nebo ukazat kde se to nastavuje, to byl vtip,nikde neumi to,neumi ani zmenu dns,coz je duvod proc v cine mají apple sluzbu zelenou,google stop,zmenou dns,hopem a transparent proxy, sestrelis cinskej statni firewall.Nebo prohlasit toto nepouživa nikdo mimo tebe, realita je že nikdo kdo se nikdy neobjevil jinde než v prde.i zvana Evropa a pouzivajici system ktery funguje stylem co neumim musite tvrdit ze nepotrebujete az to se zpozdenim 10 let implantujeme a nazveme to iproxy budete tvrdit ze apple provedl revoluci.Nic proti,pouze jsem suse sdělil co neumi za ultra užitečnou věc a tradičně se najdou troubove kteři to berou jako by se člověk vys.al v chrámu..Vtipne je že sami nevěděli co smartphone může umět
TWITTER pres posledni hop to neni totez co si myslis a nesmyslne placas.Zamysli se..Nemusi jit o twitter,klidme dodej cokoliv..Ten hop muze byt cina,cechy,co chces.
k tomu ulehceni..Posledni hop muze byt rozdil mezi rychlosti 2, rychlosti stonasobnou a nefunkcnosti.I uplny trouba dpufam chape ze takovy rozdil je opravdu ulehceni..
Btw tyfusy u mchnusu nezeru,evidentne tim tve predstavy o moznostech konci,s lte velmi pobavils..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 17. 9. 2017 11:28

Bavte se o iphone x ne o kravinach A kdo nikdy iPhone neměl trošku nechápu proč zde diskutuje
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 17. 9. 2017 11:57

proč o kravinách? proč jen ti co ho mají? když vybíráš mobil tak se o jeho funkcích nezajímáš? neptáš se v diskuzi?
pak jsi ale ovce ne?
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 9. 2017 12:15

Re: bennybull
Iphon jsem mel kdyz prosils tatu o kapesny at si muzes koupit zmrzlinu.
K veci,polozil jsem ti jasnej, presne definovanej dotaz.Tvrdils ze to co tvrdim jde nastavit behem par vterin,moje odpoved byla - ukaz se..Kde? Pokud nenapises kde, jsi trouba co nevi nic o pristroji co deně pouziva..Vyvratit mi tento nazor je jednoduche.Problem je že nejdriv mluvils a potom myslel,běžny jev.Byt tebou a tak se ztrapnit moc už o tomto nediskutuji
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 17. 9. 2017 12:42

bru7us píše:koukam ze tu zase radi nejakej mod s bozskym komplexem...
co je spatneho na prispevku nade mnou?
to uz vam tamtung plati tolik, ze jakykoliv prispevek ktery na apple nenedava cezurujete?

Asi preto ze bol offtopic, necital som ten prispevok, ale viacnasobne “o” tu dava dost vela offtopic prispevkov.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 9. 2017 13:29

oooooooooo: ano, zaklady sitariny mne naprosto miji. Zato ty budes skvely expert, kdyz nedokazes provozovat vlastni VPN, ale musis se spolehat na VPN tretich stran. Mozna, az budu tak na urovni jako ty, tak odinstaluju VPN server a budu se take spolehat (v tvem pripade nejspise na free) VPN.

A kdyby sis nevedel rady s instalaci vlastniho, tak muzes vyuzit treba meho navodu:
:arrow: http://www.s474n.com/project-turris-zpr ... n-serveru/

Ale je potreba mit nejaky poradny router a ne hracku od D-Linku nebo A(u)šus. :mrgreen:

Mimochodem, rad bych videl, co presne delaji ti provozovatele VPN, pokud bys jel s cilovym serverem pres HTTPS. Respektive ten MTM utok musi mit fakt propracovanej - to si importujes jejich vlastni certifikat, aby te mohli odposlouchavat, ze? :mrgreen:

Alpha8520: tak ja si treba myslim, ze mohou nastat situace, kdy je to pouziti VPN zadouci - napriklad typicky napojeni se na kamerovy system, ktery bezi v ramci vnitrni site a je nesmysl ho poustet "volne" ven. Stejne tak muzou byt v cizine na nejakych guest WiFi omezeny ruzne sluzby bezici mimo porty 80/443, coz potom muze pomerne dost limitovat. Nicmene myslim si, ze je nejidealnejsi provozovat vlastni VPN server a "nestrachovat" se o to, jaka data si nejaky poskytovatel kde odposlechne. K cemu je dobry "last hop" v Jizni Korei jsem se bohuzel zase nedozvedel :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bru7us 17. 9. 2017 13:31

redmond píše:Asi preto ze bol offtopic, necital som ten prispevok, ale viacnasobne “o” tu dava dost vela offtopic prispevkov.


tak si ho precti - tam zadny OT neni
jinak ano "o" ma z nejakeho nepochopitelneho duvodu potrebu honit si triko s obskurnim nastavenim VPN a postnul spoustu zbytecnosti - ale ten mnou komentovany prispevek je IMHO zcela k tematu
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 19. 9. 2017 11:03

Je/bude moznost se na nej nekde kouknout?
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 11:59

možná ano :)
https://mobilizujeme.cz/clanky/iphone-x-pry-bude-nedostatkovym-zbozim-az-do-roku-2018

-- 21. 9. 2017 15:53 --

předobjednávky iPhone X
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/iph ... fault.aspx

-- 21. 10. 2017 05:47 --

https://www.mobil.idnes.cz/iphone-x-ned ... 1976311101
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PH79 29. 9. 2017 16:33

Prosím vás moc moc moc o radu už jsem z toho vyřízený.Před dvouma mesicema jsem si koupil iPhone 7 a v poslední době se mi děje velmi nepříjemná věc. Když se zamkne telefon tak zmizí ikona Wi-Fi. Když telefon odemknu tak se po chvíli zase ikonka objeví. Mám všechny aktualizace i tu poslední 11.0.1.Dělalo to i na 10.3.3. Vyměnil jsem už i router. Už jsem toho zkoušel hodně a jsem z toho už zoufalej. Prosím o pomoc. Děkuji předem všem.
PH79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BreC 3. 10. 2017 18:06

Zkusit čistou instalaci iOS nebo reklamace.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků