iPhone 5s - extrémní vybíjení baterie a zahřívání

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod freddy158158 3. 7. 2017 20:33

promin ale ty musis mit svoji pravdu vid? .. antilopo :-D
reklamovat / nereklamovat je jeho věc ale když má novy/starši originál tak proč by nereklamoval? dostal odpověd že to neni normální chováni telefonu tak ať jde reklamovat ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 7. 2017 21:00

Jezismarja,upozornoval jsem na dve veci,ze fejkem to byt nemuze,takze tvuj blabol jestli to neni fejk at nebere v potaz.Az uznas zes placals totalni hov.a z nichz bylo jasny ze o problematice vis prd,lze se posunout v nazoru z - placa nesmysly a kdyz je na to upozornen mysli si ze kecama to zmeni, na nazor kazdemu se muze stat ze placne hovadinu a uvedomi si to.
Co udela s founem je mne osobne fuk.Tipuji ze klasickou zaruku nema,takze to skonci tim co jsem psal,jinak by totiz nekupoval baterii novou ale reklamoval IHNED.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ojto 3. 7. 2017 21:17

Odisiel cip na zakladnej doske. Je toho na nete dost. Odchadza pri pouzivani neoriginalnych kablov. Mal som to na iphone 5.
ojto
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 7. 2017 21:32

Stalo se mi ze telefon throttlil,tam jsou potom priznaky podobny,hreje ukrutne protoze jede na 100 pro na vsech jadrech 100 procent casu co je na nabijecce, gov na vykon misto interaktive i kdyz netreba.Zahodil jsem nabijecku s kablama co jsem pouzival,zpet k origo prislusenstvi a byl klid.Co by to udelalo dlouhodobe je otazka
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 3. 7. 2017 21:52

Nebo ti tam někdo nahrál Android místo IOS
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 7. 2017 06:41

Ani ne,pouzivam pouze Android.Iphone mam obcas v ruce kdyz ma nekdo problem a DFU mode je pro nej neprekonatelny problem.
IOS na mobilu nemuzu pouzivat protoze neumi pro mne zasadni funkce, transparent proxy a dalsi sitarske funkce,napriklad jsem si treba zvykl platit drobne veci pomoci NFC a x dalsich veci ktere nejdou diky omezeni systemu.Je toho vic.Jinak vzdycky mam pro lidi co placaji o pomalym systemu vyzvu - nahrej cinost typu ze postupne spustis wifi,data,ukazes seznam aplikaci,spustis ze tri hry,spustis rekneme 30 aplikaci, pustis video,vlezes na youtube,spustis prohlizec,v nem vlezes na rekneme 5 www...Toto pochopitelne po sobe.V dobe kdy budes v polovine ja budu daaavno koncit.Pouzivam fakt android a ne nejakou mr.ku bezici na androidu s nadstavbou,to pro mne osobne vzhledem k zasahum v kodu prakticky neni android.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků