iPhone SE x iPhone6

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hmpf 25. 1. 2017 17:27

Podle mě je úplně jedno jestli vemeš 6 nebo 6s. Výkon u mobilů mě nepřijde nějak důležitý to na co se používá se vší úctou bohatě stačí 6tka taky..

SE model bych nebral pokud vyloženě neprahnaeš po malém mobilu. Já sám budu prodávat 5S, protože mě z něj už bolí oči. Dřív jsem si řikal proč už se nedělaj malý telefony a teď už to vim, větší jsou vážně lepší a dneska ty displaye jsou pěkný použitelný mezi 4.7-5.2 i 5.5 bych se dnes už nebál..
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 25. 1. 2017 22:34

Pokud bazarová, tak určitě raději 6S - hlavně proto, že to to je novější telefon a bude mít tedy novější baterku. 1 GB paměti sice u IOS stačí, ale u toho eska jsou ty 2GB skutečně znát. Jinak SE je pro mě jediný iPhone, o kterém jsem uvažoval já, ale jako doplněk obřího windowsího telefonu 640XL. Nakonec to ale vyhrál zase jen nadupaný Android, ovšem za méně než poloviční cenu. Jinak s iPadem jsem maximálně spokojený, jen mě štve ta datová neflexibilita. Prostě OTG a normální nemožnost nahrát si do tabletu dokument či MP3 mě fakt štvou. Synchornizace s iTunes je prostě opruz. Ještě, že na video je tu aspoň VLC player s webovým přenosem souborů. A tenhle opruz rozhodl, proč nemám ten SE, ale obyčejný Asus ještě víc, než cenová úspora.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 1. 2017 23:22

To nevím kde žiješ, ale 5S 64GB jsem prodal za 7800,-
iPhone 6 64GB cena (i bazarovka) v pohodě 10k-11k.

Jinak ano, šel bych do 6S, kdybych kupoval nový. A určitě se vyhnout variantám s 16GB paměti. Je to zaprvé málo a zadruhé je mnohem pomalejší, než 64/128GB.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.BoBo 26. 1. 2017 06:40

dj.kure: Ono je rozdíl draze prodat troubovi (jako v tvém případě staré 5s za skoro 8tis) a koupit od člověka co chce mermomocí nový model, nebo potřebuje peníze.

Já takhle od jedné holčiny asi půl roku zpět koupil pro ženu zlatý iPhone 5s 32 GB za 4500.

Daný tazatel chce KOUPIT, proto bude sledovat výhodné nabídky, ne předražené tuctovky (protože Apple), kterých je mraky.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod xcmaniax 26. 1. 2017 10:26

Souhlas, iPhonů je plný web a dají se najít rozumné nabídky. Dát osmičku za 5s, to už je síla:-)
xcmaniax
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků