iPhone 7 Plus - apple store - doručení, zkušenost

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Luxion110 3. 10. 2016 04:31

Ahoj, nedá mi to a musím sem napsat svou zkušenost s originál apple storem.

16.9. pár minut po půlnoci jsem si zakoupil iPhone 32Gb Plus v bílé barvě (byl jediný který měl dostupnost na expedici 1-3 working days) + přiobjednal kryt silikonový
26.9. mi dorazilo pouzdro - to je ok nechal jsem zaslat balíky zvlášt pdole toho kdy budou skladem
28.9. mi volali z Irska z Applu (Slovenská operátorka) že se omlouvají ale telefon nemají skladem i když to tak měli v objednávce až do středy) a skladem bude až příští týden, nabídla mi 128Gb Plus za cenu 32Gb Plus s tím že by mi ji vyexpedovali následující den tak aby do konce týdne přišel. Samozřejmně jsem souhlasil.
29.9. volal jsem do Applu na infolinku proč stále není telefon expedovaný když mi včera expedici přislíbyly, (česká operátorka) mi řekla že telefon není a dostupný bude až za 3-4 týdny s datumem doručení 1-8.11.

Co je to sakra za přístup ? Setkal se s tím už někdo ? Hlavně u tak velké a prestižní společnosti se nestačím divit!
http://watch68.net/
Luxion110
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 3. 10. 2016 06:43

Mne hned prisly hodne ambiciozni ty terminy co maji na webu s ohledem na fakt, ze vsechny predobjednavky byly okamzite vyprodane. Stejne tak ceske prodejny jedine co delaji je, ze kazdy tyden inkrementuji "doba dodani" o tyden.
Evidentne i kdyz novy Iphone neni zadne vitezstvi inovace, tak je po nem stejna shanka jako v minulych letech. Ja mel u Iphone 6 problem ho sehnat jeste v listopadu a to bylo ve Statech a skoro tri mesice po uvedeni.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků